Omniva

OMNIVA SIA
Adrese: Dzirnieku iela 24
Mārupe
Mārupes nov.
Latvia - LV-2167
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 24949944
+371 27042424
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi  •  Pasts un kurjeru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

25%
Sūdzības
212
Atrisinātas
16
Ar atbildēm
161
Apskatīt statistiku

Omniva - Sūdzības un atsauksmes

Omniva - Nepiegādāšana!

Nepiegādāšana! Interesanti, bet pēdējā pudotra mēneša laikā manas paciņas tiek nosūtītas atpakaļ. Man par lielu brīnumu zvana izsūtītāji, ka atgriezta paciņa. Sms no Omnivas nepienāk-pāris reizes ir ziņojums e pastā un viss. Kā man uzzināt par piegādāto sūtījumu, ja nesaņemu info par to. Ļoti neforši-tas notiek gan ar apmaksātām paciņām gan tām kuras vēl jāapmaksā.

Omniva - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Не рекомендую заказывать посылку через омнива. Если не хотите остаться без посылки и без денег. Посылка шла неделю, при открытии внутри была ещё одна чужая посылка, моей посылки там не оказалось. Понятное дело что вскрыли, никто за это ответственность не несёт. Очень жаль ни товара, ни денег. Советую проверять своих работников. Номер посылки-ce468632275ee

AtrisinātaOmniva - Pazudusi paciņa

Pazudusi paciņa Arī mans sūtījums pazudis un bērnam nāksies palikt bez ziemassvētku dāvanas. Sūtījuma kods Ce459968237ee kas no 30. Nov. Stāv Rīgas pārkraušanas punktā un tālāk darbības nenotiek. Sākot no 6. Decembra esmu vairākas reizes zvanījusi, rakstījusi e pastus, neviens neko nezina, Sola noskaidrot, atzvanīt, bet nekā - klusums.

Omniva - Krapšana

Krapšana Kārtējo reizi pazūd sūtijums . Vsi tiešām nav kauna . Jums tak maksā par pakalpojumu. Sūtijuma kods CE131999253EE kas tika izsūtīts ap 29 novembri no Rigas uz Madonu nezināmu iemeslu dèļ izgaisa . Pagāršo gadu bija tas pats no Jēkapils uz Madonu pazuda . Tika izsūtīts 8 decembrī CF023900798EE Kur tas viss pazūd ? Zvaniju , rakstiju neviens neko neuzņemās vainu .

Omniva - Долгая доставка

Долгая доставка С 27.11 жду посылку с Риги в пакомат в Даугавпилс, наверно пешком несут.При отправке было указано что может задержаться на 3 дня,когда прошло 3 дня уже указали 5 дней после 5 наверно укажут 10. При отслеживание посылки видно что лежит в Риге в терминале с 27.11 с 4 утра.С Германии достовляют за 5 дней а то и меньше. Последний раз пользуюсь услугами Omniva.

Omniva - Nepareizs skapīša izmērs=iestrēdzis sūtījums

Nepareizs skapīša izmērs=iestrēdzis sūtījums Omniva! Iemāciet saviem kurjeriem ievietot sūtījumus to izmēriem atbilstošos skapīšos. Kāpēc man putenī pie pakomāta jācīnās, lai izņemtu savu paciņu? Kāpēc sūtījumi jāstūķē skapīšos, kas tiem acīmredzami par mazu, vispār nedomājot, kā saņēmējs dabūs tos laukā? Wtf.

Omniva - Servisa vienkārši nav

Servisa vienkārši nav Omnivas aparātā nav iespējams izdrukāt sūtīšanas lapu un čeku, ja sūti kaut ko caur andeli. Un ja vēl gadās sajaukt paciņas adresātus uz šī pamata - tad vari uzskatīt, ka principā problēma nav risināma, pat ja kļūdu esi pamanījis nekavējoties. Mans kļūdas stāsts beidzās ar to, ka kļūdainajai paciņai braucu pakaļ uz briāna ielu no ādažiem! Un šī iespēja man tika dota arī tikai tāpēc, ka sāku lamāties nešķīstiem vārdiem. Savādāk savu problēmu varētu risināt ar kļūdaini izsūtītās paciņas nepareizo...

