LV RU

DPD

SIA DPD
www.dpd.com/lv/
Adrese: Uriekstes iela 8a,
Rīga
Latvia - LV – 1005
(Biroja un juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67387284
+371 67060519
Darba laiks: 8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi  •  Pasts un kurjeru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

6%
Sūdzības
99
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
22
Apskatīt statistiku

DPD - Sūdzības un atsauksmes

DPD - Nevīžība

Nevīžība Iesaku pamācīt savus darbiniekus uzlīmes nelīmēt virsū saņēmēja kontaktinformācijai! Šīs uzlīmes dēļ pickup bodes darbiniece nebija spējīga sūtījumu atrast. Pēc lieki iztērēta laika un sačakarētiem nerviem, parādot foto ar paciņas izskatu, beidzot izdevās atrast 70 eur vērto sūtījumu. Kas zin cik daudz sūtījumu šādi pazūd!

DPD - Zādzība

Zādzība 2020.18.03 заказал товар из эстонии выбрал курьера Dpd товар на сегодняшний день не доставлен. Утерян конторы посылают рига на эстонию, эстония на ригу замкнутый круг. Деньги возвращать не хотят написал официальную жалобу не хватает иска наверно брать ответственность забыли что за товар несут ответственность доставщик. Интернет магазин сказал что они передали товар в дпд а там все как пропало так и пропало. Рига просто блокируют номер чтобы не дозванивались клиенты. Эстонцы пишут бред в ответах...

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Заказал 2 посылки через Dpd в один и тот же день были высланные - одна пришла вторая просто до сих пор весит на складе уже 2 неделя дозвониться до них нет возможности так как мой номер заблокировали. Тракинг все весит в системе узнать где товар нет возможности на почту не отвечают просто товар пропал деньги возвращать продавец не хочет так как он не несёт отвлечённости а dpd просто игнорирует. Все пишут что товар доставят в ближайшее время.

DPD - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Veicu pasūtījumu citā valstī. Ar to kompāniju strādāju jau gandrīz gadu, problēmu nekad nav bijis, jo tie vienmēr izmantoja venipak kurjeru, lai piegādātu man preci. Bet ne šoreiz. Šoreiz nosūtītājs izvēlējās Dpd kompāniju, kas arī noveda līdz daudzām problēmām. Manai pakai bijā jābūt piegādātāj 13. Februārī un arī pēc izsekošanas numura viss sakrita un tā tam arī bija jābūt. Tikai 13. Datumā pēcpusdienā, sapratu, ka kaut kas nav lāgā, jo preces joprojām nav. Ievadīju atkal izsekošanas numuru...

DPD - Serviss drausmīgs

Serviss drausmīgs Biju iegādājusies preci 1a.lv kuru pasūtīju ar piegādi caur dpd vakar 05.02.20 preci bij jāatved. Nepietiek ar to kad kurjers man piezvanīja un teicu ka tajā laikā nevaru būt viņš sāka pacelt balsi. Zvanīju uz dpd protams atvainojās, bet risinājumu nekādu pēc laika kurjers atkal zvanīja un sāka kliegt kad mēs klienti nez ko no sevīm iedomājāmies. Šodien 06.02.20 no rīta klusums zvanīju dpd paku pat kurjers nav paņēmis neviens nezvan apkalpošana ir drausmīga vairs negriezīšos ar liel gabarīta...

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Dpd nepiegādāja sūtījumu no Vācijas. Un auzsūtīja to atpakaļ uz vāciju, bet ne uz sutitāja adresi a uz savu dpd filialu vācijā. Sūtījuma numuri viņi arī izmainīja un tagad galus nevar savākt kopā. Galvenajs, viņi skaidro, ka kurjers nevarēja tikt iekša kapņu telpā jo viņš nemāk aprites ar domofonu (domofonam ir instrukcija latviešu un krievu valoda tieši virs domofona pogiem) . Rezultāt risinājumu viņi nepiedāvā. Atrunājas ka dpd Vācija ir kaut ko sajaukuši un nepareizo uzlīmi uzlika virsu...

