Depo - Apsardze

Krasta depo ļoti ne adikvāti apsargi un konkrēti Normunds Murmanis, dialogu vest nemāk tikai pielieto spēku, saplēsa jaku un izstūma ārā no veikala kopā ar kompanjonu tikai dēļ tā ka nepaņēmu ratus pie dažu skrūvju pirkuma. Gandrīz jau notiek tas pats kas ar apsargiem krivijā, lieli priekšnieki.

03.12.2020

V

E Egonsg 03.12.2020

bet varbūt pats esi neadekvāts? pat latviešu valodu neesi iemācījies.. kādēļ jāceļ sevi augstāk par pārējiem?!? Ja likumā un veikala iekšējās kārtības noteikumos noteikts, ka jāņem rati, jāvelk maska - tad tas ir jādara.
Nepatīk noteikumi, vērsies pie sava elka Gobzema, lai atver veikalu tādiem kā Tu

J Johny 03.12.2020

Apsargam nav tiesību tev pieskarties, kaut kādu ratu dēļ.

V Volvojana 03.12.2020

Viņš netikai pieskārās bet arī vardarbīgi uzvedās uz ko viņam netika dots iemesls.Uzbruka ,saplēsa jaku .Depo vadībai būtu tads tipiņš jālaiž uz brīvām kājām.

E Egonsg 04.12.2020

Ratus paņēmi - nē!
Valdības lēmums liek tirgotājam kontrolēt plūsmu veikalā - jā!

Nepuksti un ņem ratus. Nepatīk noteikumi - brauc uz leišu bodi, kuriem latvieši nerūp! Neliec sevi augstāk par citiem.

V Volvojana 04.12.2020

ratiņi paredzēti pircēju ĒRTĪBAI nevis kaut kadai DROŠĪBAI!

V Volvojana 04.12.2020

es skatos Egonsg ir baigi gudrs,tad jau neuzvilki masku ,nošaut?labi apsardzes darbinieki()vai tomer pastnieki

V Volvojana 04.12.2020

Valdības lēmums liek tirgotājam kontrolēt plūsmu veikalā ,nevis palaist rokas un bojāt drēbes

J Janis avots 19.03.2021

Piekritu