Omniva

Ar atbildēm
222
Apskatīt statistiku

Omniva - Sūdzības un atsauksmes

Omniva - Nepienākusī paciņa!

Nepienākusī paciņa! Sūtiju no internetveikala austiņas, pasūtīju 01.12.2020, piegādi izvēlējos omnivu, un nožēloju ka izvēlējos tiešo omnivu, jo savu sūtījumu gaidīju veselas 15 dienas, sāku domāt ka kautkas ir ne tā, un no omnivas ne ziņas, uzrakstiju internetveikalam, kurā sūtīju, un izrādās, ka omniva to jau ir aizsūtīJusi atpakaļ, man nezinot, ka sūtījums jau bija atnācis 03.12.2020, pilnīgi nevienas īzziņas no omnivas, ka sūtījums ir jau pakomātā. Bija tāda lieta ka 11.12.2020 man bija atnācis cits sūtījum...

Omniva - Laikus nepiegādā preci

Laikus nepiegādā preci Omniva mājas lapa rakstīts kad piegādā 2-3 dienu laikā. Ir pagājis jau šo dienu termiņš, bet sūtījums vēl nav atnācis, kā arī uz vēstulēm neatbild. Vēlos saņemt ne tikai savu sūtījumu/paku, bet arī kompensāciju par sabojātiem svētkiem (dzimšanas dienu) un garastāvokli.

Omniva - Pazudis sūtijums

Pazudis sūtijums Pazudis sūtījums ar kodu cf023900798ee. Izsūtīts no Jēkabpils uz Madonu. 08.12.2020. Zvanu uz omnivas apkalpošanas centru neviens neatbild 20 minūtes gaidīšanas režīmā. Sūtīju e - pastu atbildes nav. Ļoti esu vīlies par šo uzņēmumu. Nevienam neiesaku. P. S. Arī iepriekš ir bijušas problēmas. Prece atnākusi cietusi. Acīm redzot paciņas tiek mētātas

AtrisinātaOmniva - Slikts serviss

Slikts serviss Tehnisku iemeslu dēļ man nepienāk īsziņas ar piekļuves kodu. Nedēļu cenšos panākt, lai kodu nosūta pa e pastu. Sazvanīt omnivas klientu atbaidīšanas centru nav iespējams. Savās e pasta vēstulēs precīzi aprakstīju situāciju ar īsziņām. Nedēļas laikā esmu saņēmis vienu nerobotizētu omnivas atbildi, kurā teikts, ka man ir nosūtīta atkārtota īsziņa!

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss 11. Decembrī ievietoju sūtījumu pakomātā, 12. Decembrī ir teikts ka sūtījums no termināla ir nodots kurjeram, bet pēc tam tālāku darbību nav. Sūtījums ceļo no Rīgas uz rīgu jau 9 dienas! Sazināties ar omnivu nav iespējams, zvanot visi operatori aizņemti stundām, rakstot e-pastā, mājas lapā, facebook messanger nav nekādas atbildes! Saprotu, ka paka ir pazaudēta un cilvēki paliks bez ziemassvētku dāvanām, bet vismaz būtu atbildējuši uz ziņām! Nekad vairs neizmantošu omniva, kā arī sliktā...

Omniva - Ļoti kavē piegādes

Ļoti kavē piegādes Omniva kurjers sūtījumu no omniva šķirošanas punkta paņēmis jau 14.12.2020. agrā rītā, bet joprojām 17.12.2020. vakarā nekas nav piegādāts uz pakomātu, pilnas četraa dienas sūtījums tiek vizināts kurjera auto 👎 Ir divi tādi nepiegādāti sūtījumi. No omniva puses nulle atbilde... 😡 Pat piedāvāju paņemt no kurjera pie pakomāta, ja viss pilns, vai aizbraukt pakaļ, bet ar omnivu nesakomucinēt 👎

Omniva - Nepiegādāts sūtījums

Nepiegādāts sūtījums Divas nedēļas omniva nevar piegādāt manu sūtījumu no Euronics. Neatbild uz vēstulēm un ziņām mājas lapā. Sākumā sazinājos ar euronics un noskaidroju, ka paka neielīda pakomātā un ka to atvedīs kurjers, un es saņemšu ziņu no Omnivas. Omniva to apstiprināja. Trīs dienas gaidīju ziņu. Intereses pēc paskatījos, kur ir sūtījums un redzu - ka tas bija piegādāts pirms divām dienām! Kur un kam? ! Atbildi joprojām neesmu saņēmusi.

