LV RU

StockholmHealth - Krāpšana

Labdien! Saskāros ar topašu situāciju, kas iepriekš minēt, diemžēl, tikai pēc 13. Mēnešiem. Agrāk šādu pakalpojuma veidu nezināju, ka uzņēmums, kā legāli var izkrāpt naudu, tagad zinu. Dīvaini, ka to piekopj kompānija, kurā iesaistās daudz Latvijā zināmu cilvēku, nezinu vai paši zin, ko viņi dara. Bet, esiet uzmanīgi iesaistoties šādu veidu darījumos, ja tu esi plānojis tikai pamēģināt, beigās par nesaņemtu pakalpojumu var nākties maksāt ļoti ilgi, un kompānijai sirdsapziņas nav, jo telefona sarunā nekaunīgi pasmej, un piedāvā vēl papildus pakalpojumu. Lasiet info no pirmā burta līdz pēdējam. Jo viņi karmas efektu nesaprot.

06.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Komentāri (4)

T Turkey901 06.04.2020

"Lasiet info no pirmā burta līdz pēdējam."

Tā mēs daram ar jebkuru līgumu, tāpēc arī neiekrītam!

I Ita [email protected] 07.04.2020

Tiešām krāpj cilvēkus un naudu neatdod

StockholmDiet.com 14.04.2020

Labdien!

Vēlamies Jūsu uzmanību vērst uz to, ka StockholmDiet.com reklāmas un informatīvajos materiālos, kā arī veicot apmaksu par pakalpojumu ir norādīts, ka StockholmDiet.com ir abonementa tipa pakalpojums ar ikmēneša dalības maksu.
Līdz ar apmaksas veikšanu ikviens klients atzīmē, ka piekrīt programmas lietošanas noteikumiem, kas paredz ikmēneša maksājumus par aktīvu pakalpojumu, kamēr vien klients ir programmas lietotājs. Attiecīgi visu abonēšanas laiku pakalpojums ir pieejams Jūsu STockholmDiet.com profilā.
Abonementu iespējams pārtraukt lietotāja profilā, augšpusē nospiežot uz vārda un sadaļā "Produkti" izvēloties iespēju "pārtraukt pakalpojumu". Pārtraukt pakalpojumu un uzturēt sarunas par daļēju naudas atgūšanu iespējams arī, sazinoties ar StockholmDiet.com komandu lietotāju čatā, rakstot uz [slēpt]@stockholmdiet.com vai zvanot 20023472.
Lūdzu, sazinieties ar mums vai dariet zināmu savu kontaktinformāciju, lai varam sazināties ar Jums. Mūsu interses ir 100% klientu, tajā skaitā arī Jūsu apmierinātība.

D Dace Ace 14.04.2020

Tīrākās muļķības,par aboStockholmDiet.com nozog informāciju par tavu karti, un darbojas savā labā, Tu par kompāniju sen būsi aizmirsis, bet viņa no tava konta barosies. Karšu maksājums ir viss nedrošākais! Kā min Tu Turkey901, kaut vai lasi, kā grib, administrators, kā tos ķeksīšus saliek, tā izņem savā pusē. Jo ar elektronisko parakstu nekas jau nav parakstītsnementa tipa līgumu, jo tas notiek tikai ar personām, kas samaksā ar karti, respektīvi tiek pārkāpti visi ētikas noteikumi no firmas puses, jo tiek izmantoti kartes dati, lai šādā veidā apkrāptu klientus, jo tie kas veic ar pārskaitījumu, ar viņiem nekas tāds nenotiek, jo tur nav no kā noskaitīt, un nav no kā nolasīt informācija, lai turpmāk vilktu nost naudu. Bet līgumsaistības parādās tikai tad, kad tu esi , kā klients aptīrīts. Jo līgums ir izdevīgs no vienas puses, un tas arī nebūtu vaidzīgs, ja firma ir godprātīga.Nenorēķinieties ar kartēm, jo šāda kompānija, kā . Ja, neizmantotu neviens kartes maksāšanai šādai kompānijai, viņa jau sen nepastāvētu. Viņa dzīvo, no šādiem naivuļiem, kam grib iegalvot par abonementa līgumu! Esiet uzmanīgi, mīliet sevi, un nemaksājiet ar karti StockholmDiet.com

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes