DEPO

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

DEPO - Sūdzības un atsauksmes

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Šodien biju depo, kas atrodas netālu no Berģiem. Es biju ļoti šokēta, ka plastmasas maisiņiem nebija nekāda alternatīva. Nevēlējos to maisiņu ņemt, nesu visu rokās. Manuprāt, par šādām tēmām pat vairs nevajag katram skaļi runāt, tas viss ir pašsaprotami. Lūdzu saudzēsim dabu:)

Depo - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece Divas nedēļas atpakaļ iegādājos Liepājas Depo akvārija zivis (septiņus barbusus un divas skalārijas) aptuveni pa 20 euro. Runā nav par naudu. Pēc nedēļas nomira skalārijas un katru dienu turpināja mirt citas akvārija zivis. Sami kas bija akvārijā dzīvojuši vairāk nekā piecus gadus arī nomira. Sams, kas bija dzeltens palika spilgti sarkans un nomira. Lielais 35 cm. Sams ir palicis pēdējais, bet nekustīgs un ar sarkanu strīpu uzvēdera. Rīt būs beigts! Pateicoties šim jaukajam pirkumam man...

Depo - Обслуживание

Обслуживание Пожилой продавец, к сожалению он забыл своё имя в отделе плитки и ламината не корректно обслуживает покупателей !

Depo - Apkalpošana

Apkalpošana Iepirkos berģu depo. Stāvēju 4. Celiņā pie grīdu līstēm. Pie manis pienāca darbinieks, kurš acīmredzot vēlējās palīdzēt, kas, protams, ir patīkami, bet problēma ir tajā, ka viņš mani uzrunāja krievu valodā! Vēlējos uzsvērt, ka vadībai vajadzētu piestrādāt apmācot darbiniekus pamatlietās, ja tas viņiem pašiem nešķiet pašsaprotami - runāt valsts valodā! Ja klients atbild svešvalodā, darbinieks var pārslēgties attiecīgajā valodā, ja tas ir viņa kompetences ietvaros. Tas arī viss, citādāk darbinieks bija izpalīdzīgs. Paldies!

Depo - Krāpšana

Krāpšana Praktiski visām precēm ir apjoma bonuss, tikai ļoti daudzas no tām veikalā ir pa 1gb + paraugs. Kad vēlas nopirkt 2, izrādās visos depo ir pa 1 tādai precei, opcija atgādāt uz kādu konkrētu veikalu(itkā pēc pasūtījuma) viņiem ir sveša. Vienīgā iespēja ir pirkt paraugu kā jaunu preci, jo piedāvātā atlaide(par paraugu) ir mazāka nekā pērkot apjomā (2gb). Sanāk jāpērk ļoti nolietota prece par jaunas cenu. Pilnīgs sviests.

Depo - Attieksme

Attieksme Sestdien 08.12.2018 bijām iebraukuši depo,veikalā noskatīju kaķa siksniņu pēc brīža pārdomājo to pirkt un noliku citā nodaļā,aizgāju uz kasi maksāt,pēc kā mani aiztur apsargs ar aizdomām ka esmu nozagusi siksniņu,pārbaudīja somu,uz jautājumu vai esmu zaglei kīdzīga saņēmu atbildi(pēc skata nepateiktu) . Ar mani bija 7.gadus vecs dēls kurš nesapratnē kas vispār notiek, iedsma prom vēl noteicu ka tā preces atctāj katrs otrais pircējs,un būtu laikam vismaz jaatvainojas. Gala rezultātā atvainošanos nesaņēmu. Ļoti nekompitenti strādnieki,šajā veikalā nav nekādas vēlēšanās vairāk iet.

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Iebraucu no rita lai nopirktu materiālus. Veikala pavadīju vairāk ka 40 minūtes, jo parketa nodala strāda sieviete kas nevar lietot tehniku ar kuru nocelt to ko man vajag. Jautājot citiem darbiniekiem saņemu atbildi ka neesot no shis nodaļas.

Depo - navaru atgriezt preci

navaru atgriezt preci Nopirku Depo veikalā Rēzeknē elektrisko skuvekli Remington xr1450.viss darbojas,bet rauj matus un iekaist āda,kakla vietai pieskarties nevar.gribēju atgriezt preci,bet man atteica.saka ka viss darbojas tāpēc preci neņems.pirkts 5 dienas atpakaļ.