Omniva - Piegāde, serviss

Piegāde, serviss Caur omnivu iet pasūtījums un iekraušanas datums ir 14. Dec [Rīga] . Līdz Salaspili no Rīgas ir kā 30km. Iekraušanas punktā prece ir jau 3dienas un nekustas no vietas. Uz zvaniem neviens neatbild, uz ēpastu arī ne. Saprotams, ka ir svētki un ir pārpildīta, bet nevajag teikt, ka pakomāti ir pilni un dienā 2reizes brauc mainīt, jo pazīstamam, kuram 15. Dec bija iekraušanas punktā jau 2 preces atnākušas pirms manīm.

AtrisinātaOmniva - Slikts serviss

Slikts serviss Nopirku preci internetveikalā ar omniva kurjera piegādi pie pakomāta, izsekojot preci rāda ka 11.12.2020 prece tika iedota kurjeram un 15.12.2020 rāda ka prece ir nogādāta pārkraušanas punktā un joprojām tur atrodas. Mēģinot sazvanīties ar klientu apkalpošanas centru tieku ignorēts, pirmajās reizēs zvanot vienkārši tiek nomesta klausule, zvanot nākošo reizi piedāvā savienot ar operatoru un pēc 10 min savienojuma joprojām nav, 3 dienu laikā tā arī nav izdevies sazvanīt viņus. Tāpat tieku...

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss 10.12.2020 man tika izsūtīta paciņa.Šobrīd pēc izsekošanas nummura,parādās,ka 12.12.20 paciņa ir pārkraušanas punktā.Tas arī ir pēdējais datums,kas uzrādās.Šodoen ir 16.12.20.Paciņa no 12.12.20 nekur tālāk nav izkustējusies.Kad vakar zvanīju operatoram(kura savienojums ir jāgaida 20 min),operatora atbilde ir,ka paciņa ir pie kurjera un tiklīdz būs brīvs nodalījums tā viņu ievietošot.Uz jautājumu,kāpēc viņa pēc izsekošanas parādās vēl ar 12.12.20 datumu,atbilde bija,ka tā mēdzot...

Omniva - piegāde

piegāde Paldies par servisu, nezinu, kā tur visādiem bļāvējiem un neapmierinātajiem, bet es esmu pat ļoti apmierināts. Vakar Dobele omnivā tika ielikta paka, šodien saņēmu Cēsu izsniegšanas punktā. Jā, Vrb no i-veikaliem sūtītās paciņas nevar tik operatīvi piegādāt, bet Vrb būsim mazliet pielaidīgāki un nebļausim uzreiz, ja dienas laikā nav piegādāts, var jau saprast, ka gribās tagad un uzreiz, bet jūs jau neesat vienīgie, kas kko sūta.. Tpc priecīgus jaukus baltus ziemassvētkus un būsim pacietīgi un iecietīgi! Visiem priecīgus svētkus!

AtrisinātaOmniva - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju divas preces 5.12 un 7.12. Šodien ir 11.12 un paciņas vēl aizvien nav piegādātas. Par paciņu kas tika izsūtīta 7.12 nekādas vairāk ziņas nav kā tik nodots kurjeram pirmdienas rītā. Zvanot viņiem tik viena atbilde, piegāde kavējās. Nu neizmantojiet omnivas pakalpojumus. Dpd 2 dienu laika, šajā pašā nedēļā, piegādāja preces. Murgs.

Omniva - Slikts serviss, atplēsta paka, izgata

Slikts serviss, atplēsta paka, izgata Sūtīju paciņu Ziemassvētku bērniem, skaisti iepakota un ar skoču aizlīmēta, paka tika atplēsta un kartona kaste no stūriem saplēsta, kā var tā izturēties pret citu mantu! Nožēlojami, no pakas tika izņemtas konfektes. Kur var būt tik slikts serviss!

