DEPO

SIA DEPO DIY
Adrese: Noliktavu iela 7
Dreiliņi
Stopiņu nov.
Latvia - LV-2130
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67 064 100
Fakss: +371 67 064 101
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Būvniecība  •  Būvmateriālu veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

2%
Sūdzības
340
Atrisinātas
5
Ar atbildēm
3
Apskatīt statistiku

DEPO - Sūdzības un atsauksmes

Depo - Не хватает деталей

Не хватает деталей Сегодня приехали в Депо, выбрали домик для кошек за 365€. Домик был укомплектован в 2 большие коробки. Приехали домой, собрали практически до конца. Когда решили повесить гамак, обнаружили что не хватает одного кольца крепления. Позвонили сразу в Депо. Объяснили ситуацию и попросили это одно колечко. На что нам сказали - везите домик в сервисный центр. Вы нормальные?! Он огромный и тяжёлый. Нам нужно одно колечко,но нет. Хотели полностью вернуть и потребовать возврат денег. Но раскручивать весь...

Depo - Laba atsauksme

Laba atsauksme Gribētu uzslavēt pārdevēju, vārdā Barbara, no saimniecības preču nodaļas! Ļoti atsaucīga un pretīmnākoša! Viena no smaidīgākajām pārdevējām! Vienmēr ieteiks labāko preci par es palikšu apmierināts. Ja nemaldos, esmu viņu redzējis arī citās nodaļās strādājam, kā piemēram dārza nodaļā un pie augiem! Brīnos ka tik jauna meitene ir visuzinoša arī tajās nodaļās!

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 12.09.23 atbraucu uz depo krasta ielā iegādāties skapīti ar spogulī vannas istabai. Uz stenda tas bija, darbinieks, sāka meklēt noliktavā, un teica, ka diemžēl pie viņiem nav, ber viņi var pasūtīt un 2as dienas būs uz vietas. Teica ka ir citos depo veikalos. Nolēmu negaidīt un aizbraucu uz depo Lubānas ielā. Saitē depo online drošībai apskatījos vai ir tas uz vietas tajā depo. Atbraucot uz stenda neatradu, bet parādīju darbiniekam foto ar skapīti kurš vajadzīgs. Darbinieks meklēja...

Depo - Darbinieka attieksme

Darbinieka attieksme Šodien 14,08.23 plks.11.30 palūdzu Depo Berģos darbinieka palīdzību (gaidīju 25 min) auto akumalatora iegādei, uz ko jau pašā sākumā saņēmu jautājumu — nu, kas tur ir ar to akumalatoru? Kad pienācām pie preces, pajautaju varbūt ir katogs pēc kura atrast preci, no darbinieka saņēmu nievājošu un izsmejošā tonī atbildi - kādi katalogi, te viss cenu zīmē rakstīts? Ieejiet google un sameklējiet kādu preci jums vajag. - nopietni? Kāpēc tad ir domāti konsultanti? Komunikācija ar pircējiem vienkārši...

Depo - Apkalpošana

Apkalpošana Tiko biju veikala depo kas atrodas imanta prasīju viņiem pēc burku aizvākotājs toro 24 cm viņi teica ka viņiem tādu nava bet mājaslapa parādās ka ir viņi teica ka laikam tad ir noliktava bet negrasās iet pakal tagad. Kas tā jums tur par attieksmi kas jums klienti galīgi nav svarīgi ja atļaujaties pasūtīt klientu simts majas tālāk.

Depo - Tirgo mēslus

Tirgo mēslus 2022.gada maijā nopirku veikalā Depo Rīgā, Krasta ielā stacionāro ripzāģi Ferm. Tika izmantots retu reizi, lai sazāģētu kādu dēli. Motors izturēja tieši gadu. Arī garantijas remontu atteica, jo esot vajadzējis veikt apkopi ik pēc 2 mēnešiem, ar apkopi saprotot līst iekšā motorā un pārbaudīt oglītes:). Depo laiks atvērt īpašu nodaļu "Nopērc un izmet ārā"un salikt tur visus mēslus, kurus viņi tirgo. Nekad nepērciet šo ripzāģi Ferm, tā ir zemē nomesta nauda!