Omniva - Sūds serviss

Sūds serviss 200%neiesaku jums omnivu ja paciņu vēlaties saņemt 24 stundu laikā jo ja paciņa nebūs ievietota pakautomātā tad jūs viņu nedabūsiet arī no kurjera kaut viņš atradīsies netālu, tai pašā laikā ja sūtīsiet caur Dpd, itella vai jeb kuru citu varesiet sazvanīties ar pašu kurjeru un saņemt paciņu kaut no rokas uz vietas ja viņam nebūs kur ievietot. Pat pasts no viena lv gala lidz otram piegādā nepinas 24 stundās. Omniva pazors

Omniva - Paciņu neesmu saņēmusi...

Paciņu neesmu saņēmusi... Šoreiz gan ļoti un pamatīgi esmu vīlusies omnivas pakalpojumos - veicot ikdienas sūtījumus, esmu pamanījusi, ka Dpd, Itella ir ievērojami uzlabojuši apkalpošanas kvalitāti un ātrumu, lai gan kādreiz vienmēr devu priekšroku omnivai. Situācija - 30.10.2021. Paciņa ievietota pakomātā un es pacietīgi gaidīju līdz 06.11.2021. Tikai tad paskatījos, ka paciņa joprojām nav pakustējusies. Sazinājos ar omnivu un no tā brīža sākās brīnumi - e-pastā raksta, ka sūtītājs nav nosūtījis paciņu, nākošajā...

Omniva - Kurjeru attieksme smieklīga

Kurjeru attieksme smieklīga Pirmkārt, jau kuro reizi omniva nosūta paku uz kādu no saņemšanas punktiem, kur 3 dienas glabāja sūtījums. Kur darba laiks pārsvarā vienmēr ir īsāks par manu darba laiku. Kā rezultātā savas kurpes priekš savām kāzām es nesaņēmu, lai gan paka bija pienākusi 3 dienas pirms, taču ja tā būtu ielikta pakomātā, es to būtu varēJusi izņemt kaut naktī. Otrkārt, kurjeru attieksme… nodomāju, ka laicīgi vakarā 09.10.21 aizbraukšu paņemt savu sūtījumu uz satiksmes ielas rimi, Jelgava, omnivu, kurš pienāca...

Omniva - Sūda serviss

Sūda serviss Šis sūda serviss nevar piegādāt mazu paciņu, 2 dienu laikā, uz Auces pakomatu. Man tā bija ļoti svarīga, esmu dusmīgs. Tur ir tāds bardaks ka viņi tur neko atrast nevar, jālaiž virsū būs bez tabu. Bet gudri raksta ka ur baigi attīstījusies, līdz 90% ka klients savu preci jau saņem nākošajā dienā! Es speciāli no Rīgas braucu uz auci, pēc savas paciņas. Iztērēts laiks un nauda, a viņiem pofig!

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss No Omnivas saņēmu ziņu 11. Augustā citēju: Omniva SIA noliktava ir jūsu sūtījums (sūtījuma kods) , kas ir par lielu piegādei uz pakomatu. Pakomata sūtījumu ielikt nevaram, tāpēc sazināties ar mums pa talr. Nr. 27042424 vai atsutie īsziņu uz 26513991 tā arī izdaru 12. Augustā piezvanu, pasaka paku piegādās piektdien vai pirmdien, paku nesaņemu! Zvanu 20. Augustā pasaka, ka kurjers ir kaut ko sajaucis un nav paņēmis paku! Tīri cilvēcīgi saprotu situāciju un pasaku labi viss kārtībā, uz ko man...

Omniva - Pasūtījumu ielikšana

Pasūtījumu ielikšana Labvakar! Šodien gāju saņemt savu pasūtījumu. Pasūtījums bija ielikts m atvilktne. Pilnīgi nevarēja izņemt pasūtījumu. Vēlāk 2 vīrieši izņēma pasūtījumu ar 2 skrivgriežiem… es uzskatu ka tam nav jābūt … jo dēļ manis parādījās Rinda uz pakomatu. Lūdzu, nākošreiz ielikt pasūtījumu tā, lai to klients varetu izņemt. Mans e-pasts [slēpt]@gmail.com

Omniva - Pazudušas paciņas

Pazudušas paciņas Mūsu uzņēmumam jūnijā omnivas pakomātos pazuda 4 sūtījumi. Diemžēl mums nebija nekādu pierādījumu par nosūtīšanu, jo omniva pakomātos kvītis par izsūtīšanu izdrukāt vairs nevar. Iesniedzām sūdzību omniva. Pretī dabūjām sapulces lēmumu, ka mēs nemaz neesam ievietojuši pakomātā šīs paciņas. No sākuma saņēmām sapulces lēmumu ar pavisam citiem datiem un datumiem, tikai mūsu paciņu numuri pareizi. Tāpēc man rodas jautājums, vai gadījumā nav tā, ka omniva šos sapulces lēmumus vienkārši nomainot datus sūta visiem cietušajiem? Kāda ir jūsu pieredze ar pazudušām omniva paciņām?

Omniva - Плохой сервис

Плохой сервис Больше недели жду посылку с Даугавпилса в Елгаву. Это последний раз когда я что то через них посылаю. Кормят завтраками. Все время обещают что то, но ничего конкретного. Пообещали вчера, звоню сегодня вечером спустя полторы суток, говорят что свяжутся с курьером. Хотя видно что посылка передана курьеру 2 дня назад. Раньше пользовался омнивой но последнее время задержки пошли. Но сейчас уже не нормально. Мне время важней, поэтому буду выбирать другого курьера.

Omniva - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Omnivas mājaslapā ir informācija par to, ka 90% klientu sūtījumus saņem otrā dienā, bet mans sūtījums jau otro dienu atrodas Rīga sorting line. Operatore man atbild, ka kurjers nav paņēmis, jo fiziski nespējot paņemt visus sūtījumus. Kā to saprast? Vai tad sūtījumi nav jāņem kaut kādā secībā, ņemot vērā nodošanas laiku? Un kur paliek līguma nosacījumi? Sūtījums ir jāpiegādā divu darba dienu laikā!

Omniva - Krāpšana

Krāpšana Biju pasūtītā telefonā vaku ebay no Ķīnas par 35 euro. Atsūtīts pakakomata 17 māja, rakstīts ka īsziņa aizsūtīta uz e pastu un telefonā. Īsziņa nebojā. Uzrakstīju Omniva, teica ka to paņēma trešā personā un iedeva viņu telefonā. Es piezvanīju viņš teica ka atdeva paku. Es rakstīju atkal Omniva. Atbild ka paku aizsūtīja atpakaļ pārdevējam.

Omniva - Nepatiesa SMS sūtīšanas

Nepatiesa SMS sūtīšanas Man tika atsūtīta sms, ka līdz plkst. 19.00, var paku izņemt pie kurjera. Aizbraucu plkst.18.21, kurjera tur nebija, zvanīju uz Omniva, tur pateica, ka kurjers ielicis paku pakomātā. Bet vai tad nevajag dot ziņu par to. Es tērēju naudu, savu laiku, kas par to atbildēs un vēl man ir grūtības pārvietoties.

Omniva - Потеряли посылку и не хотят компенсировать

Потеряли посылку и не хотят компенсировать Компания омнива потеряли посылку с содержанием на 99 евро и не хотят компенсировать. Утверждают что посылка была очень маленькой. Теперь надо возвращать 99 евро покупателю и посылки нету. Минус 99 и минус товар на 99 евро = 198 евро из за вас, конченные. Пользуйтесь услугами других пакоматов их конкурентов. Эти вам ничего не будут компенсировать в случаи потери посылки.

Omniva - Tika piedāvāts saņemt naudu caur omniva mājaslapu

Tika piedāvāts saņemt naudu caur omniva mājaslapu Meitene sāka saziņu whatsapp vietnē vēloties iegādāties preci. Solījās sakārtot kurjeru un pēc brīža atsūtīja linku, kurā “varot saņemt naudas līdzekļus”. Omniva šādu pakalpojumu nepiedāvā. Protams linku atverot tiek prasīts ievadīt kartes datus. Telefona numurs krāpniecei +37128138563

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes