Reitings Pasts un kurjeru pakalpojumi

Nenes Pats
TNT
E kiosks

Omniva - Slikts serviss un apkalpošana

Slikts serviss un apkalpošana Uzņēmums omniva mani slikti apkalpoja, un vēl jo projām gaidu savu sūtīju un neēsmu sanēmis savu paku, cc342851109ee varu pateikt to ka uzņēmums dara to lai ietekmētu klientiem un nedarītu neko labu un pakas pazūd kā nozagtas esmu pakas sanēmēs Jānis Buteiķis un paku savu gaidu jau nedēļa būs kā kā neēsmu sanēmis, esmu gatavs kaut vai tiesā sūdzēt, ka es pasūtu paku pa 1099. Euro un nauda pakāsta un paka arī kā zemē iemesta jo pasūtīju telefonu un neēsmu sanēmis, kauns par uzņēmumu omniva

Omniva - Slikts pakomàts!!! Salabojoiet!

Slikts pakomàts!!! Salabojoiet! Tas ir sviests, reālas dusmas, stulbais pakomāts, čakarē cilvēkus, ievadot pakomātā svītrakodu, uzlīme ko jālīmē uz paciņas nevar izvilkt ārā, jo tā ir kaut kur iesprūdusi! Nočakarējies pie tā pakomāta bez maz vai pus stundu, to sasodīto uzlīmi dabon kaut kā ārā! 🙄😡 tad nākamo taisi, tā vnk iznāk ārā tikai pēc kādām 5 minūtēm, a pa to laiku, cilvēks nesaprazdams ko darīt, uztaisa jau online jaunu svītrakodu, aizejot mīnusos no savas kabatas! Reāla krāpšana! Ļoti nepatīkami un noteikti, ka neizvēlēšos vairs ar šo pakalpojuma sniedzēju nosūtīt! 🙄

AtrisinātaOmniva - Sūtījums fiziski nav izņemams no plaukta (ievietots neatbilstoša izmēra plauktā)

Sūtījums fiziski nav izņemams no plaukta (ievietots neatbilstoša izmēra plauktā) Labdien! Šodien piedzīvoju nepatīkamu situāciju, kad saņemot sūtījumu caur Omnivas pakomātu nevarēju to izņemt no plaukta (atveroties plaukta durtiņām sūtījums tur bija ielikts ar spēku un bez spēka pielietošanas nebija izņemams no plaukta) - man nācas noklausīties lamāšanos no līdzcilvēkiem, kas gaidīja rindā uz pakomātu (jo tas prasīja laiku) , gan arī līdz asinīm sabojāju pirksta nagu, lai varētu izvilkt šo sūtījuma paku no plaukta. Kad ar šo jautājumu griezos pie omnivas klientu atbalsta...

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Nelaipns dpd darbinieks. Pazvana, Saka, lai iznāk ārā saņemt piegādi. Paskaidroju, ka šobrīd iznākt ārā nav iespējams un palūdzu, lai atstāj paciņu pie durvīm. Darbinieks sāka nelaipni runāt, stāstīt, ka mēs nenākam viņam pretī karantīnas laikā, ka viņš ir riska grupā un mums jāpriecējas, ka viņi vispār veic piegādi. Preci pasūtu caur amway, noteikti skatīšos nākošreiz vai ir cita kompānija kas var piegādāt.

AtrisinātaTop Shop - Krāpšana

Krāpšana Topshop, māna pensionārus, situācija tāda. Vecmammai zvanīja no topshop viņas dzimšanas dienā. Pateica kad tikai viņai ir dāvana Jubilejas. Vecmammai 80 gadi palika, kad vecmammai ir piešķirta Jubilejas dāvana uz 300simti euro. Pateica izvēlaties jeb ko 300 simti apmērā nekas nebūs jāmaksā. Atnācām uz pastu izrādās kad jāmaksā 180 euro. Līdzcilvēki neko nepērkat pie viņiem. Viņi ir krāpnieki. Sēž uz telefoniem un čakarē prātus pensionāriem. Braukā pa ausīm. Neticiet viņiem. Šoreiz trāpījāmie...

