www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Nelaipna darbinieka attieksme. Apkalpojošais personāls ļoti neatsaucīgs. Pie kases personāls šokēti jautāja, kur prece dabūta. Kad norādīju, ka vēlos preci noformēt uz juridisku personu, nelaipnā balsī tika norādīts, ka jādodas uz citu kasi, kur juridiskas personas apkalpo. Lai turpmāk nerastos šāda veida pārpratumi, lūgums turpmāk veikalā norādīt ar kādu zīmi vai izkārtni, ka konkrētajā kasē apkalpo tikai juridiskās personas vai privātpersonas! Tas arī nekavēs laiku citiem veikala apmeklētājiem.

23.01.2021

K kosrem 23.01.2021

Ar ko atšķiras juridiska persona no privātas personas? Man remonts apstājās, jo tapetes,laminātu, tonētās krāsas, flīzes internetā nepērk. Tās jāapskatās, jāaptausta.

E Egonsg 25.01.2021

Pie veikala ieejām jau sen ir plakāti, kas norāda uz privātpersonu zonu/ieeju un juridisko personu zonu/ieeju. Atver acis, izkāp no telefona. Ka tikai uzdirst cilvēkiem, kuri vai no ādas lien ārā, lai tādas iedomīgas personas varētu iepirkties.. vispār ej uz Brīvības 36 un sūdzies Kariņam...

K kosrem 25.01.2021

Depo Siguldas šoseja, prasījos, jo vajadzēja. Skaidri un gaiši pateica tikai juridiskās personas. Tā arī paliku bez nekā. Bet pasūtīt nav problēmu. Tev varbūt citā Depiņā savādāk!