www.sudzibas.lv EHR mediju grupa Radiostaciju formāts

EHR mediju grupa - Radiostaciju formāts

Ehr raidstacijas vairs nav normāli klausāmas, to formāts nelīdzinās citu valstu formātam, tai skaitā kaimiņvalstu radio stacijām - nav dzirdamas ētera personības, ēterā runā tikai automātiskais robots, nav aktuālāko ziņu un laika prognozes, arī mūzikas formāts ir neatbilstošs - tikai paši jaunākie hiti, arī pašām dziesmām ir izkropļota skaņa jeb toņkārta (angļu val. - pitch) . Ir aizdomas par strauju klausītāju skaita samazināšanos šīm ehr stacijām nepārdomāta formāta dēļ. Ja līdz 2017. Gada vidum vēl varēju ehr klausīties bez problēmām, tad šobrīd visas ehr mediju grupas raidstacijas ir galīgi garām. Tādā veidā ehr zaudē klausītāju loku, jo daudzi cilvēki pārsvarā pāriet uz ārvalstu radiostacijām, kurām ir pilnīgi cits formāts.

"nav dzirdamas ētera personības" - - - Nu tas skaties LTV1...
"nav aktuālāko ziņu un laika prognozes"= = = Ziņas un laika prognozes ir internētā!
"mūzikas formāts ir neatbilstošs - tikai paši jaunākie hiti, arī pašām dziesmām ir izkropļota skaņa jeb toņkārta" - - ERH - ka atšifrēt? Eiropas radio hits!
"Tādā veidā Ehr zaudē klausītāju loku"- Tiešam?
"jo daudzi cilvēki pārsvarā pāriet uz ārvalstu radiostacijām, kurām ir pilnīgi cits formāts"- - - O JA! Tu esi pasaules naba!

Džozefīne 17.05.2020

Nu tad klausies Skonto vai Star fm, tur vervelē vienā laidā un arī drillē uz riņķi gan vecās, gan jaunās dziesmas. Man EHR patīk, jo var klausīties mūziku, nevis muļķīgas sarunas.

T Turkey901 17.05.2020

EHR krievu hiti ir ļoti labi, mūzika kvalitatīva un aktuāla, sporta nodarbībās ļoti labi klausās.

Trolljäger 18.05.2020

vai esi dzirdējis par Boogie-Woogie? visu laiku labākais hits, vienmēŗ klausāms!