Reitings Pasts un kurjeru pakalpojumi

TNT
Nenes Pats
E kiosks

Itella - Piegāde

Piegāde Vienvard sakot sūdz ne kurjers, 3 reizes pārcel piegādi jo pārāk liels apjoms kurjeram ir, Saprotu 1 reizi nespēj izvedat, bet 3 reizes pēc kārtas ? piegādei jābūt jau bijis pirms nedēļās bet se ņem un gaidi. samaksa naudu par piegādi bet īsti piegādi nesaņem bet beigas pats brauc pakal lai pie tas paciņas vispār tiktu.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Murgs ne apkalpošana! Atsūtīja ziņu ka piegādās paciņu, zvanu saku neesmu mājās bet tur pat netālu darbā saku varbūt uz darbu var atvest, konsultante atbild ka jāmaina adrese tāpat un piegāde notiks labi ja nākamajā dienā! Labi vienojāmies ka ieliks skapītī! Gaidu un nesaprotu 5dienas pagājušas izrādās konsultante sadomāja paku atgriezt atpakaļ shein! Cik jauki, tāda sajūta ka vispār nedzird ko klients Saka, piebildīšu paciņa bij svarīga! Atbilde vienkārša risiniet to ar shein. Bet kļūda ir viņu nevis kāda cita.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtiju paciņu no Vācijas ar šo firmu 4 dienas jau atrodās šķirošanas procesā manā pilsētā kaut vai parasti šīs proces ilgst nevairāk kā 1 dienu.Sazvanīt nevienu nav iespējams vienmēr visas līnijas ir aizņemtas,sūtiju arī ē-pastā ziņu un arī nesagaidiju atbildi!

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti ļoti esmu vīlies šajā kompānijā nozaudē sūtījumu un papildus ievieto 3 reizi šķirošanā neskatoties uz to ka kavē piegādi jau 3 darba dienu! Kur atbildības sajūta viņiem ir? ! Proti veicu saziņu ar visām pusēm un Itella neko neuzsāk kamēr pret viņiem toni nepaceļ un arī brīžiem ilgi jāgaida kamēr atbildēs!

Itella - Nepiegādā, nav info

Nepiegādā, nav info Izsekojot savu sūtījumu redzu, ka sūtījums ir mēģināts piegādāt, lai vai nekādi mēģinājumi nav bijuši - vismaz man neviens nav ne zvanījis, ne sūtījis Sms! Zvanīju viņiem uz klientu servisu, taču neviens neko atbildēt īsti nemācēja! Kad saņemšu sūtījumu tā arī nav zināms! Sūtījums ir tiešām ļoti svarīgs un cerēju, ka pēc iespējas ātrāk saņemšu, taču diemžēl nekā!

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss No 13.03.24 nevar nogādāt manu paku, dpd saitā norādīja nekorektu iemeslu kāpēc nevar nogādāt. Dpd saitā ir norādīts ka uz pakas ir nepareiza saņēmēja adrese bet tā ir pareiza ir pakas fotogrāfijas. Zvanot konsultantiem tie nevar dot man informāciju kur tieši tā atrodas un kāpēc ir tāda aizkavēšanās. Katru dienu konsultanti atvainojās un sāka lai es rit gaidu kurjera zvanu, ka būs piegāde bet no viņa nav ne vēsts no 13 martā. Šodien viņi atkal pārcēla piegādās datumu uz 19.03.24.

Jokuzimes.lv - Slikts serviss

Slikts serviss pa telefonu, jo kad man vajadzēja meklēt savu sūtījumu, sieviete pa telefonu man maldināta, sākot ka uz pakas nav norādīta precīza adrese, savukārt, galu galā saņemot paku, uz tās bija norādīta precīza adrese. Paciņa bija prioritāte (samaksāju par sūtīšanu 17 eur) saņēmu paku novēloti, tas man radīja neērtības.

Omniva - Bojājums

Bojājums Pirmo reizi man atnāk paciņa ar salauztiem puķu podiem, veikals tādu preci nesūtītu esmu šokā par paviršību pret mantām par ko mēs maksājam naudu.

