www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Šodien, 18.05.2021 ar vecvecākiem devāmies uz dreiliņo Depo, pēc konkrētas preces - cinka vannītes. Jautāju darbiniekiem, kur atrodas šī prece, neviens darbinieks neko nezinot! Jautāju 5 darbiniekiem, kuri izskatās, ka vispār nesaprot, kur atrodas. Informācijas centrā atnāca sieviete, kas tur strādājot vairākus gadus, negribīgi aizveda līdz plauktam, kur nebija šīs konkrētās preces un atļāvās pateikt, ka esam izlīduši no dinozauru laikmeta, ka tādus sen neražojot.
Pats “labākais” ir tas, ka mans tētis aizbrauca uz to pašu depo, un pats atrada šo konkrēto cinka vanniņu. Un izrādās tur viņu bija daudz un dažādu, bet acīmredzot esmu no dinozauru laikmeta, jo viņiem taču “nepārdodas” šīs preces.

18.05.2021

K kosrem 19.05.2021

Depo tā definējas kā pirts bļoda, 13 L, cinkots skārds, 9,57€
Senukai un citos veikalos, kā vanniņas, dažāda tilpuma.
Un depo darbinieki īsto nosaukumu varēja nezināt.
Man kā daudz pieredzējušam pielektu, ka jāmeklē pirts lietās.

S Sintija Cepliša 19.05.2021

Acīmredzot, vajadzēja izteikties kārtīgāk, citādi, cik saprotams, bez citu viedokļa nekur. Un Jums kā “pieredzējušam” lecējam , šīs vannītes atradās pie plastmasas spaiņiem nevis pirts lietām. Un darbiniekiem tika jautāta 80L vannīte no dažādiem materiāliem - taj skaitā tika minēts arī skārds, kā arī cena, kad bija 18 eiro.