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien (15.07.23.) aizbraucu uz DEPO "Edward" akulumatora naglu pistoles meklējumos. Iegāju veikalā, gāju uz nodaļu pie instrumentiem, bet neredzēju to naglu pistoli. Piegāju pie attiecīgās nodaļas darbinieka un jautāju vai ir tā naglu pistole uz ko viņš man uzreiz atbildēja - nē, nav. Labi, braucu prom. Pēc tam domāju apskatīties depo online vai ir pieejama tā naglu pistole. Skatos, ka ir. Braucu atpakaļ uz DEPO, piegāju pie info centra un rādu, ka depo online ir pieejams, bet darbinieks saka...

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss 12.07 biju depo, darbinieki bija ļoti jauki un izpalīdzīgi, bet paņēmu visu ko man vajadzēja un arī paņēmu kafijas dzirnaviņas. Aizejot pie kases norēķinājos un braucu mājās. Mājās sapratu, ka kafijas dzirnaviņu nav un paskatoties čekā arī nebija. Izsecināju to, ka tās pat nebija noskanētas. Depo vadītāji pirms pieņemiet darbā darbiniekus pārliecinieties, ka tie ir spējīgi noskenēt visas preces, kuras tiek uzliktas (mazu suņa mantiņu bija spējīga, bet kasti, kas ir 10 reizes lielāka nav spējīga noskenēt) 👍 izskatās, ka klientiem ir jāseko katrai kasieru kustībai.

Depo - "Klientu karšu sistēma"

'Klientu karšu sistēma' Dusmas nu ir pārgājušas, tāpēc varu mierīgi un adekvāti aprakstīt šodien piedzīvoto veikalā depo. Veikalā iepērkos ja ne katru, tad katru otro dienu noteikti, bet šādi sanāca pirmo reizi. Pasūtīju izgriešanai stiklu. Darbinieks visu pierakstīja un teica, ka jāiet uz info apmaksāt un rīt 12: 00 stikls būšot gatavs. Pie info man prasa depo karti. Dodu parasto, tā nederot, vajagot personalizēto. Dodu uzņēmuma karti. Arī tā nederot, jo maksājums tikšot veikts šodien, bet stikls būšot gatavs tikai...

Depo - Pateicība

Pateicība Sveiki, gribu lūgt depo vadību novērtēt Oskara Gabrana (varbūt kļūdos ar uzvārdu) Bergi depo, šodien 19.06.23 iegādājos preci un sanāca maza kibele ar preci, Oskars sniedza man ļoti kvalitatīvu servisu, bija ļoti atsaucīgs un atrisināja radušo negadījumu 10 min laika. Liels paldies par perfektu darbu Oskar. Nu man palika ļoti labs iespaids. Paldies ar cienu Maris.

Depo - Ужасный сервис

Ужасный сервис Ужасный обслуживающий персонал. Сотрудники хамят, грубо разговаривают, умудряются язвить. Кассир закатывал глаза и причмокивал из-за того, что на одном из продуктов не оказалось кода и из-за просыпанной земли случайно на кассу. После извинения не последовало никакой реакции, зло смотрела и обслуживала как будто мы ей всю жизнь испортили. Вторая наорала, что перегородили ей дорогу, не предупредив, не попросив, заранее ее пропустить. Почему я должна уходить из магазина в ужасном настроении? Следите за своими сотрудниками. Отправит из на тренинг. Просто отвратительно!

Valmieras Depo veikala krāsu nodaļas konsultants - Ļoti nelaipna apkalpošana

Ļoti nelaipna apkalpošana Jau vairākas reizes sanācis saskarties ar ļoti nelaipnu izturēšanos no Valmieras Depo krāsu nodaļas konsultanta, reizēm paveicās un strādā cita kolēģe sieviete - tas ir kā diena pret nakti - izpalīdzīga, zinoša un bez aizspriedumiem. Nevar salīdzināt ar vīrieti, kurš nav necik ieinteresēts palīdzēt klientiem ar konsultāciju vai atrast to kas nepieciešams. Bija vajadzīgas vairākas preces no šīs nodaļas, bet jau apjautājoties par pirmo vīrietis tikai nobubināja pretī, ka tāda nederēs un aizgāja prom. Sapratām ka jādodas meklēt citu veikalu.

Depo - Обман

Обман Гавно магазин, вранье кругом. На ценниках цены одни, на кассе в два раза больше пробивают и даже не извинятся. В их понятии правы только они, а не клиент. Помойка короче, то же самое и с сервисом если не дай Бог у вас что то не работает. Замучаетесь что то доказывать. Также цены на их вообщем-то дрянной товар уж очень завышены, раз в 5 точно.