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Pirmkārt, mani ļoti interesē jautājums, kāpēc būvniecības veikalā nav krāvēju? Un kāpēc nopirkto akmeņu maisus vajag stiept pašiem? Otrkārt, mani brīna pārdevēju rupjums. Dienu atpakaļ mēs nopirkām akmeņus priekš kapiem, bet izrādījās kā krāsa nepiestāv pie esošajiem akmeņiem, atbraucām mainīt. Pārdevēja Sandra, mainīšana kasē, izturējās ļoti rupji, bija sajūta kā mēs esam viņai parāda... Viņa teica atnest uz kasi tos akmeņus, kuri mums neder, tad atgriezt viņus būvniecības nodaļa. Un kad...

Depo - bojājums

bojājums Nopirku Makita figūrzāģi un uzstādot salūza skrūve kura darbojas kā asmeņa balsts. Saprotu, ka tādas ķibeles var atgadīties katram un cerēju uz operatīvu maiņu depo veikalā. Tā vietā lai depo nomainītu attiecīgo skruvi zāģis tika paņemts uz garantjas servisu un nosūtīts uz Rīgu uz nezināmu laiku. Es pirku šo instrumentu, jo bija jāsāk remonts, bet sakarā ar šo gadījumu es esmu spiests atlikt visus darbus, lai gaidītu kamēr depo atrisinās skrūves maiņu. Tas ir smieklīgi, kad dēl tāda sīkuma tiek...

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Хотели купить ковер, взяли товар и понесли на кассу, где была очередь. Отстояли очередь, в итоге кассир не могла пробить товар, так как не было наклейки с штрихкодом. Послала нас обратно разбератся с этим самим с консультантом того отдела. Консультанта на месте не было, как в прочем и всегда. Надо бегать искать консультанта, и снова стоять в очереди на кассе. В депо в резекне это вечная проблема, нет никого на месте, что бы спросить, мало сотрудников, и часть сотрудников неприветливы, грубы и...

Depo - Bojājums

Bojājums Nekur nav rakstīts, kā kopt zilo orhideju. Šprice ar zilo tinti arī nav komplektā. Nabaga puķe... Ļoti gribēju orhideju neprastā krāsā, vīrs dāvināja man tādu, nopērkot to depo veikalā. Protams, biju priecīga, kamēr nepamanīju caurumus ar zilo tinti iekšā katrā puķu stobrā : / liekas, ne visai laba prakse...

A A25 13.08.2018
Komentāri 1 Tirdzniecība

Depo - Rūgtā pieredze

Rūgtā pieredze Nopirku veikalā grauzēju, degu, veikalā teica ka dzīvnieks ir kārtībā, atvedām uz mājām dzvnieciņš bija tāds noguris, ļoti neaktīvs, visu laiku gulēja. Ne dzēra, ne ēda. Domājām ka ir sabijies, kā nekā jauna dzīvesvieta, kamēr pieradīs, bet pēc pāris stundām mazais grauzējs nomira. Ēdiens, ūdens, viss nepieciešamais bija būrītī.

Depo - PLOXOE OBSLUZIVANIE

PLOXOE OBSLUZIVANIE V zoo otdele rabotaet molodaja devuwka prodavec konsuljtant...takoe cuvstvo cto eje vse dostali obsluzivaet ele sderzivaja razdrazenie kogda k nej obrascaewsa za konsuljtaciej...s boljwoj neoxotoj korotko i suxo otvecaet davaja ponjatj cto vse eje dostali.

DEPO Ulmana gatve - Slikts serviss

Slikts serviss Depo Kārļa Uļmana gatve nav kur piesiet velosipēdu jo veikala darbinieki izbāzusi supeles un citac grabažas uz velo stāvvietu. Ka ari blakus vajag iet apkart trotuāru tapēc ka tur stāv uz viņas smils kaste vai ziedu kastes. Manuprāt jāpadomā ka cilvēkam būtu ērti novietot transportu nevis aizbāzt ar preci pieejas.

Depo - Negodīgums, necieņa un neprofesionalitāta

Negodīgums, necieņa un neprofesionalitāta Februārī nopirkām izlietnes krānu, nākamajā dienā plīsa caurule, nu jāmaksā ERGO par nopludināto dzīvokli 850eir kaimiņiem.Depo brāķa preci apmainīja, bet čeku atņēma. 14.maijā naktī plīsa atkal tā pati caurule un kaimiņi nopludināti! 16.maijā bijām Depo ar visu krānu, bildēm, bet viņi atcirta ka ja nav čeka neko nevar darīt, bet paši tad atņēma ieprieš.reizē.Kad to aizrādīja, sāka bļaut un lamāties.Uz oriğinālā iepakojuma ir gan depo adrese, gan artikula nr.,gan svītrkods, viņi pat nepaměģināja pārbaudīt!

Depo Lubānas ielā - Negodīgums, nepieklājīga un nemākulīga attieksme pret klientu

Negodīgums, nepieklājīga un nemākulīga attieksme pret klientu Februārī nopirkām izlietnes krānu, kuram pēc dienas plīsa caurule.Nopludināts dzīvoklis mums un kaimiņiem-850eir jāmaksā tagad ERGO.Devāmies uz Depo, preci samainīja, bet čeku neatdeva.14 maijā atkal plīsa tā pati caurule un jauni plūdi mums un kaimiņiem! 16 maijā preci nogādājām Depo ar visām bildēm, viņi atbildēja ka neko nezin, jo čeka nav.Kad teicām ka čeku pie iepriekš.maiņas atņēmāt, tad sāka bļaut un lamāties.Uz preces kastītes ir Depo adrese, artikula numurs, pēc kura var pārbaudīt, bet to pat nemēğināja darīt.

Depo - Berģu depo Inguna-rupja un nelaipna

Berģu depo Inguna-rupja un nelaipna Šodien 6. Kasē sēdošā kasiere inguna nodemonstrēja izcilu rupjas un nelaipnas fūrijas paraugstundu. Nespējot nolasīt preces svītrkodu, tā vietā, lai pasauktu kādu kompetentāku darbinieku, visu savu slikto garastāvokli izgāza uz klientu. Nekopta un nevīžīga, tāda pa gabalu jaltur no apkalpošanas servisa. Apkaunojums depo! Paldies dievam šajā veikala ir arī laipni, draudzīgi un kompetenti darbinieki.

A Aira 28.04.2018
Komentāri 5 Veikali

Depo - Apmāna klientus

Apmāna klientus Bija sev iecienīta vieta kur pirkt pārtiku, jo bieži redzamas izdevīgas cenas, bet nu uzticība ir zudusi. Pirku sidru Somersby, kuram bija uzlikta cena krietni mazāka nekā redzēta iepriekš (parasti 2 eiro ar kaut ko, šoreiz 1.60). Nodomāju, ka ir atlaide, un tāpēc paņēmu nopirkt. Pie kases izsita cenu 2.51 eiro. Vot šī jau ir MAXIMAS līmeņa krāpšana. Nekad iepriekš nedomāju ka DEPO strādā vai vada tādi nelieši, kuri savus klientus uzskata par objektiem no kuriem vajag tik noplēst pēc iespējās vairāk naudas caur jebkādiem iespējamiem veidiem. Īsta sūdu bedre.

A Arlaa 14.03.2018
Komentāri 5 Veikali

Depo - Darbinieka nekompetence

Darbinieka nekompetence Sveiki! Šodien apmeklējot Depo (K.Ulmaņa gatve 96) vēlējos iegādāties būvmateriālus , pieejot pie kases , vēlējos lai man izraksta uz uzņēmumu pavadzīmi , kasiere pajautāt personas apliecinošus dokumentus , jo šajā gadā ir stājies spēkā likums par reverso PVN , ja uzņēmums ir PVN maksātājs, viss tā kā skaidrs , bet tā kā uz uzņēmuma kartes ir citas personas vārds un arī uzņēmuma nosaukums man būtu nepieciešama pilnvara uz šo karti, lai varētu lietot. Man apmeklējot šo konkrēto veikalu bija...