LV RU

Pasta Stacija

SIA POST SERVICE KURZEME
www.pastastacija.lv
Adrese: "Jaunbūmaņi"
Dreiliņi
Stopiņu nov.
Latvia - LV - 2130
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 67853001
+371 67853000
+371 20253253
Informācija: Vecā ostmala 40
Liepāja, LV-3401
Juridiskā adrese
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi  •  Pasts un kurjeru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
32
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Pasta Stacija - Sūdzības un atsauksmes

Pasta Stacija - Bojāta pakomāts

Bojāta pakomāts Devos svētdienā izņemt pasūtījumu no Pasta Stacijas t/c Origo. Uz ekrāna rāda, ka jāaizver durtiņas, lai ko veiktu tālāk - norādītās durtiņas ir ciet, drošības labad piespiežu vēl pāris reizes, nekas uz ekrāna nemainās. Norādīts tālrunis uz kuru zvanīt šādā situācijā - izslēgts. Nu tad šajā svētdienā izņemt pasūtījumu neizdosies, mēģināšu atkal pirmdien - jācer, ka pakomāts būs salabots vai vismaz strādās klientu servisa, lai nav atkal speciāli jābrauc un jātērē savs laiks.

Pasta Stacija - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss 16.09.2017 interneta veikalā internet aptieka pasūtīju preci ar piegādi uz pasta staciju jūrmalā lielupes rimi. °rēķina numurs p17-62169, līdz šim brīdim t. I. 26.09.2017 preci neesmu saņēmusi. Internetveikals atrunājas, ka preci kurjeram jau atdevis pagājušajā nedēļā, uz maniem e pastiem atbild ar aizbildināšanos, ka vakar t. I. 25.09.2017. Neesot bijušas tukšas pasta kastītes jūrmalas rimi pasta stacijā un preci nevarot ievietot. Kkāds murgs.. Neiesaku sadarboties ar viņiem, ja nevēlaties pazaudēt klientus

Pasta Stacija - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci ar piegādi caur pasta staciju, saņēmu īsziņu ar 5-ciparu kodu saņemšanai un devos izņemt savu paku. Kodu mēģināju ievadīt 5 reizes un katru reizi man rakstīju ka kods nav pareizs. Kad gribēju sazvanīt klientu servisu (t. Numurs un darba laiks (8.00-20.00) bija uzrādīti uz ekrāna) , plkst. Bija 08-07 man atbildēja ka es zvanu ārpus darba laika! Un varu atstāt ziņu pēc signāla. Labi, devos tālāk un zvanīju jau 8.15 - tad klausuli pacēla un uzklausot manu sūdzību pateica ka palīdzēt...

Pasta Stacija - Nozaudēts sūtijums.

Nozaudēts sūtijums. Vienkārši nereālas dusmas!!!!! Tik bezatbildīgu uzņēmumu vēl nebiju saskārusies. Nekādas informācijas mājas lapā par to, kas un kā notiek, ja nozaudēts sūtijums. Zvanu Pasta stacijas operātorei, lai uzzinatu cik tālu ir nonācis kompensācijas pieteikums par nozaudeto sūtijumu. Pēc ļoti ilgiem mēģinajumiem sazvanīt tomēr sazvanu un operatorei atkal stāstu visu stāstu par manu nozaudeto sūtijumu (to visu jau stāstiju 23.decembrī)un par kompensācijas pieteikumu kuru man ieteica aizpildīt un...

Dz Dzintra Ekkerte 04.01.2017
2 Pakalpojumi

Pasta Stacija - Slikts servis

Slikts servis Pasūtiju 1a veikalā savas preces 08.12.2016-28.12.2016 velprojām neesmu saņēmis savu sūtījumu, šodien saņēmu iziņu no pastastacijas ka varu saņemt savu preci rimi pasta stacijā, dodos saņemt savu paku iedots man nepareizs skapīts kurā nav nekādas preces. Cenšos sazvanīties ar pasta stacijas darbiniekiem kurus man nācās sazvanīt 30 minūtes klausoties ka tūlīt mani savienos ar darbinieku. Pēc sarunas uzinot ka iespējams rīt kaut ko viņi spēs atrisināt, skatoties uz to cik viņiem bija astranomiski...

Ro ronalds5254 28.12.2016
0 Pakalpojumi

Pasta Stacija - Pazaudēta paka,vienaldziba

Pazaudēta paka,vienaldziba Manam sūtījumam vajadzēja atnākt jau 14.12.2016.,bet man atnāca sveša paka.Kuru es nosūtīju pareizajam adresātam,bet manu paku tā arī nav man atgādājuši atpakaļ.Kaut gan otrs cilvēks viņu arī jau nosūtīja atpakaļ.16.12.2016 .Šobrīd situācija ir tāda,ka sazvanīt pasta stacijas darbiniekus (varētu teikt)nav iespējams un uz e-pastu neatbild,un manu paku tā ari nemeklē un nepiegādā man .