DPD - Nevīžība

Nevīžība Iesaku pamācīt savus darbiniekus uzlīmes nelīmēt virsū saņēmēja kontaktinformācijai! Šīs uzlīmes dēļ pickup bodes darbiniece nebija spējīga sūtījumu atrast. Pēc lieki iztērēta laika un sačakarētiem nerviem, parādot foto ar paciņas izskatu, beidzot izdevās atrast 70 eur vērto sūtījumu. Kas zin cik daudz sūtījumu šādi pazūd!

Latvijas Pasts - Biznesa komplekts

Biznesa komplekts Esam uzņēmums, kurš vairākus gadus sūta paciņas pa visu pasauli. Beidzot pienāca laiks, kad Latvijas pasts izdomāja, ka uzņēmumiem ir jāsniedz atlaides. Mēs arī gribējām pieteikties uz līgumu ar īpašo tarifu uzņēmumiem. Bija nepieciešama nedēļa un daži zvanu uz Latvijas pastu lai mēs saņemtu šo līgumu. Saņemot līgumu, reģistrējām to labākajā mājaslapā pasaulē - manspasts.lv. Nekad nebijām saskārušies ar to, jo kā 5 gadus atpakaļ, tā arī tagad, neko tur saprast nevar. Zvanījām vairākas reize...

DPD - Zādzība

Zādzība 2020.18.03 заказал товар из эстонии выбрал курьера Dpd товар на сегодняшний день не доставлен. Утерян конторы посылают рига на эстонию, эстония на ригу замкнутый круг. Деньги возвращать не хотят написал официальную жалобу не хватает иска наверно брать ответственность забыли что за товар несут ответственность доставщик. Интернет магазин сказал что они передали товар в дпд а там все как пропало так и пропало. Рига просто блокируют номер чтобы не дозванивались клиенты. Эстонцы пишут бред в ответах...

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Заказал 2 посылки через Dpd в один и тот же день были высланные - одна пришла вторая просто до сих пор весит на складе уже 2 неделя дозвониться до них нет возможности так как мой номер заблокировали. Тракинг все весит в системе узнать где товар нет возможности на почту не отвечают просто товар пропал деньги возвращать продавец не хочет так как он не несёт отвлечённости а dpd просто игнорирует. Все пишут что товар доставят в ближайшее время.

Latvijas pasts - nepiegādā ikmēneša izdevumu - Nepiegādā ikmēneša izdevumu

Samaksāju par avīzes abonēšanu no 1. Marta līdz gada beigām. Ir marta vidus un vēl joprojām nekas nav saņemts. Vai nu pastnieks savācis sev, vai arī kaimiņi čiepj (lai arī izskatās pārāk turīgi, lai zagtu avīzi par 1 eur) . Rakstīju uz pasta info ar visiem pielikumiem par rēķinu utt. , bet neatbild. Laikam no koronas slēpjas. Tagad vēl saīsināts darba laiks pastam un nevar aizbraukt parunāties. Pa telefonu arī neko Sakarīgu nevar pateikt. Nu zaji*is vispār.

Pasta Stacija - Nozaudēts sūtījums

Nozaudēts sūtījums Nozaudē manu sūtījumu, piedāvā aizpildīt kompensācijas veidlapu, ko mēneša laikā vajadzētu atmaksāt. Interesējos par situāciju pus mēneša vidū, viss akceptēts un jāgaida izmaksa. Nu jau termiņš ir nokavēts un operators nevar neko komentēt. Nevienam neiesaku 😠

Latvijas Pasts - Darba laiks

Darba laiks Strādājošam cilvēkam nav iespējams izmantot pasta pakalpojumus (piemēram nosūtīt sūtījumus) Inčukalna pasta nodaļā, kam darba laiks ir katru dienu no 8: 00 - 13: 00, izņemot ceturtdienā ar katru gadu darba laiks paliek arvien īsāks un šobrīd jau pasta pakalpojumus izmantot vairs nav iespējams!

Latvijas Pasts - Ievadīta adresē kļūdaina valsts, nav iespējams sazvanīt inčukalna pastu

Ievadīta adresē kļūdaina valsts, nav iespējams sazvanīt inčukalna pastu Labdien. Sūtu paciņas uz ārzemēm ar Latvijas pastu. 2020. Gada 12. Martā pastā reģistrēja vienu paciņu ar kļūdaini ievadītu valsti, nevis apvienoto karalisti, bet uz Asv. Ņemot čekus un vadot internetā izsekošanas numurus, ieraugu kļūdu. Sazvanīt nevar! Pasts atslēdzis pasta nodaļai tālruni, kaut tarifus pacēla pat dubultā! Centrālais aizņemts!

Omniva - Omnivas pārstāve

Omnivas pārstāve Labdien!. Es ticu, ka ir arī uzņēmums kur lolo savus darbiniekus, klientus un izturas kā pret cilvēkiem nevis vergiem, bļauj virsū, nemitīgi nomelno, piedraud kā šajā gadījumā. Drausmīga attieksme pret saviem '' kurjieriem ''. Lūgums, mīļie vīrieši. Ja vēlaties saglabāt savu vīrišķību. Ejiet strādāt citā vietā!

Itella - Ужасный ленивый сервис без возможности доставки

Ужасный ленивый сервис без возможности доставки Pri praveljnom nomere telefona, kurjer priezzal v Daugavpils k podjezdu i nikogda ne zvonil, potom zvonil vsegda v 8 ytra kogda vse na rabote, potom otkazalsja podimatj mobiljnij telefon voobshe, otsilaet sms soobshenie i nikogda ne privozit k dverjam, dogovoritsja nevozmozno, yzasnaja slyzba podderzki, nikto ni za cto ne otvecaet. Yzas!

DHL Latvia - Nav iespējams saņemt informāciju par piegādi

Nav iespējams saņemt informāciju par piegādi Tika saņemta sms, ka piegāde tiks veikta 09/03 dienas laikā! Tas nenotika (visa diena tika pavadīta sēžot mājās-gaidot) , vakarā tika uzrakstīts e-pasts uz kuru tika saņemta formāla atbilde nevis atrisināts jautājums! Šorīt vēl viena sms, ka piegāde būs šodien! Atkal nav norādīts laika intervāls! Zvanot tika teikts, ka pēcpusdienā līdz vakaram? Cikos?

Omniva - Bojājums

Bojājums Мало того что посылку получила на 2 дня позже, а в каком состоянии она была можете увидеть на фото! Худший сервис, которым я когда-либо пользовалась.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti slikta sirviss no operatoru puses. Karīna operatore nekompotenta, kā arī viņas kolēģe, kura savu vārdu nenosauca. Uz jautājumu vai ir iespēja sazināties ar kādu augstāk stāvošu amatpersonu tā arī palika jautājuma līmenī. Paku piegāde ārpus Rīgas ir zem katras kritikas. Pretīmnāķšana un problēmas atrisināšana nenotiek. Tas tiek risināts ar telefona nolikšanu. Tagad ir atklāts jautājums vai es vispār paku saņemšu.

Itella - ļoti slikts serviss

ļoti slikts serviss Jau nedēļu gaidu, kad šis uzņēmums atvedīs paciņu. Uz epastiem praktiski neatbild, telefoniski Saka ka tuvākajā laikā viss tiks nokārtots. Nekas netiek nokārtots, pēc sekošanas numura sūtījums nav izkustējies no viņu noliktavas, neviens mani neinformē kad varēti saņemt paciņu. Šausmīhs serviss, nesaprotu kāpēc ar šādu kompāniju kāds sadarbojas.

Itella - Хороший сервис

Хороший сервис Очень довольна сервисом. Заказ сделала в воскресенье (из германии) , вчера вечером посылка была уже в латвии, и сегодня около 17 часов курьер мне ее привез (заранее позвонив) . Первый раз делаю подобный заказ и рада что их сервис оставил только положительные эмоции. Очень довольна их работой, спасибо Itella.