DEPO

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

DEPO - Sūdzības un atsauksmes

Depo - Nepieklājīga uzvedība

Nepieklājīga uzvedība Rupja un nepieklājīga uzvedība, pārdevēja atļaujas pārmest, ka nāk uz veikalu bez vajadzības, nezinot lietas patiesos apstākļus. Liek ievērot divu metru distanci vecākiem starp nepilngadīgam bērnam. Jābūt drošības pasākumiem, bet nezaudējot cilvēcību.

Depo - Nemaksā virsstundas

Nemaksā virsstundas Depo kas atrodas uz Lubānas ielas 150, nemaksā par virsstundām. Kāpēc veikals var neievērot dl un nenoreiķināties par attiecīgajām nostrādājām virsstundām attiecīgajā mēnesī. Pēc drīzumā paredzētās Vdi apmeklējuma redzēsim kas mainīsies. Mans advokāts teica ka varot sūdzēt tiesā. Tā arī darīšu. Pieriebās, jāizbeidz visatļautība.

Depo - Uzslava!

Uzslava! Labdien! Šī nebūs sūdzība, bet gan uzslava Liepājas Depo veikala darbiniekam, kurš prot apkalpot pircējus! Šodien, 27.februārī iepirkāmies veikalā Depo, Liepājā! Gribam uzslavēt un lielu PALDIES pateikt klientu apkalpošanas zāles darbiniekam Raimondam par kvalitatīvo un izcilo darbu savā jomā! Tiešām Raimonds ir savā vietā un ir profesionāls darbinieks, jo ne katru dienu var satikt šādus darbiniekus, kuri palīdz atrisināt un ieteikt labāko veidu kā iegādāties materiālus. Smaids no mūsu sejām nepazuda visu atlikušo dienu! Prieks par šādiem darbiniekiem!

Depo - Uzslava

Uzslava Bieži iepērkos depo veikalos, vis biežāk sanāk Dreiliņu depo iegriezties, jo ir pa ceļam uz būvniecības objektu, gribu uzslavēt veikala personālu par apkalpošanu, ievēro pircēju un ļoti operatīvi, kvalitatīvi sakomplektējam vajadzīgo, kas šajā ātrajā laika ir ļoti svarīgi, pat ja nebūs pa ceļam, personāla dēļ braucu, braukšu un draugiem iesaku depo, Lubānas ielā, malači un paldies!

Depo - Labs veikals, plaša izvēle

Labs veikals, plaša izvēle Depo ir labs veikals. Daudzi mani paziņas tur bieži iepērkas. Tur ir draudzīgas cenas, plašs preču klāsts. Nesaprotu sūdzētājus sociālajos tīklos. Ja ir kāda problēma jārisina, tas nav jādara šādos tīklos. Vis strīdi jārisina ar uzņēmuma vadību, Tas būtu korekti. Nevis jālepojas par savām sūdzībām šajā vietnē.

Depo - Preču datu pieejamība

Preču datu pieejamība Sauc par palīdzības veikalu, vēlējās iegādāties stādi jaunu ozola stādīšanai, stāstīja man, ka es varu nākt uzņemt veikalu, kas nav tālu, kur es esmu. Ierodoties veikalā jautā, kur es varu uzņemt sējēšanas, viņa atbildēja man nosaukumu šādu preču nav un datoru var ierakstīt neko. Nu veikals ir tuvu, un daudz laika tukšā man nav iztērēti. Denis

Depo - Neuzticieties pārdevējai gaismas ķermeņu nodaļā!

Neuzticieties pārdevējai gaismas ķermeņu nodaļā! Neuzticieties! Pārdevējai depo krastā ielā, nodaļā, kur pārdod gaismas ķermeņus. 02.01.2020. Pirkām lustru. Pārdevēja it kā pārbaudīja stikla abažūrus, bet neizņemot pilnībā no kastītēm, mēs uzticējāmies "profesionālim", bet atnākot mājās, konstatējām, ka viens ir ne tikai nekvalitatīvs, bet ieplīsis.

