www.sudzibas.lv Davis Grunskis Uzmetējs un krāpnieks!

Davis Grunskis - Uzmetējs un krāpnieks!

Davis Grunskis - uzmetējs un krāpnieks! Dzimšanas datums 13.10.2000.

Šī persona pavisam neatbild par nodarīto materiālu zaudējumu. Palicis parādā un pilnībā ignore un neatbild uz telefona zvaniem. Nekādā gadījumā neuzticēt viņam savu īpašumu, neiznomājiet mašīnas, neizīrējat dzīvokļus. Šai personai nekādas morāles nav !

Davis Grunskis - a trickster and a cheater! Date of birth 13.10.2000
This person is not responsible at all for the material damage caused. Left debts and completely ignores and does not answer phone calls. In no case do not trust him with your property, do not rent cars, do not rent apartments. This person has no morals!

Davis Grunskis - мошенник и мошенник! Дата рождения 13.10.2000 г.
Это лицо не несет никакой ответственности за причиненный материальный ущерб. Остался в долгах и полностью игнорирует и не отвечает на телефонные звонки. Ни в коем случае не доверяйте ему свое имущество, не сдавайте автомобили, не сдавайте квартиры. У этого человека нет морали!

Facebook: https://www.facebook.com/davis.grunskis.98

tālruņa numurs: 260669**

JUSTICE FOREVER 21.01.2023

Īsts kretīns izskatās tā.
A real cretin looks like that

Velvetpopstar 22.01.2023

Gan jau nav naudas, lai nomaksātu zaudējumus, tāpēc ignorē. Mūsdienu jaunatne ko gribējāt.