www.sudzibas.lv DEPO Slikta attieksme pret pircejiem

Depo - Slikta attieksme pret pircejiem

Mēs ar viru bijām veikala un krievu valoda pajautajam konsultantam atrodas krasas, mums ļoti rupju atbildēja un uz nākamo jautājumu vispār neatbildēja! Mēs esam no citas pilsētas, braucam garam un iegājām veikala, jo mums depo veikals nodega, vairāk uz depo neesim.

09.06.2021

S Svetlana Ščemeļova 09.06.2021

Daugavpilī ļoti nelaipna attieksme, Rēzeknē Depo ir nodedzis tāpēc nācās braukt uz Depo Daugavpils, kasiere nolamāja, jo bija jau vēršanās laiks, karti atteicās noformēt

J Juris Gaigalis 09.06.2021

Ja es strādātu depo, tad tikai priecātos ka jūs tur vairs neieisiet.

S Svetlana Ščemeļova 10.06.2021

Un tādus darbiniekus tur kas priecājas, ka pircēji ir neapmierināti, interesanta vadības politika

A AiK 09.06.2021

Pareizi ir nav ko vilkties pedeja brīdī ! MAn ari besī visi šitie pēdejā brīža super pircēji

S Svetlana Ščemeļova 10.06.2021

Ir visādas situācijas un arī ne mazu naudu tur atstājām, es savā darbā nekad neatļaujos izturēties rupji, pat tad kad jau sen pagājis mans darba laiks, tā ir cilvēka intelegence un savstarpējā cieņa, bet tas ir jau pavisam cits jautājums.

T Taisnā tiesa 11.06.2021

Svetlana Jerofejeva tu kaza,tu esi latvijā ! Nevienam latvijā nav jārunā krieviski ! TE IR LATVIJA ! TU aita... Gribi rubnāt krtieviski? Brauc uz savu etnisko dzimteni un runā cik uzziet... Tu neievēro latvijas pamatlikumu,nevis pārdevējs !

S Svetlana Ščemeļova 11.06.2021

Es esmu latviete un runāju latviski, esi ko sajaucis

S Svetlana Ščemeļova 11.06.2021

Un jauki ka nosauktu par kādiem pamatlikumiem iet runa neapkalpot cilvēku pirms 10 minūšu aizvēršanās?