Depo - Nekompetenti un rupji pārdevēji Jēkabpilī

Nekompetenti un rupji pārdevēji Jēkabpilī Biju Jēkabpils Depo 24.12.2019. gribēju nopirkt lampu, pirmkārt gaidīju pārdevēju 32 min., tad atnāca flegmātisks pārdevejs...prasu izvēleto lustru...šis pagrozas saka ka nav, prasu lai dot to pašu kas izlikta...šis saka negribu skruvet aiziešu apskatīt datora. Labi, aizgaja apskatija, saka ka ir vel daudz...prasu lai samekle, šis negribot meklet saka ka nav vel atbraukušas un ka šo viņš man neskruvešot, jo to viņam šodien negribas darīt. Un tad viņš pagriezas un saka naciet citu dienu un...

Depo - Krāpšanas pazīmes

Krāpšanas pazīmes 22.12.2019 -- Магазин Depo. Сегодня неприятно столкнулся с обманом покупателя, а именно с несоответствием цены на прилавке стройматериалов и увеличенной разницей цены на кассе при покупке товара. В магазине depo я и раньше с этим сталкивался, но в соответствии с законом о защите прав потребителей и к чести самих работников магазина мне эту разницу всегда возвращали с извинениями. Теперь произошло следующее: я купил 2 полки ламинированных с указанной ценой в 7.89 и 7.99 евро, но на кассе я...

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss 26.10.19 biju iebraucis veikala ap pulkstens 16.15, meklēt duškabīni, interesējos santehnikas nodaļas pārdevējām vai var pasūtīt izvēlēto dušu, uz ko saņēmu atbildi, ka nevar. Savukārt aizbraucot uz Valmieras depo, jautāju par tām pašām dušām, santehnikas nodaļas pārstāvis ielūkojas datora un konstatēja, ka arī Rīga, noliktava ir tris šādas dušas. Laimīgi nopirku dušu Valmierā, bet esmu neapmierināts par ceļa pavadīto laiku un pārdevēju nekompetenci.

Depo - Apkalpošana

Apkalpošana Gandrīz stundu gaidīju kamēr palīdzēs 14. Nodaļas pārdevējs - konsultants. Satiku divus cilvēkus, kurie uzklausīja, kas man vajag un pazuda. Tas jau nav pirma reize, kad konsultantu vienkārši neatrast. Palīdzēja blakus nodaļas pārdevējs, paskatījās, ka šīs preces nav un piedāvāja pasūtīt.

Depo - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Latviešu valodā nerunā neviens. Jūtie kā Sibīrijas plašumos. Iegāju nopirkt plst. 18.30 mālu maisinu. Lai ietaupītu savu un apkalpojošā personāla laiku, iegāju kājam. Man krieviski kaut ko sāka stāstīt par manu mašīnu, ka te apkalpo tikai ar mašīnu. Tā vietā, lai vienkārši veiktu apkalpošanu, mazā krievene šķiež savu un apmeklētāju laiku, izdomājot savus likumus.

Depo - Pasutijumu izpilde

Pasutijumu izpilde Tika veikala pasutiti 7 gab kanalizacijas grodiun betona vaki 4 ar piegadi... Veikals vareja piegadat tikai 6 grodus un teica ka bakosava pieveduma problemu atrisinas bet protams par papildus piegades samaksu (35 km) laikam ejot neviens zinu nedod... Ierodoties veikala uzzinam ka grodi nemaz nav pasutiti un pagajusas dazas nedelas... Tad dazu dienu laika sola atrisinat problemu.. Un nu ir zvans bet sola grodu piegadat tikai septembra beigas! Gribetos zinat vai veikala tas ir normali ka pa...

DEPO Valmiera - Valmieras Depo vādībā sēž zagļi

Valmieras Depo vādībā sēž zagļi Veikala vādītāja ilze vezīte, kur paliek inventūrā uzņemta+ prece, jo reāli veikalā viņa nav, ka tika izvesta duškabīne, ka arī veikala strādnieki, kuri viņai palīdz izvest preces. Kā ar vieglo sirdi katru nedēļu norakstās alkohols un kā apvaino preču pieņēmējus preču zagšanā, ja prece tika atrasta nekad neatvainojas par sarunātiem vārdiem.

Depo - Slikts seviss

Slikts seviss Ļoti slikta apkalpošana žalūziju un aizkaru nodaļā. Nodaļas darbinieks nepārzin produkciju. Saka, ka konkrēti izmēri nav veikalā, kurus es pēc tam atrodu. Arī uz jautājumu kā konkrētas žalūzijas stiprinās, sākumā rupjā tonī atbild, ka viņš nevar zināt kā es stiprināšu. Lai gan man jautājums bija vai žalūzijas skrūvējas vai līmējamas, ka ir nepieciešams nostiprināt tuvu griestiem. Pateica, ka žalūzijas skrūvējas, līmējamas un pat dībeļi komplektā, ko jau tajā brīdī sapratu, ka rupji meli...

Depo - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Nodaļu apkalpo 1 pārdevējs. Gadam, uzspiežam pogu, kas izsauc pārdevēju, atbilde:"dzirdu, dzirdu, pagaidiet 10 minūtes." Aizejam, apstaigājam depo, pagājušas 20 min. Pārdevėjs saka, ka jāpagaida 5 min. Gaidam. Paiet 5, vēl 5, pārdevėjs mūs redz, bet saka, ka nevar apkalpot. Tā mājās aizbraucām bez preces, pėc kuras braucām 40 km. Paldies pārdevėjam no nodaļas"dārzam"

Depo - Krāpšana

Krāpšana Sveiki visiem darba meklētājiem. Laiku atpakaļ sanāca pastrādāt DEPO noliktavā dreiliņos. Bardaks, zems atalgojums, jocīga vadība - tas viss tevi sagaida, ja nolemsi strādāt. Kā pirmā darba vieta būtu pieņemami, bet nopietnam cilvēkam tur darīt nav ko, darbinieki nāk un iet.

Depo - Rupja apkalpošana

Rupja apkalpošana Linda - servisa centra bija rupja. Stavot rinda uz servisa centru, mes prasijam vai seit var stavet uz piegadem, uz ko mums uzkliedza ka tas jau ari ir Transports un mums jagaidot. Kad piegajam pie vinas un prasijam vai citus produktus vina ari var pamemt norekunaties, pateica ka varbut ja sanaks laiks, pec tam kad nostavejampilnam rokam 10 minutes, teica ka lai ejam uz citu kasi. Un tad uzkliedza un teica ka vina runas ar mums ta ka vina grib.

Depo - Bojata prece

Bojata prece Labdien,sirds ir pilna rugtuma,par loti neveiksmigiem pirkumiem Liepajas Depo. , 09.03.2019 cek.nr. 0072551 iegadajos duskabini ar masazu 2770050045785 , uzstadot tika atklati loti nepatikami defekti, ieplisis panelis, un talak atklajas ari ka prieksejas durvis ir plaisa. 17.03 cek nr 0033389 iegadajamies skapiti ar spoguli , kuru pieliekot viena lampina nedeg. Flizes ar kodu 4823057110876 WanakaGolden Tile ,kuras netbilst tai cenai 11.99, jo tikai pateicoties meistara piereidzei tas tika...

Depo - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Vakar iepērkoties daugavpils depo veikalā nācās sakarties ar ļoti nekompetentu darbinieci. Palūdzot viņu paskaidrot kas man būtu nepieciešams durvju slēdzenes komplektam (rokturi, slēdzene, serde u. T. T) nbosaucot visus nepieciešamos datus: pirmārt nezin kāpēc bet viņa zināja labāk kādas durvis ir uzstādītas manā dzxīvoklī (pilnīgs absurds) otrkārt viņai nepatika ka es ilgi izvēlējos preci un cilvēku klātbūtnē apvainoja mani, kaut gan es viņu uz to brīdi nevaicāju palīdzēt, tā kā pati viņa...