www.sudzibas.lv AS TV Play Baltics Latvijas filiāle Krāpšana un negodīga komercprakse

AS TV Play Baltics Latvijas filiāle - Krāpšana un negodīga komercprakse

Mana mamma dzīvo dziļos laukos un vienīgais veids kā skatīties tv ir caur satelītu, dotajā gadījumā home3 (viasat) . Rēķinus protams maksāju es, ko home3 uz manu epastu arī regulāri atsūta. Saņemot kārtējo rēķinu konstatēju, ka nevienam neprasot ir pievienots papildus hd kanāls. Zvanot uz info man paskaidroja, ka viņi visiem epastā ir nosūtījuši paziņpjumu par hd kanāla automātisku pieslēgšanu, bet ja negribot tad ir jāpiezvana un jāatsaka. Uz jautājumu "kā mammai ir nosūtīts epasts, ja viņai ne interneta, ne datora un protams ne arī epasts? ", atbildēja "visiem nosūtīts un nav atbildēts, tad automātiski pieslēdzam". Likums gan nosaka, ka aizliegts patērētāja klusēšanu izmantot kā piekrišanu kādas preces vai pakalpojuma pasūtīšanai, tādā veidā būtiski pārkāpjot patērētāju tiesību aizsardzības principu. Laikam jau šim kantorim iet slikti, ka gatavi krāpties (tāpat kā tele2) .