www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Veikalā nevar par pirkumu samaksāt uz vietas, izraksta rēķinu, jāiet caur internetu jāmaksā, pēc tam jāgaida 30 min jāzvana lai dabūtu apstiprinājumu vai nauda saņemta, tad jābrauc uz veikalu, jāsalasa prece, tad jādodas uz kasi kur otru reizi visu pārskaita, tad, izraksta jaunas pavadzīmes, un viss aizņem ap 30 minūtēm kas ir atrodoties veikalā kad to visu var izdarīt 10 minūtēs kā tas ir citos celtniecības veikalos samaksājot ar karti uz vietas. Vadība Daugavpils veikalā ir reāli nekompetenta savā vietā, kas reāli neredz, un nedara neko lai uzlabotu situāciju ar cilvēku daudzumu kas veidojas liels.

25.03.2021

H

K kosrem 25.03.2021

Jādara vienkāršāk. Izraksti preci, ej uz info, samaksā rēķinu, ar čeku un rēķinu ej pēc preces, saņem to. Ejot cauri kasei uzrādi pārdevējai, un ja vajag sargam, ka ir samaksāts. Nu ar lielākiem gabarītiem ir savādāk. Visu var brīvi pirkt juridiskas personas, jo viņi ar Covidu neslimo.

H Hariss 333 25.03.2021

To nevar izdarīt jāsamaksā ir uz viņu norādīto kontu cits variants nav iespējams no konta uz kontu lasi uzmanīgāk,un tiek iedots nummurs uz kuru zvanīt.

K KrisRaps Akmens 26.03.2021

Jā, tas Ir Apbriinojami, Aizeju Pei Kases Ar Daudz Precēm Un Man Tur Sāk Atdalīt Pusi, Saku, Ka NEKO Nepirkšu Un ROkās Bij Urbis Ko Atnesu Uz Apmaiņu, Uzreiz Pārdevēja Sāk jautāt Brutāli par To, Nevis Kas Jums ROkās, bet "Kas TEV Tas Tāds Ir?" Atbildu "Nav Tava Darīšana" Tā uzreiz Meklē Apsargu, Apsargs Saprata Jo redzēja Ka Pirmiit Mainu Un Palaida, Paardeveeja dusmiiga uz apsargu ka vinjs mani palaida :D

Runa iet par SENUKAI Jelagavas !

K KrisRaps Akmens 26.03.2021

Godīgi Sakot Tā Ir Diskriminācija, Saki, ka Tev Nav Pieejams Ne Dators Ne Internets, Tev Ir Jābūt Iespējai Iepirkties Bez Datora. Tā Jau Ir Diskriminācija Pret Nabagiem, Dažiem CIlvēkiem Nav Datori Un Internets, Kā Lai Viņi Iepērkas Tad? MURGS !

H Hariss 333 26.03.2021

Pats interesantākais ka kuršos un ksenukai nav nekādu problēmu ar samaksu par jebkuru preci uz vietas,tāda sajūta ka depo vada mohikāņi no citas planētas nevis adekvāti cilvēki

N Nal 26.03.2021

Piemēram arī Jēkabpilī tāda pati situācija
Man vajadzēja nomainīt podu, bet ieejot Depo visur priekšā ķēdes
Neesi juridiska persona griezies riņķī
Atbilde sūti caur internetu
Itkā jānoraksta svītru kodu precei un tad jāiet internetā
Debīli ir tas, ka tev neviens neļauj iet tajā nodaļā lai to kodu dabūtu
Kā var norakstīt to ko tu nekādi nevari apskatīt
Bez tam veikalā bija pieejami pat lētāki podi nekā caur internetu kur viņu viņiem praktiski nav ar 45° izeju
Pērc caur internetu maksā komisiju un gaidi 2 stundas līdz tev piezvanīs
Es tā jau vesalas 3 reizes braucu uz Depo
Un par katru reizi vajadzēja maksāt šoferim lai tur tiktu
Beigās sanāk par vienu podu maksāt 2x vairāk braukājot turp un atpakaļ nekā, ja to varētu izdarīt uz vietas
Vienkārši sakot Latvijas vaina tā ir, ka te laikam visu laiku būs pirkumu ierobežojumi un karantīnas
Kamēr EU sūta naudu