LV RU

BITE

Bite Latvija SIA
www.bite.lv
Adrese: Uriekstes iela 2a
Rīga
Latvia - LV-1005
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 25850600
+371 25851601
Fakss: +371 25850610
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Telekomunikācijas  •  Mobilie operatori
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

2%
Sūdzības
479
Atrisinātas
11
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

BITE - Sūdzības un atsauksmes

Bite - Slikts serviss

Slikts serviss Bitei lūdzu skaidrojumu par pēdējo manu rēķinu, kāpēc tas ir par eur 4 lielāks salīdzinoši ar iepriekšējo. Un, kas darāms, lai atteiktos no jūsu pakalpojumiem? "gudrais palīgs" šo jautājumu nesaprot. Zvanīt nav jēgas, tur tikai automāts nosauc rēķinu, kuru esmu jau apmaksājis. Laikam bez medijiem neiztikt.

A Aivars 13 st atpakaļ
Komentāri 3 Mobilie operatori

Bite - Slikts servis

Slikts servis Sveiki, rakstu vēlreiz jums, vakardien jau sazvanījos ar jūsu, ka teikt galvu.. Šodien zvanīju uz telefona remonta numuru, noskaidroju to ka es nodevu telefonu 3 septembri, bet serviss tikai to telefonu saņēma 9 septembri, gribētu jautāt, kāds sakars, tas tikai pierāda ka jums ir pilnīgi vienalga pa klienta interesēm, ka tikai naudu dabūt.. ! Nav pirmā reize ka ar jums ir problēmas, bet jums pie vienas vietas, ka tikai naudu.. ! Ceru ka jūs ar mani sazinās tiesai varu jums pateikt visu ko par jums domāju... ! Domāju ka tālāka sadarbība noteikt ar jums nebūšu.. !

Bite - Slikts serviss

Slikts serviss Biju iedevusi samsung telefonu uz remontu. Bija uzkāries. Neko nesataisīja, es pat domāju, ka nemēģināja taisīt. Tikai prasīja par remontu 180€. Es atteicos. Telefonu restartēju ar trīs pogu kombināciju, un viss ir kārtībā! Darbojas. Domāju, ka gribēja izskāst naudiņu!

Bite - Slikts serviss, sliktākais internets Latvija

Slikts serviss, sliktākais internets Latvija Ne kurā gadījumā ne izmantojiet bites pakalpojumus, it īpaši internetu. Ne ko labu jūs ne iegūsiet, tikai zemāko lejuplādēs ātrumu, milzīgo ping, pat tuvajiem serveriem (90-150 ms) un sliktāku savienojumu Latvijā. Arī serviss ir zemāks par visiem konkurentiem, kādreiz esmu rakstījis par problēmām, teica ka līdz ziemai neko nevarēs izdarīt. Zvanam pēc apsolītā laikā - neko, pat nav zvana ieraksta. Dārgie Latvijas iedzīvotāji, ne čakarejat nervus, izvēlaties konkurentus. Personīgi ieteiktu lmt...

Bite - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājāmies bērnam pulksteni. Lietojām to 4 mēnešus. Tad pulkstenis salūza. Nodevām to remontā. Gaidam pusotru mēnesi un katru nedēļu mums Saka, ka jāuzgaida vēl nedēļu. Pa to laiku bērns ierīci nelieto, taču abonēšanas maksu iekasē pa pilno. Atsakās mainīt uz jaunu pulksteni vai atgriezt naudu. Ptac atbildēja, ka te ir acīmredzams pārkāpums.

Bite Latvija - Klientu krāpšana

Klientu krāpšana Bite ir ārkārtīgi anti-lojāls uzņēmums, kas ar viltu un mānekļiem piesaista uzmanību! Viņiem ir sava stratēģija kā klientu apmānīt... Diemžēl arī es pēc 15 gadiem iekritu ar vienu zvanu.. Man piezvanīja no bites un lūdza pamēģināt bezlimita i-netu... Tikai aizmirsa piebilst, ka tad, kad atsacīšos no tā, maksāšu vēl mēnesi. Plus vēl pieslēdza antivīrusu telefonā, taču, lai to atslēgtu vajadzēja sūtīt sms. Kas tā par sistēmu? Manuprāt, ja vēlies pakalpojumu, tad zvani un pieslēdz! Šeit ir...

Bite - Negodprātīgi aprēķināts maksājums

Negodprātīgi aprēķināts maksājums Vēršu uzmanību esošajiem un topošajiem bites klientiem: uzmanieties no opcijām, kad mēneša laikā jums nākas mainīt abonentu, atnākt vai aiziet no bites. Jums var aprēķināt pat četrkārtīgu mēneša maksu, kaut jūsu pavadītais laiks pi bites ir bijis 1/2 menesis, kā manā gadījumā. 2 mēnešus es cīnījos par godprātīga maksajuma aprēķināšanu, diemžēl tas nedeva nekādus rezultātus.

Bite - Krāpšana

Krāpšana Uzmanieties ar visādiem bezmaksas izmēģinājuma televīzijas go3 piedāvājumiem. Pieslēdz un pēc kāda laika nevis atslēdz pēc testa beigām, bet gan sākt likt maksu rēķinā. Un nepietiek ar to, ka tu nevari atslēgt uzreiz, bet gan liek maksāt vēl mēnesi uz priekšu.

Bite - Nepieņemami slikts pārklājums

Nepieņemami slikts pārklājums Bites pārklājums manuprāt ir nepieņemami slikts. Man pat Rīgas centra rajonā, pie Grīziņkalna iekštelpās internets ir nepieņemami slikts. Par darbu no mājām var aizmirst vispār, lai nosūtītu vai saņemtu ēpastu minūtes 10 aiziet, nemaz nerunājot, par lielāka apjomu darbu, kas balstās uz interneta savienojumu. Dzīvoju koka mājā, bet par sarunu kāpņu telpā varu pat nedomāt, ja esmu uzsācis telefona sarunu ārpus mājas, tur pat vai nu viņa ir jāpabeidz, vai jāatzvana ieejot dzīvoklī. Bet pat...

Bite - Klienta maldināšana

Klienta maldināšana Saņēmu zvanu no bite darbinieka ar piedāvājumu pāriet uz citu tarifu plānu ar atlaidi, norādot, ka nākošgad beigšoties atlaide esošajam plānam un būtu jāmaksā pilnā summa, kas arī bija galvenais iemesls, kāpēc piekritu pāriet uz jauno. Pēc sarunas ieejot manabite.lv pārbaudīju, ka esošā atlaide manā gadījumā beigtos tikai 2022. Gadā, ne nākamgad, kā tika apgalvots. Otrkārt, tika teikts, ka par esošo tarifu plānu maksāju x summu mēnesī, līdz ar to šķietami liekot jaunajam piedāvājumam...

Bite - Funkciju ierobežošana mājas lapā ,,Mana Bite,,

Funkciju ierobežošana mājas lapā ,,Mana Bite,, Funkciju ierobežošana mājas lapā, Mana Bite, man nav vēlēšanās izmantot antivīrusu, aplikāciju paku, atslēgt nevaru jo funkcijas nez kāpēc ierobežotas uz kāda pamata ja par kartes izmantošanu tiek maksāta pilna summa? Ja es nozaudēju tālruni, vai man to nozog nobloķēt es to no mājas lapas nevaru! Man jāskrien meklēt tuvākais bites veikals! Kāpēc jāreklamē mājaslapa ja tā nestrādā?

Bite - Если находишься за границей нет мобильной связи и мобильного интернета

Если находишься за границей нет мобильной связи и мобильного интернета К сожалению не ожидала такой плохой связи. Нахожусь в германии третью неделю. Ни я ни мне не могут написать и позвонить. А плюс на третьей недели и мобильный интернет пропал. Все советы консультанта не помогли. Вот тебе и тариф в европе без лимита звонки. Даже мои интернета Mb не работают. Я в шоке.

Bite - Slikts serviss

Slikts serviss Uzlīmēja telefona aizsargstiklu ļoti pavirši, tik pavirši ka nav lietojams. Ne pulksteni neko nevar redzēt. Prasījām lai pārlīmē, vīrietis teica ka var atgriezt naudu jo nav vēl viena Stikliņa, vērsāmies pie tās tur sievietes ar gaišiem matiem (kura līmēja mums) tā pateica ka neko nemainīšot, garantijas nekādas mums nav, tāpēc kā uzlīmēja viņa tā arī lietojat. Nauda atdota par neko. Drausmīga attiecība. Ja nemākat līmēt tad arī nenodarbojaties ar to! Vajadzēja nofotografēt to jūsu darbu, ļoti žēl ka piemirsām to izdarīt!

Bite - Slikts internets

Slikts internets Ļoti lēns "4g" internets. Jau 2 cilvēki manā ģimenē pārgāja uz lmt un Saka ka interneta ātrums uzlabojās trīskārš it īpaši vakara pusē un pa nakti. Domāju arī drīz arī mainīt operatoru. Ja pat brīnuma kārtā dabū 8 mbps ātrumu kuram būtu jābūt lietojamam viņš visu laiku karas.

Bite - Krāpšana

Krāpšana Lieta tāda mēneša sakumā gribēju pazvanit uz latvenergo numuru 8400 tā ka man ir internets un sarunas bezlimita un + vel 5 eiro atstati uz maksas numuriem saspiedu numuru 8400 un gaidu apm 10 min man spele mūzika un neviens neatbild domāju pazvanīšu vēlāk, bet kur tā tev nevar sazvanit jo mans 5 eiro ir paņemts par mūzikas klausīšanos. Nu sakiet ta nav krāpšana pat 1 sekundi neparunāju 😡😡😡

Bite - Nenodrošina solīto pakalpojumu

Nenodrošina solīto pakalpojumu Nolēmām no cita operatora pāriet uz Biti, jo iepriekšējam operatoram bija nelielas problēmas ar interneta pārklājumu atsevišķās vietās, un, ņemot vērā, ka abi ar vīru esam ļoti lieli internteta telefonā izmantotāji, mums tas šad tad sagādāja neērtības. Līdz mirklim, kad nepainteresējušies par bites pārklājumu, pārgājām uz biti ar abiem numuriem. Ikmēneša rēķina summa pa telefonu, protams, tik nosaukta simpātiska, tomēr citu informāciju konsultante nesniedza. Vīrs, jautādams par interneta...

Bite - Serviss

Serviss Kopš rītdienas pāreju no bites uz lmt. Šodien zvanīja meitene no bites un runāja ar mani ārkārtīgi nelaipni. Neskatoties uz to, ka viņa piedāvāja man izdevīgākus nosacījumus, atteicos, jo runāja viņa ar mani kā ar mazu bērnu un ārkārtīgi nekaunīgi. Esmu vieglā šokā pēc šīs sarunas un man nav ne mazākās vēlmes atgriezties pie šī operatora.

Bite - Krāpšana

Krāpšana Bite turpina darboties ar apšaubāmām mārketinga metodēm. Bite piedāvā pārnākt pie viņiem, piesolot dāvanā austiņas par nepilnu 1 eiro. Izrādās, tā nav nekāda dāvana un ar labdarību uzņēmums nenodarbojās, bet vistīrākā krāpšana. Ja tu īsu brīdi pirms operatora maiņas pārdomā, tad tev ir jāatmaksā pilna summa par austiņām, kas ir ~155 eiro, lai gan austiņas neesi lietojis. Nezinu vai tas ir likuma pārkāpums, bet neētiski tas ir noteikti. Un kur paliek patērētāja tiesības 14 dienu laikā atgriezt preci? Šis viss izklausās pēc kārtējās klientu čakarēšanas.

Bite - Klientu maldināšana, robežojas ar krāpšanu

Klientu maldināšana, robežojas ar krāpšanu Jau kādu laiku esmu pieslēdzis un lietoju divus numurus saviem skolēniem. Bija nepatīkams pārsteigums, kad dēls man prasa, kāpēc ir iestājies limits. Piezvanot uz viņu helpdesku noskaidroju, ka tas ir bijis zvans uz EEZ valsti un jauniešu tarifu plānā tas nav iekļauts. Tomēr caurskatot iespējamās sadaļas bite.lv mājas lapā neviens vārds par to netika minēts. Pēc rūpīgākas caurskates tomēr izdevās atrast punktu par šiem tarifiem tomēr pašā sākumā ir nepārprotams bezgalības simbols. Uzskatu...

Bite - Maksā bitei nekad nepietiek

Maksā bitei nekad nepietiek Šodien uzzināju to ka ja bites numurs netiek izmantots, bet par viņu maksā, tad pēc 30 dienām jums liks izmaksāt ierīci un samaksāt līgumsodu, par līguma laušanu. Nu tas jau ir galīgi stulbi. Nepietiek ar to ka tiek maksāts vēl jāmaksā sods. Tā tiešām ir cita kompānija. Ja gribat maksāt ne par ko tad ejiet uz biti.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes