www.sudzibas.lv EHR mediju grupa Radiostaciju formāts

EHR mediju grupa - Radiostaciju formāts

Ehr raidstacijas vairs nav normāli klausāmas, to formāts nelīdzinās citu valstu formātam, tai skaitā kaimiņvalstu radio stacijām - nav dzirdamas ētera personības, ēterā runā tikai automātiskais robots, nav aktuālāko ziņu un laika prognozes, arī mūzikas formāts ir neatbilstošs - tikai paši jaunākie hiti, arī pašām dziesmām ir izkropļota skaņa jeb toņkārta (angļu val. - pitch) . Ir aizdomas par strauju klausītāju skaita samazināšanos šīm ehr stacijām nepārdomāta formāta dēļ. Ja līdz 2017. Gada vidum vēl varēju ehr klausīties bez problēmām, tad šobrīd visas ehr mediju grupas raidstacijas ir galīgi garām. Tādā veidā ehr zaudē klausītāju loku, jo daudzi cilvēki pārsvarā pāriet uz ārvalstu radiostacijām, kurām ir pilnīgi cits formāts.