Depo - Liels paldies pārdevējam

Liels paldies pārdevējam Labdien, gribēju pateikt lielu paldies pārdevējam rodrigo no santehnikas nodaļas. Pirmo reizi saskāros ar cauruļu lodēšanu, pārdevējs visu sīki izskaidroja kā es varu atrisināt savu problēmu, pat paskaidroja kurā ejā varu dabūt lodāmuru, un dārza krānu. Vairāk šādu pārdevēju depo pāldies.

Depo - Briesmīga izturēšanās pret darbiniekiem no vadības puses

Briesmīga izturēšanās pret darbiniekiem no vadības puses Neiesaku iet strādāt uz depo! Man ir radies priekšstats kad vadība ienīst darbiniekus. Lai gan es turpinu tur strādāt caur negribu eju uz darbu ar domu kad beigsies darba dien. Neko citu vel ne ēsmu atradusi bet esmu darba meklējumos. Un tādas domas ir arī manām kolēģēm. Žēl kad Latvijā plaukst vadības visatļautība!

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Piektdien, 24.03.2023. , biju liecinieks nepatīkamai situācijai depo Lubānas ielas veikalā. Pēc komunikācijas veida ar darbiniekiem, varēja noprast, ka tā ir vadoša persona depo veikalā (sieviete, ar gariem melniem matiem) , kura ar darbiniekiem runāja agresīvā tonī, apsaukājot viņus sliktos vārdos, un piebilstot, ja kaut kas nepatīk, lai visi vācoties uz maximu vai bezdarbniekiem. Vai man un pārējiem veikalā esošajiem pircējiem, atnākot iepirkties, kas tāds ir jāklausās? Pēc šī incidenta stingri pārdomāšu, vai jūsu depo atgriezties atkārtoti.

Depo - Saņem interneta veikalā naudu par preci kura nav pārdošanā

Saņem interneta veikalā naudu par preci kura nav pārdošanā Depo Valmiera internetā pasūtīju siltumnīcu apmaksāju, nauda aizgāja, un pēc pāris stundām atnāk īsziņa ka prece neesot pieejama, un naudu atgriezīšot 3 dienu laikā. Tātad lai es citur nopirkt varēt man būs jāgaida tās trīs dienas. Nesaprotu kādēļ paņem naudu par preci kuru nevar pārdot, tagad pircējam ir jāgaida trīs dienas kamēr atgriezīs naudu.

Depo - Nosaukumam neatbilstoša prece

Nosaukumam neatbilstoša prece 24.03.2023. Nopirku putnu būri strazdiem. Kad pielikām to vietā, tuvākajā laikā 4 strazdi mēģināja tikt būrī, bet nevarēja, jo eja par maza. Atradām speciālistu norādēs, ka jābūt 50cm diametram, bet nopirktajam ir tikai 42cm eja. Turklāt jumts ir par tuvu, traucē spārniem, strazds nevar pielaisties normāli klāt. Lūdzu nemāniet pircējus un pārbaudiet būra atbilstību nosaukumam.

Depo - Slīkts serviss

Slīkts serviss Ужасный сервис. В отделе с петлями для шкафа (который сам по себе в отвратителбном состоянии), продавец-консультант, (общение с которым началось с того что нам сделали замечание за неправльное название петли на латышском языке, при этом правельное название он и сам незнает), в тоне очень близком к нецензурному, объяснил нам какие мы не умные что такие петли хотим купить в Дэпо и настойчиво отсысал нас в магазин фурнитуры в чекуркалнсе, на вопрос о возможности проверить наличие в других магазинах, был резкий ответ о том что во всех магазинах одинаковый сортимент.

Depo - Depo/ Поломка замка двери

Depo/ Поломка замка двери Была куплена и установлена дверь (модель указана в документах) . Спустя несколько месяцев сломался замок, нет возможности попасть во внутрь помещения. (очень срочно нужно туда попасть) . Приезжаю в магазин, объясняю ситуацию, человеку показываю запись с телефона чтоб была понятна суть проблемы. Дверь не примёрзла, фурнитура двигается, но с трудом, заклинивает в каком то месте, уже сломал один ключ из комплекта в попытке провернуть сердцевину, достал огрызок из сердцевины самостоятельно после...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes