www.sudzibas.lv StockholmHealth Krāpšana, pakalpojums nav saņemts.

AtrisinātaStockholmHealth - Krāpšana, pakalpojums nav saņemts.

27.08. Aizpildīju testu stocholmhealth.com mājas lapā, pēdējā solī tika novilkta nauda no mana konta, bet nekādus uztura plānus nesaņemu savā epastā. Sūtīju epastu, lai atgriež naudu, bet epasts tiek ignorēts, sazvanīt to iestādi nav iespējams. Vēlos saņemt naudu atpakaļ, jo pakalpojums nav noticis un nauda novilkta nepamatoti.

03.09.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 14.02.2020

Uzņēmuma Stockholm Health pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Ventilators 03.09.2019

Apskatieties Mēstules jeb Spam sadaļu.

StockholmDiet.com 05.09.2019

Labdien!

Paldies par ziņu!
Jūsu StockholmDiet.com uztura plāns tiek nodrošināts Jūsu StockholmDiet.com lietotāja profilā, kuru variet apmeklēt, izmantojot uz Jūsu norādīto epasta adreso nosūtīto linku vai apmeklējot StockholmDiet.com mājaslapu un labajā pusē izvēloties iespēju "ienākt profilā".

Atbildes uz epastiem tiek sniegtas rindas kārtībā. Operatīvākam situācijas risinājumam, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot pa tālruni 20023472.

Jūsu StockholmDiet.com

I Ilze_Saule 21.05.2020

Ar šiem kantoriem kā StockholmHealth noteikti nav jāsienas! Neiesaku nevienam, apkrāpšana vien ir.