Omniva

OMNIVA SIA
Adrese: Dzirnieku iela 24
Mārupe
Mārupes nov.
Latvia - LV-2167
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 24949944
+371 27042424
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi  •  Pasts un kurjeru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

26%
Sūdzības
245
Atrisinātas
20
Ar atbildēm
201
Apskatīt statistiku

Omniva - Sūdzības un atsauksmes

Omniva - Не толерантное отношение к клиентам

Не толерантное отношение к клиентам Изначально в пакоматах омнива была возможность поставить латышский, английский и русский язык, но с недавнего времени омнива перестала ценить своих клиентов и русскоговорящий гражданин страны не имеет право и возможность выбрать русский язык. Для меня это проявления их агрессии и показатель не толерантного отношения к некоторым представителям общества. Я писал отзыв в омнива через гугл и омнива удалила его, я написал еще раз и омнива удалила снова... Выходит, что омнива не только не толератно...

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss Kompānija no kuras pasūtīju preci sadarbojas ar omniva. Precei vajadzēja būt nogādātai uz omniva pakomātu. Kādu rītu saņēmu ziņu ka prece atrodas omniva noliktavā taču nevar tikt ievietota pakomātā. Domāju, interesanti - prece ir kleita, kāpēc nevar tikt ievietota pakomātā? Vēl pie ziņas tika norādīts ka prece tiks piegādāta ar kurjeru un lai norādu piegādes adresi. Uz ziņu atbildēju ar adresi un norādi ka varu preci saņemt pēc 17.00. Dažas dienas vēlāk preci atveda - pkst 14.00 saņemu zvanu -...

Omniva - Bojājums

Bojājums Испортили заказ. Сломали, вскрыли упаковку. Грязь туда занесли и конфету . Учитывая тот факт , что в заказе компьютерная клавиатура и мышка(которая сломана) . Заказывала на 220.лв не первый год, с ними никогда проблем не было. Видно что проблема в курьере, так как специально открыта посылка. Требую чтоб вернули денежные средства за испорченную вещь.

Omniva - Slikts serviss B2B klientiem

Slikts serviss B2B klientiem Omniva kā pakomātu piegādes opcija klientiem noteikti nav tā sliktākā, pat teiktu visinovatīvākie Latvijas tirgū. Bet gandrīz jebkurš b2b klients varēs pateikt, ka viņu sistēma, atbalsta komanda ir vienkārši zemākajā līmenī. 2 gadu laikā sadarbojoties ar omniva nav bijis mēnesis, kad viņi neizsūta e-pastu par to, ka kaut kas atkal ir noticis viņu it sistēmai. Un vienmēr tehniskā komanda kaut ko risina. Well, viņus lūdzu vajadzētu nomainīt, ja uzņēmums vēlas sevi redzēt nākotnē, jo apkalpošana un sistēmas lietojamība ir zemā līmenī.

Omniva - Bojājums, attieksme

Bojājums, attieksme Iegādājos preci no andelemandele.lv ar omnias starpniecību, izņemot to no pakomāta, tā bija izņurcīta, atvēŗta un netīra, aiznesot paku uz mājām, izņēmu to un redzu to, ka kastīte, iepakojums ir salocīts, saplēsts, liekas, ka kāds bradājis pa to. Prece bija domāta kā dāvana, kasbija arī iesaiņōta kā dāvana, bet tāu dāvināt vairs nevarēja, no omnivas es saņēmu atbildi, lai griežos pie nosūtītāja, ko arī izdarīju un nosūtītājs sazinājās ar omnivu un omniva kā kompensāčciju sniedza 100% atlaižu...

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss Tika nosūtīta paka novembra beigās. Šodien par lielu pārsteigumu saņēmu sms, ka paka man ir atgriezta un lai to izņemtu man vēl jāsamaksā 3,09 eur. Momentā sazinājos ar klientu, klients netika saņēmis ne sms par izņemšanu, ne e-pastu, lai gan tika norādīti abi un sistēmā rādās, ka paziņojumi tika klientam izsūtīti. Klientam mānīties nebija pamata, jo paka bija apmaksāta un liela summa, kā arī klients sūtījumu ļoti gaidīja. Viss ok, kam negadās? Sazinājos ar omnivu, cerībā, ka situācija tika...

