www.sudzibas.lv DEPO Ļoti slikts serviss

Depo - Ļoti slikts serviss

Kas tie par izgājieniem depo veikalos karantīnas laikā? Kurš tik neapdomātas muļķības ir izdomājis? Sāksim ar to, ka tiek šķirotas privātpersonas no juridiskām? Nekad un nekur citur ar ko tādu nav bijusi saskarsme. Priekš kam? Ar ko mēs atšķiramies? Zem ādas visi cilvēki ir absolūti vienādi, ne nauda, ne slava, ne uzņēmums tev zelta kaulus negarantē. Turpinām ar ratiem un labirintu, ko darbinieki tur ir Skaisti sataisījuši. Atkal jautājums, priekš kam? Obligāti jāņem rati, okey, ar šo vē var sadzīvot, bet ar to labirintu, kas tajā veikalā ir uztaisīts. Ar ratiem nekur nevar aiziet, ej pa vienu eju - izeja ar kaut kādām kastēm ir aiztaisīta, un tā pa visu veikalu. Un tad staigā kā apmaldījies pa to veikalu ar tiem tukšajiem ratiem, lai atrastu to vienu mazo lietiņu, kā dēļ vispār tika iets uz veikalu. Un tad protams, kā gan var aizmirst par internetveikalu!? Visur citur, ja izvēlies saņemt preci veikalā - papildus nekas nav jāmaksā. Bet depo, protams, izceļas.. Jāmaksā papildus 3€, pat ja vēlies savu preci saņemt veikalā.. Jautājums - par ko? Darbinieki tik slinki, ka jāmaksā papildus 3€ par komplektēšanu, par to, lai vispār tas darbinieks aiziet paņemt manu preci un to ieliktu maisiņā?
Cieņa un klienti zūd jums - depo.

25.01.2021

V

D Deniss4728282 29.01.2021

Sāksim ar to,ka pirmos punktus(Par klientu šķirošanu) ne Depo izdomāja,tas ir likums,ko izdomāja valdība,tas ir katrā veikalā,K-senukai tas pats...kas ir ar ratiem?!ari likums,pat ieiejot Maxima ir jāpaņem groziņu...
Kāpēc jūs sūdzību raktas veikalam,kāpēc darbiniekiem to visu ir jāklausās,kad ne viņi to ir izdomājusi...likumus pieņem ne veikali,viņi tikai pakļaujas tiem,lai varētu strādāt
Par 3 eiro,ko jūs Kaenukai,Kruza nerakstat sūdzību,par to ka viņiem ir min pasūtījums no 20 eiro...lkm to 3 eiro ieviesa,lai klienti ,nenodarbojas ar fignju,kad sūta vienu līmlenti vai otiņu