Stockholmhealth diēta - Krāpšana

Pasūtīju diētas plānu (vienreizēju) samaksāju par to 6.95 eur, sapratu, tas man neder, neturpināšu. Tagad tikai ievēroju savā Seb internetbankā, ka tā nauda tiek noskaitīta katru mēnesi no mana konta. Kā nav kauna!? ! Vēlos, lai viņi pārtrauc to darīt un atskaita man atpakaļ visu izkrāpto naudu, ko ik mēnesi novilkušu no mana konta!

23.03.2019

He

Bk BK 23.03.2019

Raksti to tieši viņiem, nevis šeit.

Tu Turkey901 23.03.2019

Lasi līgumu/ nosacījumus, kuriem piekrīti veicot pirmo maksājumu, šeit jau pa pilnam šādu sūdzību, pirms brēkt skaļāk par visiem un taisīt jaunu, var taču papētīt iepriekšējās un saprast, ka neiedziļināšanās līguma nosacījumos ir tikai un vienīgi Jūsu vaina!

Sa SantaDreimane 25.03.2019

Vismaz tievāka paliki?

Li ligita Atigil 26.03.2019

Man tā bija.Es ar viņiem sazinājos un man atdeva naudu bez jebkādām problēmām.Bet tas jādara zināms viņiem,nevis mums.

StockholmDiet.com 27.03.2019

Paldies par Jūsu ziņu!

StockholmDiet.com reklāmas un informatīvajos materiālos, kā arī veicot apmaksu par programmu ir iespēja izvēlēties veikt vienreizēju maksājumu vai pieteikties programmas abonementam.
Līdz ar izvēli pieteikties ikmēneša maksājumam klients piekrīt noteikumiem kas paredz, ka maksa par aktīvu pakalpojumu tiek ieturēta katru mēnesi, kamēr vien klients ir programmas lietotājs.
Abonementu iespējams pārtraukt lietotāja profilā, augšpusē nospiežot uz vārda un sadaļā "Produkti" izvēloties iespēju "pārtraukt pakalpojumu". Pakalpojumu iespējams pātraukt arī, sazinoties ar StockholmDiet.com komandu lietotāju čatā, rakstot uz [email protected] vai zvanot 20023472.