www.sudzibas.lv DEPO Krāpšana kasieris 305, Aleksandra

AtrisinātaDepo Berģi, Siguldas šoseja 6 - Krāpšana kasieris 305, Aleksandra

Rēķinu sagatavoja Aleksandra Selezeņa 2 aprīlī 2022g. Rēk. N. RP00650965
Jau mājās sarēķināju, ka vairāk par 200 € nesanāks. Pasūtīju materiālus sagatavošanai un jāiet uz pasūtījumu kasi noformēt piegādi, uznešanu. Iesniedzu lapu, ko sagatavoja piegriešanas meistars. Kasiere aprēķināja piegādes cenu un... No jums 536 eiro. Zinu, ka tik daudz naudas nepaņēmu sāku drudžaini domāt kur ņemt naudu. Bet nevar būt ka tik daudz. Lūdzu lai pārskaita. Tiešām kļūda. Vajadzēja maksāt 167,62 €.
Kasire bija tik nekaunīga, ka pat neatvainojās, bet izsmējīgi teica, ka man jāpārbauda viss sarakstītais. Esmu klients un man tā kā būtu jāuzticas pārdevējam, un esmu patstāvīgais klients.
Palūdzu vai nevaru paņemt iepriekšējo dokumentu, - jautāja priekš kam. Teicu ka atmiņai, pierādījumam. Kasiere skatās acīs un smej, - kādi pierādījumi, nav nekādu pierādījumu.
Bet ar to laikam vis nebeigsies. Uztraukumā, jaunajā dokumentā nepamanīju, ka uzrādīts nepareizs telefona numurs, un nav minēta uznešana dzīvoklī, kaut gan aprēķināts krāvēja nokļūšana uz objektu. Izkraus pie durvīm un sveiki.
Man jau 65. Pat neko nenesot rodas aizdusa kāpjot pa kāpnēm.
Lūdzu pavērot kasieres Aleksandras Selezņas darba stilu ar dokumentiem. Tā vien liekas, ka tā nav pirmā reize. Pēc tam dokumentus var anulēt pārrakstīt un lieko naudiņu izņemt no kases. Bet tā jau ir zagšana lielos apmēros.
(iespējams turpinājums sekos)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kosrem 08.04.2022

Problēma atrisināta. Ar kasieri veikta pārruna. Solījās mainīt attieksmi pret pircēju.

K