StockholmHealth

Kategorija: Veselība / Medicīna
Sociālie tīkli:

StockholmHealth - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaStockholmHealth - Krāpnieki

Krāpnieki Sveiki, trūkst vārdu un šī maza lodziņa, lai izteiktu savu neapmierinātību par jūsu darbībam. Iekritu jūsu viltīgajas lamatas ka skolniece. Reklama bija smuka, domāju pameginašu. Vienreizēja samaksa, labi, apskatu tālāk, gribi redzēt kas jāed - lūdzu, samaksāju. Paldies. Neko vairāk nepasūtīju un nesaņemu un nelietoju. Kapēc tagad saucat naudu no mana konta katru menēsi ???Pieprasu visu atmaksat kā bija bijāt solījuši.

AtrisinātaStockholmhealth diēta - Krāpšana/ Samaksā vienreiz un Tev katru mēnesi no konta novelk naudu.

Krāpšana/ Samaksā vienreiz un Tev katru mēnesi no konta novelk naudu. Izdomāju tad nu arī es vienreiz izmēģināt šo brīnum diētu. Jāsaka, ka pirmās dienas braši turējos, bet tad man apnika. Biju jau naudu samaksājusi, nospļāvos un miers. nav tik liela motivācija. tad Pēc mēneša pamanīju, ka tā pati naudas summa no mana konta ir novilkta vēlreiz. zvanu uz banku un jautāju, kas tad tas. viņi man atbild, ka konkrēti ar šo Stockholmhelath sūdzības ir Ļoti bieži. un banka tur neko nevar izdarīt. pati neesmu kaut kur kādus mazus burtiņus pamanījusi, kuros piekritu, ka...