OMNIVA ZOG PAKAS EE151729895EE - В омниве варуют посилки

В омниве варуют посилки EE151729895ee paka no 29 novembrī pazudējas Rīgas terminālā. Omniva katru dienu Saka ka būs vakara, būs rit, būs atkal vakara, un atkal rit.2 decembri zvana no omniva Saka ka 100% paka būs pakomata un es viņu saņēmēju bet atkal nau. Kur paka un ka var bud ka pakas pazaudējas?

O Omniva 03.12.2022
Komentāri 4

Omniva - Kur pazaudējas pakas no omniva Rīgas termināla?

Kur pazaudējas pakas no omniva Rīgas termināla? 29 novembrī Rīgas termināla saņēmējas manu paku no Bauska un paka pazaudējas. Katru dienu omniva teici ka būs vakara vaj rit. Pakas nau nekas nevar atbildēt kur mana paka un kad es viņu saņēmēju. Sapratu ka paši omniva zog pakas. Šodien 2.11.2022 man zvana omniva pateici ka 100% šodien paka būs pakomata. Bet nekas nau.

O Omniva 02.12.2022
Komentāri 15

Omniva - Pazaudejas paka

Pazaudejas paka Mana paka pazaudejas 29.novebri bij Rigas Terminala katru dienu zvana omniva un katru dienu vini tejca ka bus šoden bus šoden bet nekas nau.man trešo rejze sutet pakas-L izmers un trešo rejze probleman.kas vispar noticejas ar omnivu un kapec pazaudejas pakas?

Omniva - Slikti vērgi negrib strādat. Tad vērgus ir jāmaina

Slikti vērgi negrib strādat. Tad vērgus ir jāmaina Ar kājām no Bauskas sūtījumu jau sen varēj atnest. Kaut kā neredzu, kā esat pāslogoti. Mājas lapā nav tādas info. Un spriežot pēc kalendāra, aiz loga arī nav svētku. Par ko jums tikai maksā, bezjedzīgas būtnes? - informācija par sūtījumu saņemta. Sūtījums vēl nav nodots omniva 22.11.2022 15: 45 klients ievietoja sūtījumu pakomātā 24.11.2022 17: 04 Bauskas pionieru ielas rimi pakomāts sūtījums izņemts no pakomāta 24.11.2022 17: 04 Bauskas pionieru ielas rimi pakomāts sūtījums ieradās pārkraušanas punktā 25.11.2022 03: 09 riga sorting line - šodien 30. ! Datums!

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss Sveicināti Atkal uzdošu to pašu jautājumu, kuru uzdevu jūsu klientu apkalpošanas centrā kādu laiku atpakaļ. Kādēļ man ir jābrauc pēc sūtījuma uz otru pilsētas galu, ja man tuvumā ir Rīgas ielas 64 top omniva pakomāts? Un pie tam ar sabiedrisko transportu! Līdz Rīgas ielas 64 top omniva pakomātam varu aiziet ar kājām. Lūdzu skatiet pievienoto karti!

Omniva - Ņirgājās par slimiem cilvēkiem... Serviss uz nulles... Ne pirmo reizi... Bizness pa latviski...

Ņirgājās par slimiem cilvēkiem... Serviss uz nulles... Ne pirmo reizi... Bizness pa latviski... Un kas apmaksās zaudējumus? Es, ar slimo muguru tik daudz staigāt nevaru. Autobuss tur nebrauc, nācās īrēt "ride". Paku nosūtīja uz Maskavas ielā 357, t/c Dole, bet piegādāja Prušu ielā 22a. Kas par to atbildēs? Jūs pat pildspalvu brendēto neuzdāvināsiet kā kompensāciju! Es jau nerunāju par naudas zaudējumu kompensāciju... Nāksies pāriet uz dpd. Ar viņiem, spriežot pēc darba (firmas) attiecībām - problēmu tādu nebija nekad. Un atgadinu: tā nav pirmā reize. Jau bijis gadījums, kā man zvana...

Omniva - Bojājums

Bojājums 12.10.2022 izsūtīju paku no Vācijas uz Rīgu.17. 10 no Rīgas uz Saldus nov. , lutriņu pag. Veda omniva. Paka liela, riktīgi smaga. No līmēta ne pa jokam... Radi saņemot paku redzēja, ka sāns ieplests, lien ārā manta. Nu labi.. Tālu ceļu mērojusi... Atverot pēc tam kasti secināja, ka kastes vidū iepakotas vācu alus bundziņas pārsistas, bērniem domātie saldumi visi alū. Viss saturs smird. Liels suvenīrs salauzts. Kasti tā pie āžu, ka bija pat grūtības aizlīmētā, tā, ka kratīties nevarēja. Tikai...

Omniva - Bojāta prece

Bojāta prece Labdien, diemžēl saplīsa kruzīte, pārvadājot paciņu no viena uz otru pakomātu. Krūzīte bija smuki ietīta... Pielikumā bilde saņemot paciņu. Pievienoju paciņas izsekošanas kodu. Ce148534761ee

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss 30.09. Plkst. 15: 30 nav iespējams izņemt paciņu, jo taisa apkopi omnivas pakomata skapim. Ar mazu zīdaini nostāvu jau pāris minūtes gaidot, kad tikšu pie paciņas. Jo paciņas saturs ir nepieciešams darbam, kurā man jābūt jau pēc stundas. Pēc vairāku minūšu stāvēšanas, darbinieks apgalvo, ka netikšu pēc paciņas. Tikai pēc stundas, kad man jau jābūt darbā. Dēļ tā, ka nevarēju izņemt paciņu, nebija iespējams šodien strādāt, līdz ar to jūs atņemt uzturlīdzekļus gan man, gan zīdainim. Vai tiešām nav iespējams veikt omnivas skapja tīrīšanu, kad cilvēku plūsma ir mazāka, piemēram naktīs!?

Omniva - Nav atnākusi paciņa

Nav atnākusi paciņa Izsūtīju paciņu, līdz meitenei tā arī nav nonākusi, pagājusi jav nedēļa. Tas vēl nav viss. Pasūtīju drēbes gabalu no vienas meitenes. Paciņa tiešām tika izsūtīta, pagājušas 5,6 dienas un neesmu saņēmusi. Esmu ļoti neapmierināta. Nesaprotu kāds īsti ir iemesls nenogādāt paciņu, ja notikusi kāda kļume, vismaz varēja dot kādu ziņu, bet 2 paciņas vienā laikā, nav normāli.

Omniva - Lēna piegāde un melošana

Lēna piegāde un melošana Omniva ужасно испортилась. Сегодня уже четвёртый день, как я жду посылку. Пока ничего не получил. Когда связался по телефону, ничего сверх того, что я могу и сам узнать по номеру отслеживания, мне не сказали. Просто ждите и всё! На сайте омнивы указано, что все посылки доставляются из пакомата в пакомат по латвии в течение одного дня, кроме воскресенья. Также заявляется, что омнива доставляет все посылки вовремя. Но это враньё! В результате страдают клиенты, для которых важна не просто...

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss 8. Septembri paka tika piegādāta omniva centrā un tikai pēc 5 dienām piegādāta man. Paka piegādāta ar 5 dienu kavējumu un pašam bija jāvilk to 30kg kārbu uz savu dzīvokli. Viņi Nepalīdz, ja iepakojums sver >15kg. A kas manu būtu jādara, ja paka svērtu 100kg? Netika sniegta palīdzība pakas piegādāšanai līdz dzīvokļa durvīm... Slikts, lēns serviss...

Omniva - Bojāts iepakojums

Bojāts iepakojums 11.09 ņemot no augšēja nodalījuma paku (svars gandrīz 9,0 kg) , nepamanīju, ka pakas virspuse ir nosmērēta ar kaut kādu melnu smērvielu, kā rezultātā nosmērēju apģērbu, kuru tagad nezinu kā iztīrīt. Vai tiešām tādas nenotīrītas pakas ir jāliek pakomātā!

Omniva - Sabojāts iepakojums

Sabojāts iepakojums Sveicināti. Biju Tallinā,un no Tallinas sev uz Latviju atsūtīju kasti ar piederumiem. Kaste ir cietusi, pārplēsts stūris, iztrūkst gabals. Liekas ka kāds mēģinājis iekšā tikt

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes