www.sudzibas.lv DEPO Neatgriežas naudu un preci no septembra prece uz ekspertīzes

Depo - Neatgriežas naudu un preci no septembra prece uz ekspertīzes

Labdien 07.09.2020 nopirku kafijas automātu mamai uz dzimšanas dienu 10 datuma viņa salūza pēc vienas reizes lietošanas 19.09.2020 aiznesām uz depo veikalu un joprojām viņu labo, staigāju katru nedēļu tur un Saka ka vēl nav salabots, naudu neatgriež ko darīt šajā situācija pēdējo reizi teica ka būs gatavs pēc jaunajā gada! Kur jāsūdzas lai šo situāciju atrisina? !

13.01.2021

T Taisnīgums99 13.01.2021

Nekur nav jasudzas, ko jus gribat, lai meistars ziemasvetku vakara sezh darba un labo jusu leeto aparatu?

н НеКариньш 13.01.2021

Tev prats ir? 4 mēneši ir ziemasvetku vakars?

Vini no 19 septembra labo to automātu un kad atnāku saka ka kovids vainīgs ka būs nākoša nedēļa un tā 4 mēneši😂

D Dreiks 14.01.2021

Protams, lai sēž un labo Ziemassvetku vakarā un vēlams līdz rītam...

R Ritvars 14.01.2021

Tas viss ir elementāri atrisināms. jums kā patērētājam ir tiesibas vērsties PTAC ar iesniegumu, bet pirms tam javēršas ar iesniegumu pie Depo vadības ar lūgumu izpildīt garantijas remontu saprātīgā termiņā, uz šo preci saprātīgs termiņš skaitās viens mēnesis. Depo vadība jums sniegs atbildi un ja tajā netiek apmierināta jūsu prasība jūs vēršaties PTAC ar iesniegumupielikuma liekat depo vadibas atbildi un tālāk jau PTAC vēršas pie tirgotāja.

Tikai nesaprotu kapēc Jūs gaidat preci no septembra un neesat šo jautājumu risinājis?!

R Ritvars 14.01.2021

P.S. Tā kā garantijas remonts nav veikts saprātīgā termiņā un preces defekts ir konstatēts 6mēnešu periodā kopš preces iegādes tiek uzskatīts ka prece ir jau pārdota ar defektu. Ņemot vērā iepriekš minēto jums ir tiesības prasīt atgriezt naudu ko esat samakājis par presi.

Tas bija dāvana mamai un es dzīvoju cita Latvijas gala bet brālis gāja katru nedēļu atbildēja viņam ka kovids vainīgs ka neko nevar darit, vīnš tic viņiem un nezin savas tiesības negrib strīdēties jo viņam arī teica ko jūs tik bieži staigājat mēs jums zvanīsim kad būs gatavs! Uzrakstīju iesniegumu un šodien jau viss atrisinājās atvajnojas teica ka nezin k ta situācija notika,ka nav viņa vaina ka vainigs tas kas remontēja, diemžēl kamēr neuzrakstīsi sūdzību nekas nenotiek un tikai apsolīja ka būs pēc nedēļas!