M. M....a 27.12.2016
0 Pakalpojumi

Pasta Stacija - Pazaudeta pacina

Pazaudeta pacina Pasutiju bernam kleitu. Suveja nosutija caur pasta staciju. Bet beigas neka ne nauda ne kleita. Pasta Stacija pazaudejusi sutijumu.vini ari laikam neuznemas nekadu atbildibu. Un ko lai dara sada gadijuma? Ta ka ludzu izveleties caur ko un ka jus sutat sev piederigas lietas. Jo var but ta, ka, ta nesasniegs adresatu. :(

Ra Ramzes 27.12.2016
0 Tirdzniecība

Pasta Stacija - Gaidīt bezjēdzīgi

Gaidīt bezjēdzīgi Vēl joprojām nav saņemta paka, 5 dienas jau pagājušas, tagad izlasot sliktās atsauksmes par šo servisu, saprotu, ka nu jau par vēlu, jo šī ir tikai viena no 100 reizēm. Kleitu pasūtiju uz svētkiem, tagad visi plāni jāmaina. Murgs un sabojāts svētku gaidīšanas laiks. Fuj!!!

Kr Kristine Ribele 20.12.2016
1 Apģērbs

Pasta Stacija - Slikts serviss

Slikts serviss Sešu dienu laikā navar saņemt pasūtijumu. Zvaniju pasta stacijas darbiniekiem. Katru dienu sola ielikt pasūtijumu pakomata!!! Bet joprojam nav ielikts!!! Telefoniski sazvanīt viņus izdevas no 3 reizes 20 min. Laikā klausoties autoatbildetāja tekstu " lūdzu nedaudz uzgaidiet"

Pasta Stacija - nozaudēts sūtījums

nozaudēts sūtījums Nosūtīju paku 03.12.no pasta stacijas mežciemā uz Madonu. 08.12.par paku nav nekādu ziņu. 07.12.zvanīju, lai painteresētos, sāka veikt izmeklešanu, jo paka pazudusi, lika raksturot sūtījumu. Nezinu kā var pazust paka 40x20cm, diezgan liela. Teica atzvanīs. 08.12.neesmu saņēmusi zvanu. uzrakstīju e-pastu - nekādas atbildes... pieminēšu, ka uz pakas ar marķieri uzrakstīju saņēmēja telefonu un saņemšanas pakomāts...

Gi Gita Liepiņa 08.12.2016
0 Pakalpojumi

Pasta Stacija - Kavēta piegāde, līgumsaistību neizpilde

Kavēta piegāde, līgumsaistību neizpilde Diemžēl, arī es iekritu uz pastastacija.lv mājas lapā rakstīto, ka parasti piegāde notiek jau nākošajā dienā. NEKAS TUR NENOTIEK! Jau nedēļu paka nav piegādāta no Valmieras uz Siguldu. Šodien uzrakstīju viņiem pieprasījumu paskaidrot situāciju, ja neatbildēs 24 stundu laikā, rakstīšu oficiālu sūdzību PTAC. Ļaunie un nejēgas ir jāsāk sodīt pat tik absurdu pilnā valstī kā Latvija. Tāpat nesaprotu, kāpēc pie kontakttelefoniem viņu mājas lapā parādās servisa laiks līdz 20:00, ja jau pēc 17:00 sāk...

Pasta Stacija - Nereāģē

Nereāģē Nereāģē vispār uz e-pastiem/facebook/telefoniem ir sajūta ka ir izbeigusies, kā ir? Savādi ka klientu atbalsta dienests strādā tikai darba laikā, jo pakomātos bieži ir visādi tehniski faili, un tad neko nevari iesākt.

Pasta Stacija - Slikts serviss, slikta attieksme, bojājumi

Slikts serviss, slikta attieksme, bojājumi Ja kādam vispār interesē cik slikti strādā Pasta stacija tad izlasiet visu manu rakstīto uz galveno viņu e-pastu birojs@postservice.lv Vakar, 11.11.2016 15:01 saņēmu īsziņā kodu pakai Pasta stacijai t/c Lība, Ķekava. Dzīvoju Vecumniekos. Devos uz Jūsu pasta staciju un nostāvēju pusotras stundas pie Jūsu termināla gaidot, kad tas beidzot sāks normāli strādāt, nesagaidīju un tā arī paku nesaņēmu. Man trūkst vārdu par tādu Jūsu darba paviršību Tālāk mans rakstītais Jums iepriekš: Jūs neesat...

Al Alvis Vītols 12.11.2016
0 Pakalpojumi

Pasta Stacija - Daugavpils termunāls nestrādā jau gandrīz nedēļu

Daugavpils termunāls nestrādā jau gandrīz nedēļu Termināls Daugavpilī nestrādā jau gandrīz nedēļu. Zvanīju uz info.tālruni (un tur vienmēr ir aizņemts!), man pateica, ka ceturtdien līdz 17:00 viss jau strādās. Un šodien ir jau sestdiena, nekas nav mainījies! Man terminālā atnāca sūtījums un tas tagad kaut kur kārājas. Vai nu pašā terminālā, vai pie kurjera. Manas lietas man ir vajadzīgas jau tagad!

Li lizavoron 24.09.2016
0 Pārējās

Pasta Stacija - Slikts serivss

Slikts serivss Labdien! Vēlos nedaudz pasūdzēties par nekompatentiem pasta stacijas darbiniekiem. Rakstu viņiem sev interesējošos jautājumus uz e-pastu, bet, protams, atbildi man neviens nesniedz jau ceturto dienu. Tādā gadījumā - kādēļ tādi ir vajadzīgi? Kā arī pasta stacija no T/C Origo pakomāta neizsniedz normālus čekus, t.i. nenorāda sūtītāja un saņēmēja telefona numurus, tai vietā tiek likti mistiski kodi. Vairs neizmantošu šo pakalpojumu.

Da Danina 13.08.2016
0 Pakalpojumi

Pasta Stacija - bojāts sutījums

bojāts sutījums Esmu ļoti vīlusies šajā pasta piegādes servisā. Sūtīju vienu reizi vilktas kurpes ar papēdi, perfektā stāvoklī. Sūtījums tika veikts no Kuldīgas uz Rīgu. Sūtījumu rūpīgi iesaiņoju, tā lai nekas neatveras, kurpes nebija ieliktas kurpju kastē, bet bieza kartona maisā, notīts kārtīgi ar skoču. rezultātā kurpes Rīgā tika saņemtas ar bojātu (nolauztu) papēdi.. rakstīju Pasta stacijai iesniegumu par zaudējumu segšanu un, PROTAMS, viņi ne pie kā nav vainīgi (noteikti ieliku jau beigtas kurpe...

Ri rita 27.06.2016
0 Pakalpojumi

Pasta Stacija - Atkal nestrādā pakomāts

Atkal nestrādā pakomāts Kad kaut kas notiek vienu reizi, to var uzskatīt par ārkārto situāciju. Kad tas notiek kārtējo reizi - tā jau ir statistika. Atkal pusgada laikā PastaStacijai nestrādā pakomāts t/c Minska, atkal, jo PastaStacijai tas notiek r e g u l ā r i. Sazvanīt viņus nevar, jp re - 21.00 viņiem jau ir ''ārpus darba laika''. Pirmo reizi vispār biju šokēta ar tas firmas attieksmi pret klientiem. Šogad ziemā nestrādāja pakomāts XXXMaxima Deglava, es atnācu pēdējā (2.) dienā un redzu, ka pakomāts nestrādā...

Ju Juris 18.05.2016
0 Pakalpojumi

Pasta Stacija - Slikts serviss

Slikts serviss Man 01.04. no Rīgas pasta stacijas Tilta ielā 32 tika izsūtīta paciņa. Paciņu ļoti gaidīju, bet līdz 06.04. nekā. Pārjautāju vai sūtītāja patiešām ir izsūtījusi paciņu, paciņa izsūtīta. Sazvanu pasta staciju, pārbauda, un jā man paciņa jau ir saņemta 02.04., bet sms tā arī nesaņēmu līdz 06.04.2016., nemaz nestādos priekšā, kad kāds man būtu pazvanījis par to, ka paciņa stāv neizņemta. Katrā ziņā šīs pasta stacijas pakalpojumus vairs neizmantošu un neiesaku arī citiem.

Ma maarinj 06.04.2016
2 Pārējās

Pasta Stacija - Termināli slēdz, bet nepajautā kur būtu ērtāk piegādāt

Termināli slēdz, bet nepajautā kur būtu ērtāk piegādāt Pasūtīju preci no 1a. Lv. Kur norādīju precei galamērķi termināli kas ir Dzirciema ielā / rimi, bet saņemot īsziņu ka ir piegādāta prece, tur bija norādīta pasta stacija, kas atrodas maxima xxx (Slokas ielā) . Kas man ir neērta vietā. Pēc sms devos uz pasta stacijas mājaslapu un tur tik tiešām vairs sarakstā nav atrodama šis terminālis. Bļāviens es samaksāju par piegādi un to pašu viņi nespēj izpildīt līdz galam. Ja jau rimi terminālis vairs nav, tad varēja vienkārši piezvanīt un noskaidrot kur...

Ru Rudolfs Magone 13.01.2016
0 Pārējās

Pasta Stacija - Nelaipna uzvedība

Nelaipna uzvedība Piezvanīju operatoram, lai noskaidrotu vienu jautājumu, bet saskaros ar ļoti nelaipnu uzvedību. Nekādas tieksmes palīdzēt klientam, bet uzreiz bija pamācības, ka esmu pati vainīga. Es saprotu, ka esmu vainīga, bet runa bija par to, vai var ko izdarīt, lai risināt šo problēmu. Strādā neprofesionāļi!!!!

Ka Katrina3012 21.09.2015
0 Pārējās
SubWay