DPD - Slikts serviss, bojājums

Slikts serviss, bojājums Последний раз пользовался услугами dpd. В прошлом году отослал посылку, упакованную по всем правилам, пришла в Шотландию разбитая в дребезги. Я звонил в dpd по хорошему попросил оператора, что бы предупредили курьеров об аккуратности. Обещали учесть это. Решил воспользоваться ещё раз (грабли) . Посылка пришла в Шотландию разорванная, коробка была новая, но на фото видно, что она помята. Новая коробка, перемотанная скотчем при аккуратной разгрузке, не порвётся. Содержимое не было тяжёлым, что б...

DPD - Darbinieku neizdarība, sūtījuma aizkavēšana

Darbinieku neizdarība, sūtījuma aizkavēšana Sūtu paku uz šveici 18.12. 19.12. Parādījās izsekošanā, ka trūkst invoice 5 eksemplāros. 23.12. Aizsūtīju invoice dokumentus. 27.12. Neviens dpd neko nevar atbildēt. 30.12. Saņēmu vēstuli, ka dokumenti nodoti. 2.01. Pateica, ka paka 31.12. Fiksēta polijā. 4.01. Pēkšņi redzu izsekošanā, ka ieraksts par 19.12. Dokumentu problēmām ir nomainīts uz 4.01. Kāpēc? Lai attaisnotu dod neizdarību? 6.01. Rītā saņemu vēstuli, kā nav pareiza adrese. Zvanu, lai apliecinātu, ka viss ir pareizi. Dpd darbinieks apstiprina, ka nodos ziņu tālāk. Paka ceļu sāka 18.12. !

DPD - Super Slikts serviss

Super Slikts serviss Superslikts serviss, nevienam neiesaku un pati nākotnē izvēlēšos citus pakalpojuma sniedzējus. Pasūtīju internetā preci ar eksprespiegādi, lai tā atnāk 23. Decembrī (par ko, protams, arī samaksāju paaugstināto piegādes maksu) . Norādīts laika posms 18: 00-22: 00. Lieki piebilst, ka pasūtītās lietas bija plānotas kā ziemassvētku dāvanas. Ap plkst. 21: 00 intereses pēc apskatījos sūtījuma statusu. Kā par pārsteigumu "terminālā. Nav nosūtīts ienākšanas dienā. " tad kur ir ekprespasta...

DPD - Krāpšana, nesniegs serviss

Krāpšana, nesniegs serviss Sveiki! Ieteiktu nevienam neizmantot šo krāpnieku kantori! Paka netiek piegādāta jau 20 dienas un visas atbildes ir mēs nezinam! Kā arī darbinieki ir kafijas dzērāji un ne darītāji! Kā klients var vairāk uzzināt nekā paši darbinieki? Ka arī darbinieki met nost klausules, sola atzvanīt un nedara to, dzēš komentārus soc. Portālos! Morālo kompensāciju arī atsakās sniegt! Malači un tā vēl pelna prēmijas uz citu cilvēku apkrāpšanu!

DPD - Attieksme zem 0!

Attieksme zem 0! Pirmkārt dpd nepiegada paku jau vairāk kā 3 nedēļas... Bet turklāt arī neatbild uz ziņām facebook, dzēš patiesus komentārus par viņu izdarībām pret klientiem. - facebook un instagram. Kā arī konsultanti neko nezin un nemāk, solot par zvanīt neparzvana un met klausuli nost. Ļoti trenēti cilvēki ar pieredzi kafijas dzeršanā un nekā nedarīšabnā tur strādā!

DPD - Nepiegādata paka

Nepiegādata paka Pasūtīju kurjeru UK-LV, caur Latvijas Dpd adresi pa ko samaksāju ap 40eiro, lai paku nogādā līdz latvijai 4-5 dienu laikā. 2 decembrī ieradās kurjers pēc pakas (protams ignorējot to ka dzīvoklis atrodas otrajā stāvā un klauvēja pie 'poģa') . Paka tiek pieņemta un nosūtīta. Drīz sākot iztecet piegādes termiņam sākam skatīties izsekošanu, kur rādās errors un pēcāk ka paka atrodas amsterdamā. Tika ziņots par to dpd - paskaidrojumus nesniedza. Pēc termiņa iztecesanas paka tika nosūtīta mum...

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss 5 dienas paciņa atrodas terminālī un netiek nosūtīta man. Man pašai jāzvana un jāmeklē, kur ir mana paciņa uz ko man 1. Reizē atbild: "mūsu sistēmā bija kļūda un kurjers rīt piegādās", nākošajā dienā uz 2. Zvanu man atbild: "nebija pievienots mans telefona nr. Un nevarēja tāpēc izsūtīt". Gaidu šodien.

DPD - Nedod sūtījumu!

Nedod sūtījumu! Sveicināti, jau 2x kurjers nedod sūtījumu! Ņirgājas pa klientu. Apsūdz ka pase esot viltota taču tā ka biežak uzturos arpus lv pase nav taisīta Latvija taču uk kura mazliet atšķiras! Kas tagad kopences atcelto reisu, jo bērniem svētku dāvanas nedod kurjers un sazin cik ilgu laiku tas aizņems lai tomēr saņemtu šo sūtījumu!

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Es pasūtiju savu preci veikalā kur piemaksāju 20€ par ātrāku piegādes laiku, jo jau rīt lidoju prom. Jau 4 dienas man šo paku piegādā uz nepareizu adresi. Šobrīd zvanu jau 5 reizi, lai uzzinātu kur mana paka ir šoreiz. Ļoti slikts serviss.

DPD - Slikts serviss, nepiegādā sūtījumus

Slikts serviss, nepiegādā sūtījumus Biju pasūtījis sūtījumu. Saņēmu no dpd izziņu un e-pastu, ka sūtījums ir piegādāts uz pakomātu akropolē. Braucu speciāli pakaļ, bet atverot pakomātu konstatēju, ka sūtījums nav ievietots un ir tukša kaste. Piezvanīju uz to krāpnieku iestādi, kur man atbildēja, ka sūtījums nezināmu iemeslu dēļ ir aizvests atpakaļ uz noliktavu, bet ka atbildīgā darbinieka neesot un ar mani sazināsies nākamajā dienā. Tā arī sūtījumu neesmu saņēmis un neviens informāciju nesniedza.

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss 10.10.19 pasūtīju no internetaptieka.lv zales. Pasutiju pirms 12 diena. Lidz sodienaj neesmu sanemis paku. Zvaniju uz internetaptieka.lv prasiju par preci. Vinji atbildeja ka ir nodots kurjeram dpd. Tas jau man ne pirma reize.

DPD - Serviss ir totāls mēsls

Serviss ir totāls mēsls Vairākas dienas jau gaidu paciņu, bija problēmas pasūtījumā, bet ātri tikām galā, bet problēma ir paša DPD Servisā! Šie cilvēki paši maiņa pasūtījuma datu un laiku, un man ir jāsaskaņo jās ar viņiem?, šī kompānija neprot sadarboties ar klientiem! Es pasūtīju ar piegādi uz adresi kas ir 8€, bet dēļ tā ka viņi mainīja laiku man it kā vajag pielāgoties uz pakomātu, un tādā gadījumā es zaudēju 8€ piegādes apmaksu, jo uz pakomātu 1a.lv ir bezmaksas pasūtījums! No DPD puses es vēlos atalgojumu, par man sagādātajām neērtībām un pakāsto naudu par pasūtījuma piegādi!

DPD - Sliktss serviss

Sliktss serviss Aizsutiju 8 septembrii caur Ventspils dpd pakomatu paku uz Holandi,rakstiits bija,ka nonaks galamerki pec max 6 d. Pagaaja 2 ned. Paku suutiju pati sev ar savam mantam uz Holandes adresi,pati jau esmu Holande,bet pakas.nav un nav. DPD uz epastiem neatbild. Paka bija ljoti man svariigas lietas. Samaksaaju 31 eur,un tads servsiss? Kur manas mantas?

DPD - Ļoti Slikts serviss

Ļoti Slikts serviss Labdien! Pasutiju telefonu no bites kompanijas caur internetu.piegade ar dpd kurjeru.( nav pirma reize) pec 2 dienam atnaca sms no dpd ka paka bus piegadata nakoša diena no 9-18.Ok Gaidu.nav.planoju savu vakaru jo ir piektdiena.dpd kurjera nav.zvanu uz biti .tur atvainojas bet neko nevar lidzet.Tad atnak sms un atkal no dpd ka paka bus piegadata no 19.25-20.25! Tas ir norm.! No sakumsa no 9-18.tad no 19.25-20.25? Kas ta par nirgašanu! Ja raksta no 9-18,tad kp neved?! Ludzu noskaidrot.kp ta notiek.kp muļķo cilvekus!?

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes