www.sudzibas.lv DEPO Montāžas instruckcija, noname

Depo - Montāžas instruckcija, noname

Noname brenda dušas kabīnes modelis SW-8106. Nepērciet. Bēdziet.
Saliktā veidā tā veikalā ir ļoti Skaista, ērta, gar sienām izvietotie spoguļi lieliski motivē sākt sevis sakopšanu svaru zālē vai kaut vai vairāk staigāt, skaļrunis un iespēja pieslēgt mobilo tālruni ļauj piedalīties Zoom vai Skype videokonferencē vai arī klausīties mūziku... Kas gan te var noiet greizi? Vēl jo vairāk tāpēc, ka pārdevējs ar kaismi un degsmi mums apgalvoja, ka šīs duškabīnes montāža esot gaužām vienkārša un, ka viņa 99-gadīgā vecmāmiņa tādu vienatnē saliekot stundas laikā. Es viņam piedāvāju iespēju piepelnīties pēc darba, bet, tavu nelaimi, viņam taisni tovakar bija jābrauc uz dzimšanas dienas svinībām. Man neveicas, aha.
Dušas kabīnes montāžas instrukcija ir nelietojama, jo tā apraksta zinātnisko fantastiku, nevis dušas kabīnes montāžu. Piemēram, tā sākumā liek pieskrūvēt aizmugures paneli pie paletes, bet tas fiziski nav iespējams. Zīmējumi un fotogrāfijas absolūti Nepalīdz saprast, kas ir jādara ar sīko detaļu un skrūvīšu kaudzi. Tā nu šodien trīs speciālisti savā jomā - automehāniķis, biologs un šefpavārs - nomocījāmies ar vienas dušas kabīnes salikšanu stundas 6. Aizbraucām otrreiz uz veikalu, safotografējām nolādēto duškabīni no visām pusēm un tad tikai sapratām, ka glaunā duškabīne patiesībā ir izstrādājums "pabeidz pats" - Caurumi skrūvēm jāurbj pašiem, pie sienas šo monstru likt nevajag, un beigās tā kā tā ir šķirbas konstrukcijā.
Montāžas instrukcija, šķiet, ir rakstīta profesionāļiem, kuru tādu principā nelasīs. Nu kā gan lai cilvēks, kurš pirmo reizi mūžā pats liek kopā duškabīni, var iedomāties, ka sienu paneļi tiek stiprināti pie paletes, borējot caurumus, un pie vidējā paneļa, borējot caurumus, kur pagadās? Pēc tam visas konstrukcijas šuves ir jānosmērē ar silikonu, lai nesaķertu iesnas, mazgājoties dušā caurvējā. Manuprāt, duškabīne jau nav tāds mājokļa elements, kas būtu jāmaina katru mēnesi, uzkrājot neapšaubāmi vērtīgu pieredzi tās montāžā. Tikai, ja man cerētā "ātri un gatavs" vietā sanāk "censored, censored un censored", es drīzāk nākamo duškabīni iegādāšos privātveikaliņā, kurš pats sameklēs man meistaru, kurš pratīs visu salikt. Es neko daudz negribu, vien to, lai par pirkumu man būtu prieks. Tiešām tik daudz prasīts?
Es pat neatradu tīmeklī apstiprinājumu, ka tā ir ķīniešu ražojums, jo uz "sw-8106" man duckduckgo izmeta viskauko, tāpt google par to nobrīnījās vien.

06.06.2021

P

J Johny 06.06.2021

Tipiska atsauksme cilvēkam, kurš pierāda pie "IKEA" tipa instrukcijām... Diemžēl tā ir ar gandrīz visu lētās produkcijas Azijas preču instrukcījām. Saki paldies likumdošanai ka tur nepalika tikai hieroglifi.

P Pircējs_42 11.06.2021

[censored]... ja DEPO pats nemaz neuztraucas, ko šie tirgo - lai nebrīnās, ka esmu nikns un atstāju negatīvu atsauksmi. Kāds veikals, tāda pircēju attieksme. IKEA, salīdzinot ar DEPO, nemaz tik slikts veikals nav.

R Rhapsody 07.06.2021

Piezīme par silikonu, lai apstrādātu šuves, šeit vispār ir lieka. Tas ir nepieciešams šuvju hermetizēšanai, nevis caurvēja likvidēšanai. Vai tomēr gribas ūdeni ārpus duškabīnes? Ir jārēķinās ar to, ka būs nepieciešami papildu izdevumi un loģika ārpus komplektācijas ietvariem.

P Pircējs_42 11.06.2021

Hermetizējot šuves, caurvējš arī tika likvidēts, tāpēc silikons lieti noderēja. To lieto ne tikai krūšu palielināšanai. :D

Good Intentions 07.06.2021

Man personīgi nerastu nekādu uzticību, ja apgalvotu, ka 99-gadīga vecmāmiņa saliktu ņemot vērā vel to faktu, ka tas ir lēts noname brends. Ja pašam nav pieredzes, tad tik tiešām labāk uzticēt darbu cilvēkiem ar pieredzi.

P Pircējs_42 11.06.2021

Prasīju veikalā, vai šiem pašiem nav mEiStArS, kurš par papildu samaksu varētu uzstādīt - andelmanis nobālēja un teica, ka neesot. Tagad zinu - kāpēc.