www.sudzibas.lv Alfa tirdzniecības centrs Attieksme pret darbiniekiem

Alfa tirdzniecības centrs - Attieksme pret darbiniekiem

Neiesaku nevienam iet strādāt Alfas info centrā, ja vien jūs neesat supercilvēks.
Apmācības kā tādas vispār nav. Tevi vienkārši ieliek uzreiz un gaida no tevis lai tu 1-2 dienas laikā jau visu pārzini. Ir jāiemācās visi veikali no galvas, kur kas atrodas, kā jau teicu, ļoti īsā laika periodā. Apmācības viņi neapmaksā tāpēc jūs vienkārši sēdēsiet pa velti un strādāsiet. Man trešajā dienā vnk pateica atā, kaut gan man likās ka man viss iet labi, vadītājai tā nelikās. Piekasījās pilnīgi pie visa. Kad runā ar cilvēkiem pirmajā dienā pat nedrīkst paskatīties pierakstos. Tev vnk viss ir jāzin un punkts. Paši neko neskaidro un nemāca, bet gaida lai visu zini pats.
Dēļ šī visa pazaudēju bezdarbnieka statusu un arī iztērēju 40 euro uz apaviem un apģērbu.
Ļoti nepatīkama pieredze.

29.10.2020

T

S Slaviks Kutiščevs 25.09.2020
Aizslēgtas tualetes berniem

Tēviem ar meitām nav iespējas nokārtot bērna darīšanas, jo tam paredzētās tiletes tiek turētas aizslēgtas! Pilnīga bezatbildība!

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

S Slaviks Kutiščevs 25.09.2020
Aizslēgtas tualetes berniem

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

G gadalaiks 29.10.2020

Apmācības nebija vai tās vnk nebija apmaksātas? Kas tie par pierakstiem jums, kur gribējāt skatīties?

šajā situācija'jau vairs neko neizdarīsi, bet šo var ņemt par labu pieredzi - turpmāk darba intervijā pajautājiet, vai būs apmācības un ja jā, vai tās būs apmaksātas. Ja jums atbidle uz kādu no šiem jautājumiem neder, tad vnk pats sakiet atā un neuzsāciet tādā vietā darbu.

T Troy 29.10.2020

Apmācības bija, bet tajā pašā laikā neviens neko nemācījam un tās nebija apmaksātas.
Paldies jums par atbildi.

A asdasd123 29.10.2020

Vienmēr, kad dzirdi, ka bus jāstrādā par velti. Vienalga, kādu atrunu tam, tev pateiks šefs, iemācies šos jaukus vārdus - " ietu jūs na*hui, šefa kungs. Paldies un uz redzēšanos ".