Omniva - Nav piegādāts sūtījums

Nav piegādāts sūtījums Labdien! Sūtījums nodots kurjeram 07.12.2020, bet vēl joprojām gaidu savu sūtījumu. Nu jau pagājušas pilnas 4 dienas. Pirmo reizi tā, kad nenāk tik ilgi sūtījums. Protams sazvanīt omnivu nav iespējams, visu laiku aizņemts telefons, esmu rakstījusi e-pastu. Atbilde standarts - atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Tuvākajā laikā sūtījums tiks piegādāts. Tāda atbilde mani protams neapmierina. Man vajadzīgs sūtījums. Kur šis sūtījums ir palicis? Interesanti tas, kad 07.12.2020. Pasūtīju no diviem interneta veikaliem preces, un tās atnāca jau 09.12.2020.

Omniva - Preču piegāde

Preču piegāde Piegādes pirms svētkiem zem katras kritikas! Pakomātā 7. Decembrī ieliktās pakas Ventspilī, vēl 11. Decembrī nav Salaspilī. Jāpiemēro sodi, ja laikus klienti neizņem, kas jādara, bet nē, vnk, 3 dienas pakas stāv terminālī Rīgā. Uz telefonu zvanīt nekāda jēga. "mēs neko nevaram palīdzēt! ""stulbums! Tad svētki vēl tikai pēc pusotras nedēļas!

Omniva - Плохой сервис

Плохой сервис Комментарии в facebok.com удаляют с отрицательной критикой. На э-маил не отвечают, в facebook не отвечают. На телефоне постоянно что операторы заняты. И вишенка на торте, на сайте пишут что доставка 1-2 дня с момента получения курьером посылки. А у нас уже 3 дня прошло с момента получение посылки курьером. И как я смотрю в facebook в комментариях не я один не могу достучатся и не доставляют посылку.1

Omniva - Игнорируют клиента, не доставляют

Игнорируют клиента, не доставляют Комментарии в facebok.com удаляют с отрицательной критикой. На э-маил не отвечают, в facebook не отвечают. На телефоне постоянно что операторы заняты. И вишенка на торте, на сайте пишут что доставка 1-2 дня с момента получения курьером посылки. А у нас уже 3 дня прошло с момента получение посылки курьером. И как я смотрю в facebook в комментариях не я один не могу достучатся и не доставляют посылку.

AtrisinātaOmniva - Не получила посылку, враньё

Не получила посылку, враньё Пришлось и мне написать отзыв жду посылку 6 дней врут что полный пакомат. Я отправила посылку в субботу человеку он сегодня ее получит. А я нет. Передано курьер но курьер не везёт очень интересно. Сколько пользовалась такое впервые. Написала по защите прав потребителей. За это деньги уплочены.

Omniva - Nepareiza piegādes adrese

Nepareiza piegādes adrese Esmu izbrīnīta, ka mēdz būt tā, ka piegādātājs nelasa paciņas nogādāšanas punkutu un saņēmēja numuru! Es jau biju domājusi ka esmu zaudējuši pasūtījumu vai ka sūtītājs tomēr "apčakarēja" mani uz naudu, bet izrādās ka piegādātājs neizpilda savu darbu līdz galam. Dēļ tā liek uztraukties par paciņu un justies neērti svešam cilvēkam kas saņem manu sūtījumu.

AtrisinātaOmniva - Nepiegādāts sūtījums

Nepiegādāts sūtījums Pasūtīju dāvanu bērnam, kā piegādes veidu izvēlējos omnivas pakomātu, kas likās ērtākais variants. Kad sūtījums bija klāt, aizgāju uz pakomātu, samaksāju, bet durtiņas neatvērās. Zvanīju uzreiz uz omniva, tur pateica, jā, vajadzēs meistaru tur nosūtīt, piezvanīšot man, kad durvis būs salabotas. Dažas stundas vēlāk piezvanīja un teica, ka viss kārtībā, varu iet pakaļ. Aizgāju, durvis šoreiz atvērās, bet bija tukšas. Zvanu atkal, ka durvis tukšas, uz ko viņiem atbildes nebija, kāpēc tā, solīja...