www.sudzibas.lv Nano IT Slikts serviss

NANO IT - Slikts serviss

Pirmkārt bieži ir problēmas ar epastiem, kad nav pareizi updeitoti mx un citi dns ieraksti, kas noved pie "Delivery Failed" epastiem. Otrkārt puse no tām lietām, kas ir viņu cpanelī nestrādā, ieskaitot skriptus. Treškārt trūkst normālas dokumentācijas un supports nav tas pats labākais. Ceturtkārt *nav iespējams* mājaslapai uzlikt cachingu un arī gzip compression var uzlikt tikai prasot supportam, lai viņi to izdara. Piektkārt - hostējot wordpress mājaslapu lielākā daļa pluginu nestrādā, jo nano.lv serveri izmanto kaut ko savu un vecu.

23.09.2019

Papildināts uniq 23.09.2019

Kā arī mājaslapas darbība ir ļoti lēna un bieži nāk epasti par to, ka lapa nav sasniedzama

Atbilde no Nano IT Support Pārstāvja atbilde 23.09.2019

Labdien!

Ļoti žēl, ka Jums ir tik negatīvā pieredze ar mūsu uzņēmumu.
Precizējiet, lūdzu, ar kādu tieši domēnu ir problēmas? Mēs izdarīsim visu, lai izlabotu situāciju un palīdzēt Jums.

Ar cieņu,
Nano.lv

Un

Tu Turkey901 23.09.2019

Ja nepatīk, tad nomainiet!
Ļoti labs ir GarmTech!

Ma macbeton 24.09.2019

Bik nesaprotu. Kāds tam oNanoITam sakars ar DNS ierakstiem?
Kapēc plugini nestrādā? Kuras versijas pa vecu? PHP?