LV RU

DPD

SIA DPD
Adrese: Uriekstes iela 8a,
Rīga
Latvia - LV – 1005
(Biroja un juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67387284
+371 67060519
Darba laiks: 8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi  •  Pasts un kurjeru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

24%
Sūdzības
228
Atrisinātas
16
Ar atbildēm
203
Apskatīt statistiku

DPD - Sūdzības un atsauksmes

DPD - Atkarīgi slikts serviss

Atkarīgi slikts serviss Отвратительный сервис уже несколько лет, курьеры общаются в неподобающем стиле. Не привозят посылку, а в системе ставят "не было возможности доставить по причине клиента". Несколько дней ждала важные документы, сегодня курьер наконец приехал, но не поднялся в квартиру, а позвонил сказал что приехал и бросил трубку. Я перезванила чтоб сказать код двери. Он трубку не брал. А через 5 мин уехал и в системе опять поставил что по моей вине не доставили посылку.

DPD - Nepieved preci līdz mājām

Nepieved preci līdz mājām Šodien atbrauca Dpd kurjers, un sniedzot man paku, pateica ja tuvākajā laikā kaut ko pasūtīšu, kad vaidzēs iet līdz lielajam ceļam sagaidīt, man 17.02.2021 man nāk veļasmašīna, un ja man vairāk kā 500m jānes viņa uz pleca? Tikai tāpēc ka negrib braukt pagalmā? Tad par ko maksāju piegādi 17€

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Piegādes kvalitāte pārspēj visas robežas. Pirms pakas saņemšanas Latvijā, zvanīju uz Dpd atbalsta centru 2 reizes, lai nomainītu piegādes adresi. Abas reizes apstiprināja, ka viss ir nomainīts. Pirmdien saņemu zvanu no kurjerā, ka ir klāt uz orģināli sūtīto adresi. Zvanu jau trešo reizi, lai nomainītu adresi, viss pozitīvi apstiprina, ka ir nomainīta. Otrdien pēc izsekošanas numuru redzu, ka ir izsniegta kurjeram, bet ak vai loģistikas centram samisējas pasta indekss un paka ir atgriezta...

DPD - Плохой сервис

Плохой сервис 15 января пришла в Ригу посылка из Америки. В конце января я им позвонила узнать когда её доставят мне. Сотрудница ответила «ждите до следующей недели» и бросила трубку. Я написала жалобу, мне опять ответили ждать. 5 февраля, я вдруг получаю и-мейл, что я якобы отказалась принимать посылку и они отправили ее обратно в америку. Я им позвонила, и хамка-работник просто опять бросила трубку! На мою жалобу, что сотрудники просто бросают трубку, врут что пытались доставить посылку, мне просто ответили «извините». И всё.

AtrisinātaDPD - Melo par sūtījuma statusu, vienkārši nepiegādā sūtījumu

Melo par sūtījuma statusu, vienkārši nepiegādā sūtījumu Dpd - noteikti neizvēlieties saņemt lielizmēra sūtījumus ar šī uzņēmuma palīdzību. Jo tie vienkārši stāvēs noliktavā, un nekur nekustēsies. Īpaši pārsteidz tas, ka uzņēmums klaji melo, ka uz tiem norādīts nepareizs indekss. Man norādītājā dienā kopā bija jāsaņem 5 pakas - 2 mazizmēra un 3 lieli smagi iepakojumi. Man tika piegādātas tikai mazās paciņas, uz kurām ir noradīts pareizs indekss - tieši tāds pats kā uz lielajām, jo sūtītājs ir viens. Neatlaidība man ļāva šo uzņēmumu tomēr sazvanīt -...

DPD - Piegādes kavējums un saziņas problēmas

Piegādes kavējums un saziņas problēmas Uz mana vārda tika izsūtīta diezgan padārga satura paka no citas Latvijas pilsētas. Jau 4 dienas pagāja, bet pēc sūtījuma numura bija redzams, ka paka joprojām atrodas turpat, izsūtīšanas pilsētā. Ne es, ne sūtītājs nevaram sazvanīt Dpd, uz e-pastiem viņi neatbild. Saziņa ir pilnīga nulle! Par savas pakas likteni neko nezinu! Zinot dpd, viņi mēdz nenosūtīt sms, ka paka ir pienākusi (man tā ir bijis ar viņiem) , tādēļ nebrīnos, ja pakomāti stāv pārpildīti - cilvēki nezina, ka viņiem jānāk...