DPD - Посылка не была доставлена, при получении посылки обратно она была вся повреждена

Посылка не была доставлена, при получении посылки обратно она была вся повреждена Мною была отправлена посылка 23 февраля курьером в голландию посылка дошла до голландии 28 февраля отложили для получения посылки на 28 февраля курьер не соизволил доставить адресату посылку. Она была в терминале и всё это время находилась в терминале. Она не отслеживалась мы связывались и с латвийской дпд и с голландской дпд, но нам сказали, что был неправильно указан номер телефона. Мой ребёнок в голландии пользуется латвийским номером хорошо. Мы нашли голландский номер, чтобы связаться с...

AtrisinātaDPD - Klientu atbalsts, informācija

Klientu atbalsts, informācija Bija paredzēta sūtījuma saņemšana 14.03.2024. Nesaņēmu nevienu zvanu, īsziņu vai epastu, par neizdevušos piegadi. Zvanu, lai uzzinātu, kas ir ar manu sūtījumu un ziņo, ka man ir zvanīts. Kaut mēģinu teikt, ka man nav neviens saņemts zvans vai informācija, par piegādes mēģinājumu un kāpēc, lai es teiktu ko tādu, man Saka, ka esmu saņēmusi zvanu. Prasu, vai ir pareizais numurs, it kā ir pareizais. Pirms tam biju rakstīJusi whatsapp arī. Uz jautājumiem nevar atbildēt, Saka, ka man zvanīja, rīt...

Itella - Pretīgu apkalpošanu

Pretīgu apkalpošanu Ar tik pretīgu apkalpošanu nebiju sastapies ļoti sen. Man pēc vienas pakas jābrauc uz otru pilsētas galu, pēc otrās pakas uz pavisam citu galu! Viņi neatbild uz zvaniem, neatbildēja uz e-pastiem. Sazināšos ar interneta veikalu, lai viņi atsakās no Itella piedāvājuma!

DPD - Nav veikta piegāde

Nav veikta piegāde Man tika nosūtīts sūtījums 05757976382354 28. Februārī uz paku skapis līiba Ķekava. Sūtījumam radās sistēmas kļūda, par to tika informāts sūtītājs, ka sūtījums kavēsies. Man - saņēmējam tika nosūtīta sms ar durvju atvēršanas kodu, bet, atverot durvis, tās bija tukšas. Un tā 2 reizes. Paku neesmu saņēmusi vēl joprojām. L šobrīd tā ir Dzelzavas ielas pakomātā Rīgā. Lūdzu, atrisiniet šo kļūdaino ga'dijumu un piegādājiet preci kvalitatīvi. Liene Grīnhofa

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, atļaušos pasūdzēties par šo kantori. Saņemu ziņu ka mans sūtījums ir piegādāts, eju pakaļ, nevaru atvērt durvis skapītim, izskatās ka nestrādā viena poga. Zvanu, izstāstu situāciju, teica lai aizeju uz pakomatu pēc britiņa ka nomainīs kodu un lai zvanu kad bušu klāt, zvanu viņiem, nosauc to pašu veco, pasaku ka tas ir vecais kods, pasaka ka nosutis sms pec britiņa jauno, saņemu veco atkal, zvanu viņiem, man pasaka mēs atvainojamies sistēma nedarbojas, pectam pasaka ka nodo...

Latvijas Pasts - Krāpšana

Krāpšana Sūtījumu uz šo pasta nodaļu piegādāja citā, Limbažos! Sarunā ar pastas darbinieci Dagniju, uzvārds slēpts, dabūju padomi vai braukt uz Limbažiem, vai maksāt kurjeram. Bet, slēdzot pasta nodaļu 4050, bija solīts, kā piegāde būs tieši uz māju, bez papildu samaksu! Kāpēc Latvijas pasts māna klientus? Sūtījums -   ce810861735lv

Itella - Slikts serviss, piegāde uz citu pilsētu, kā norādītajā piegādes adresē.

Slikts serviss, piegāde uz citu pilsētu, kā norādītajā piegādes adresē. Piegādes serviss vienkārši graujošs - paciņas piegādes adrese norādīta kā Alberta iela, Rīgā, paku piegādā uz Artilērijas ielu Jūrmalā, Slokā. Tas pat nav cits rajons, bet pilnībā cita pilsēta, tie ir 40 (!) km vienā virzienā, nemaz nerunājot par laika patēriņu. Un šādi jau otro reizi nedēļas laikā! Saprastu, ja pilna paku skapja gadījumā var gadīties, ka sūtījums tiek ievietots netālu esošā skapī, bet nu ne jau citā pilsētā. Šoreiz arī nebija iespējas cīnīties, lai Itella paku piegādātu...

AtrisinātaDPD - Slikts serviss!

Slikts serviss! 29.02.24 pasūtīju Dpd kurjeru no adreses uz adresi. Kurjeram vajadzēja ierasties pēc pakas 01.03.24. Kurjers neieradās. Tai pat laikā izsekošanas kods uzrāda, ka paka ir pie Dpd, meli! Naudu gan ātri zin kā paņemt. Sazinājos ar dpd pārstāvjiem 04.03.24. Solīja noskaidrot, kas par lietu un atzvanīt. Lieki piebilst, neviens neatzvanīja. Neiesaku šo kurjeru Dpd.

Latvijas Pasts - Ļoti slikta apkalpošana

Ļoti slikta apkalpošana Atkal sajutos kā padomju laikā kādā valsts iestādē. Iecavas pastā sākusi strādāt līdz šim neredzēta darbiniece. Smagi bija skatīties kā viņa apkalpoja stipri jau gados esošu kundzīti. Kundzīte maksāja rēķinus un ne viss viņai izdevās gludi. Pēc katra jautājuma pasta darbiniece tikai pārbolīja acis un kaut ko atrēja. Pēc mana aizrādījuma arī tiku noriets. Vai tiešām pasta personāldaļa nevar izvēlēties operātoru kurš māk komunicēt ar cilvēkiem. Saprotu, ka algas noteikti pastā ir mazas, bet...

Itella smartpost piegāde - Laiks kurā tiek piegādāta paka

Labdien! Šodien atnāca īsziņa no smarpost par informāciju, ka tiks piegādāta mana paciņa manā dzīves vietas adresē, tomēr izlasot ziņu es saprotu, ka piegādes laiks ir ļoti neadekvāts - plkst. 22: 07-00: 07. Uzskatu, ka uzņēmumam ir jāizvērtē līdz cikiem vakarā drīkst piegādāt pakas uz dzīves vietas adresi!

Itella - Paciņa no Hamburgas nav piegādāta jau 18dienas, telefonu neceļ, uz e-pastiem neatbild

Paciņa no Hamburgas nav piegādāta jau 18dienas, telefonu neceļ, uz e-pastiem neatbild Pirmo reizi saskaros ar tik sliktu servisu! Nevienam neiesaku. Vecmāmiņa bērnam uz 10 gadu jubileju sagatavoja bērnam ļoti nozīmīgu paciņu un izsūtīja laikus kā dzimšanas dienas pārsteigumu. Sūtījums izsūtīts no Hamburgas pasta 06.02., tur teica, ka paciņa pienāks 3-4 dienu laikā. Tagad ir 23.02.paciņa nav pienākusi, telefonu viņi neceļ (esam pie telefona gaidījuši līdz pat stundai), uz aizūtīto e-pastu neatbild. Godīgi sakot, nezinām pat ko domāt. Pilnīgākie kràpnieki! Bērns par paciņu...

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Strīda nav, jo ir vienkārši slikts serviss. Tāda sajūta, ka jūsu sūtījumu "iemet" pilnīgi vienalga kurā smartpost terminālī, neskatoties uz adresi. No adreses 500 m attālumā ir 3 smartpost termināļi: drogas, Āgenskalna tirgus, arcada, bet paciņas tiek " iemestas " olimpijā (2,5 km no adreses) vai pepsi boulingā (2 ,2 km no adreses) . Tas notiek atkārtoti, neskatoties uz jau esošu manu sūdzību. Ko tur strīdēties - viennozīmīgi slikts darbs! Pie tam pasūtītājam nav iespējams izvēlēties ne piegādes veidu, ne pakalpojuma sniedzēju.