DPD - Nozaudēts sūtījums

Nozaudēts sūtījums Janvārī iegādājos preci, kuru pārdevējs izsūtīja, izmantojot Dpd pakalpojumu. Līdz šim brīdim sūtījumu neesmu saņēmusi. Izsekošanas lapā redzams, ka kurjers sūtījumu ir izņēmis no pakomāta. Tālāka sūtījuma kustība nav redzama. Esmu sazinājusies ar Dpd - vairāki epasti, vairāki zvani, pretenzijas pieteikums. Bet - rezultāta nekāda. Formālas atrunas - mēs skaidrosim, mēs domāsim, jautājumi par sūtījuma izskatu... Dpd neuzņemas nekādu atbildību.

DPD - Mūžīgas problēmas

Mūžīgas problēmas Reāli, nervi vairs netur! Piegāde viņiem ir zibenīga, ar pakas nonākšanu līdz pick up punktam nav bijušas problēmas, BET! Kā VISU LAIKU var cilvēkam nenosūtīt sms ar skapīša kodu? Nepārspīlējot, tas notiek visu laiku! Tagad arī, svarīgs sūtījums, piegādāts, bet cilvēkam nav pienākusi nekāda sms. Sazvanīt viņus neiespējami, atliek vien aizpildīt kaut kādu anketu un gaidīt brīnumu, kad tā tiks izlasīta.

DPD Latvija - Nepiegādāts sūtījums

Nepiegādāts sūtījums Šis uzņēmums pilnīgi nespējīgs izpildīt piegādes saistības. Saņemu Sms ziņu uz savu tel. Nr. Ka tiks piegādāts sūtījums uz mana uzņēmuma adresi, kas ir pareizi uzrādīta, preci nepiegādā, nākamajā dienā saņemu info, ka uzrādīta nepareiza adrese, nosūtīju vēlreiz pareizo adresi, saņemu ziņu ka 5 dienu! Laikā saņemšu atbildi, zvanu uz Dpd, numuru protams nav viegli atrast, brīnumainā kārtā pēc 10 min izdodas sazvanīt, prasu vai nevaru pats aizbraukt pakaļ, Saka tikai uz nākamo dienu, ja piegādā...

DPD - Плохой сервис

Плохой сервис Курьеры наглые хамы, которые даже пятую точку из машины не могут вытащить! Я должна прыгать до их окна! Получить посылку если ты желаешь, что-то кроме как сидишь и каждую секунду ждёшь их звонка - невозможно! Хуже обслуживания я не встречала!

DPD - DPD Group nepiegādāts sūtījums

DPD Group nepiegādāts sūtījums Sūtījums 05805087221362 stāv Liepājas noliktavā kopš 06-01-2021. Lietas virzība pilnīgi nekāda. Uz klienta servisa telefona numuru operatori sazvanāmi praktiski nav. Norāda, ka gaida nepieciešamos pavaddokumentus no nosūtītāja. Bet visa nepieciešamā informācija ir iesniegta jau sen. Neatbild pat preces nosūtītājam. Sazvanos ar preces nosūtītāju regulāri. Viņiem Dpd neatbild! Sūtījuma izsekošanas lapā norāda, ka prece izsūtīta uz adresi, bet tad atgriež atpakaļ noliktavā. Šādus ierakstus Dpd...

DPD - Плохой сервис

Плохой сервис Заказала косметику в Дрогасе через Дпд курьера. Не привезли в назначенный день. Потом в отслеживании показывается, что я поменяла адрес, и не удалось доставить посылку, хотя я не меняла никакие данные. Посылку вернули обратно в терминал, и непонятно, привезут ли мне её вообще. Дозвониться до техподдержки невозможно, все консультанты заняты. Не знаю, к кому обратиться, очень обидно, что не могу получить то, за что отдала деньги. Больше никогда не буду пользоваться вашими услугами.

DPD - Nesaņēmu nevienu zvanu no jums

Nesaņēmu nevienu zvanu no jums Paka nr. 05368005315237 atradās jūsu terminālī jau no 26.01. Sākotnēji saņēmu epastu divas dienas pēc kārtas, ka bijusi neveiksmīga piegāde, kaut gan nesaņēmu nevienu zvanu no jums. Precizēju epastā prasīto informāciju, noradīju telefona numuru. Saņēmu apstiprinājumu, ka informācija piefiksēta. Nākamajā dienā zvanu, lai pārliecinātos, ka piegādes informācija ir apstiprināta, bet konsultants Saka, ka telefona numura nav. Nolēmu nomainīt uzreiz piegādes veidu uz pakomātu, konsultants apstiprina...

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Pirms nedēļas pasūtīju paciņu no Monki mājaslapas un atzīmēju Dpd saņemšanas punktu. Šodien, mēģinot izsekot, ieraugu, ka drīz jau paka būs klāt, bet pēc trim stundām viss izmainās un parādās ziņa - sūtījumu neizdevās piegādāt. Neesmu saņēmusi nevienu zvanu vai ziņu par to, kāpēc tas noticis. Ja pati neapskatītos, neko neuzzinātu. Uzrakstīju sūdzību, cerams, ka kaut kas mainīsies, bet pagaidām ziņu neesmu saņēmusi.

DPD - Bezatbildīga attieksme

Bezatbildīga attieksme No manis pat dzīvesvietas adrese izprasīta, tikai rezultāts nekāds, paka nav! No 29 februāra to vien dzirdu, nodosim atbildīgajai personai, atzvanīsim. Ir jau 02.02.2021 piegādes statuss 01.02.2021 12: 13 Valmiera (lv) diemžēl mēs neesam spējuši piegādāt jūsu paku. Netika pieņemtas preces / preču paņemšana. 01.02.2021 06: 38 Valmiera (lv) nodots piegādei. 28.01.2021 13: 31 Valmiera (lv) diemžēl mēs neesam spējuši piegādāt jūsu paku. Netika pieņemtas preces / preču paņemšana...

DPD - Самое плохое обслуживание

Самое плохое обслуживание Добрый вечер. Пишу уже в полном отчаянии. Сделала заказ на 1а.lv 16.12.2020. Посылку должна была получить 25.01.21. И тут началось. 25.01 дома меня не было и я перенесла дату на 26.01, дома муж, весь день ждёт посылку, но посылки нет, извещения от курьера нет. Начались попытки дозвониться, все тщетно, 3 дня без ответа на телефон и емайл. Начались звонки в 1а. И тут чуда меня ни ждало, хамское отношение и слова, вы не единственная. Мои попытки донести людям, что я дома бываю после 5 были...

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti lēna piegāde, pagājušas jau 9 dienas, sūtījums vēl joprojām nav saņemts pierīgas robežas. Tajā pat laikā omniva atsūtīja 3 dienu laikā ieskaitot brīvdienas. Šodien 01.02. Sūtīja izsekošanas lapā redzams, ka kopš 27.01. Nav notikusi nekāda virzība. Savukārt līdz 27.01. Sūtījums nezināmu iemeslu dēļ tika izsūtīts un pēc tam atgriezts atpakaļ terminālā.

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss 29.01.21 tika saņemta Sms ka sūtījums 05757953787147 tiks piegādāts tuvākajās dienās un kā nepiešamibas gadījumā varu mainīt piegādes datus, mainīju piegādes uz piegādi paku bodē Rīga, Ziepniekkalna iela 9. Rezultātā pēc izsekošanas datiem paciņa ir piegādāta paku bodē bet nekādu sms par to ka tas tika veikts pluss pin kods tas saņemšanai nav. Izsekošanā ir rakstīts ka paziņojumu nebija iespējams nosūtīt, gribētos zināt kāpēc ja jau visi dati ir norādīti pareizi un pirmais paziņojums tika...

DPD - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Paka 22.01.2021. Nodota dpd, to solīja piegādāt 23.01. No 22. - .28.01.2021. Ir statusā ceļā, pēc tam atpakaļ ceļā, pēc tam atkal ceļā un tagad ta ir termināla ar pierakstu (nepilnīgs sūtījums) . Informatīvais tālrunis nav sazvanāms, gaidīšanas laiks pat 30 min. Uz e pastu saņēmu atbildi: - paldies, ka sazinājāties! Pakas piegāde plānota tuvāko darba dienu laikā. Sazvanot dpd konsultants informē, ka šobrīd noliktavas ir pārpildītas un konsultants Saka, ka dpd darot visu iespējamo, lai paku...

DPD - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Pilnīgs info trūkums. Sūtījums bija jāsaņem 15.01. Šodien ir 29.01. Tieši divas ned. Kavējums.28.01. Saņēmu ziņu ka kurjers būs no plkst.16.50-18.50. Ok cilvēks speciāli sēdēja majās gaidīja. Protams no kurjera ne vēsts un atkal nekāda info. Kad atvēru pakas izsekošanu izrādījās ka tā nemaz nav nodota kurjeram! Šodien atkal atnāca ziņa ka kurjers būs konkr. Laikā, tā laikam būs jāgaida līdz pavasarim! Pēdējā reize kad izmantoju šī kantora pakalpojumus. Visiem silti iesaku izmantotot citu...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes