DEPO

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

DEPO - Sūdzības un atsauksmes

Depo - Serviss

Serviss Kas pie velna notiek jūsu veikalā? ! Mana omīte šodien vēlējās aiziet uz tualeti, kas pat neatrodas veikalā un viņai pieprasa nolādētu sertifikātu! Kas pie velna - cilvēks vairs uz tualeti aiziet nevar? ! Un ar to sertifikātu varat tam apsargam manis dēļ pakaļu noslaucīt, pilnīgi pie vienas vietas! Ja vēl ko tādu piedzīvošu, es visu veikalu iesūdzēšu.

Depo - Zemākais kvalitātes un apkalpošanas punkts

Zemākais kvalitātes un apkalpošanas punkts Nekad, nekur neesmu saņēmis tik nelaipnu attieksmi reizē ar tik drausmīgu preces kvalitāti. Krāsas rullīši, kāti, rokturi, mēbeles, instrumenti, sadzīves tehnika, elektronika. Absolūti viss, ko esmu kādreiz iegādājies depo ir bijis vai nu brāķis vai par tādu kļuvis pēc pāris dienām, vai pievīlis atbildīgākajā darba darīšanas brīdī. Pēdējo reizi nācās 4x atgriezties pirkt vienu un to pašu rokturi, jo vai nu bija saraustītas iekšējās vītnes, vai komplektā iekļautās skrūves bija saliektas un...

Veikals Depo Krasta Ielā 36 - Slikts serviss

Slikts serviss Šī gada 13. Decembrī, veikala apsargs atteicās ielaist mani Depo veikalā (Krasta ielā 36) pēc kovid vakcinācijas sertifikāta uzrādīšanas, aizbildinoties ar to ka transporta līdzekļa vadītāja apliecība nav derīga, kā personas apliecinošs dokuments, tā rezultātā pazaudēju laiku un lieki iztērēju degvielu. Pēc tam sev vajadzīgo preci nopirku veikalā būvniecības abc, kur vadītāja apliecību atzīst par derīgu, lai apliecinātu personību. Nesaprotu depo veikala darbinieku (ka) rīcības motivāciju, tā ir kārtējā muļķība, vai varas un pārākuma apziņas izrādīšana pret līdzpilsoņiem? Andris Skrodis

Depo - Nekvalitatīva prece ar brāķi

Nekvalitatīva prece ar brāķi Izpakojot nopirktos un piegādātos 4 putekļsūcējus no depo Rīgas 123. Pirmsskolā, Kristapa iela 39, tika konstēts, ka vienam nepieguļ caurule. Tā ir pilnīgi vaļīga un kustīga savienojuma vietā. Tagad menedžeris liek šo putekļsūcēju mums atvest uz jūsu garantijas remontdarbnīcu. Kāpēc iestādei tas būtu jādara par saviem līdzekļiem, ja pie jums pirktā prece ir jau atvesta nekvalitatīva. Putekļsūcēju pat neesam ieslēguši!

Depo - Attieksme

Attieksme Labdien, nesaprotu kādēļ veikalā Depo vadošus amatus ieņem personas kuras nav kompetentas to darīt, jo neprot un negrib normāli izturēties pret darbiniekiem, uzskata ka viņi ir dzimtļaudis vai kaut kādi ieslodzītie un daži labi sektora vadītāji uzraugi un vagari, tikai pātaga viņiem trūkst, un tā grafiku sastādīšana ar privileģētām personām kādam tikai rīti kādam tikai vakari.

Depo - Līgumu nepildīšana

Līgumu nepildīšana Tas ir jautājums nevis sūdzība. Kāpēc Depo Lubānas ielā ir problēmas ar avansu izmaksu. Darba līgumā ir noteikts kad tiek alga izmaksāta līdz tādam datumam un avanss līdz tādam datumam. Samaksa divreiz mēnesī, bet nē, līguma nosacījumi netiek ievēroti. Sakiet vai alga būs paredzētā datumā kā noteikts darba līguma? Cilvēki rikiņās un plāno, bet vairs nevar uzticēties...

Depo - Drīzāk ne sūdzība, bet ieteikšu

Drīzāk ne sūdzība, bet ieteikšu Sveiki visiem! Šoreiz tā būs ne visai sūdzība. Ja būsiet Depo veikalā Daugavpilī un vēlaties lai jūs apkalpo laipni pārdevēji, kuri palīdzēs un sniegs nepieciešamo informāciju, tad griežaties Zoo nodaļā un dārza tehnikas nodaļā. Ja nemaldos tad pārdevējus sauca Kristīne un Dāvis. Tiešām šie cilvēki ir sava vietā. Bez problēmām var apkalpot gan latviešu un krievu valodā. Laipni un izpalīdzīgi. Noteikti kad būšu vēl Daugavpilī iegriezīšos depo veikalā.

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Atieksme no darbiniekiem un vadības 0, no darbinieka skaneja vardi, ka ja nav svitrkodi tad vins varot ari nomest klausui, netaisas tacu meklet pa visu veikalu (saucam precizus nosaukumus un Cenas) Saka ari blaut. Pretimnākšana nekāda, tikai tāpec, ka 5 preču vietā man vajadzēja 8. Trīs reizes iepriekš iepirkos (arī attālināti, caur telefona zvanu) ieprieks neviens neteica neko par svitrkodiem un precu daudzumu, lieki piebilst, ka bija vairak par 5 precem.

Depo - Обман, мошенничество, плохой сервиз. Невозможно получить свой заказ во время.

Обман, мошенничество, плохой сервиз. Невозможно получить свой заказ во время. В связи со сложившейся ситуацией в стране свой заказ я делала в магазине депо по интернету. Зашла на страницу депо онлайн и сделала заказ на 313 евро. Далее я позвонила по телефону 67202010 и уточнила детали. А именно как делать заказ, сколько стоит доставка, в течении какого времени мне доставят заказ. Оператор по телефону мне сказала, что со времени подтверждения заказа, заказ осуществляется в течении 3 дней, это уже вместе с доставкой. Далее заказ был подтвержден по электронной почте в...

Depo - Krāpšana

Krāpšana Neiesaku nevienam apmeklēt vai iepirkties šajā kantorī. Iepirkos online, samaksāju lielu naudu, un pēc 3 solītajām dienām man zvana un Saka, ka preces nav un varot piedāvāt analogu, bet krietni dārgāk. Es rēķinājos ar pasūtījumu, jo online rāda ka ir pieejams, tādēļ celtnieku brigāde ir sarunāta un gatava strādāt, bet ne materiāla ne naudas no depo nav. Naudu piedāvā atgriezt cik tur to dienu laikā, bet man vajag naudu tagad, lai varētu meklēt kur citur nopirkt šos materiālus.

Depo - Плохой сервис

Плохой сервис Пришёл за покупкой, стою под дверью больше часа, звоню на телефоны по которым сказали звонить, никто не подымает трубку, заказ в итоге не дождался и уехал потому что стоять часами под дверью на улице у меня нет времени, рабочий день расписан по минутам, дык назначьте время, приеду и заберу свой товар за который уже заплачено через интернет, почему я там на улице должен стоять часами? В итоге ничего не получил и уехал.

Depo - Nekompetence

Nekompetence Esmu vakcinēta bet cita valstī, jūsu darbinieks 18.10.21 pie vakarē no18.00 līdz 19.00 atteicās mani ielaist, jo man nebija koda bet man bija sertifikāts ar vakcīnām. Saprotu tiek dots uzdevums ir jāpilda bet apvainot cilvēkus neviens nav ļāvis. Tika pateikts ka es pati saprinteju sev viltus sertifikātu un ka netīros nelaž. Piedodiet es biju kopā ar savu bērnu es palaidu bērnu un vīru pati paliku ārā. Vai jaunai paudzej ir jāredz krievu izcelsmes kropļus?

Depo - Slikta serviss, ļoti nelaipni pārdevēji

Slikta serviss, ļoti nelaipni pārdevēji Šodien nopirku preci. Prece bija bojāta un neatbilst darba kārtībai. Iesniedzu atpakaļ preci ar čeku un vēlējos lai atgriež naudu. Pārdevēja ļoti nelaipni un ar nievājošu attieksme atsauca manu prasīto un pasūtīja mani tālāk. Ļoti slikts serviss un ļoti nelaipni pārdevēji ar sliktu omu.

Depo - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss 05.10.2021 iegādājos preci Depo Dreiliņi, piegādi var veikt tikai 08.10.2021, vienojāmies, ka pats to izņemšu 06.10.2021, plkst.13: 00 viss būšot sakomplektēts un piezvanīšot man... , plkst.13: 00 neviens nezvana, pazvanu 14: 30, veikala darbiniece telefonsarunā noskaidro, ka viss ir sakomplektēts un varot ierasties pēc nopirktām lietām... , plkst.16: 30 ierodoties veikalā, sākotnēji man 20 minūtes jāgaida... , kamēr kāds ko skaidro, pēc tam atnāk komplektētājs un Saka, ka sākšot komplektēt...

Depo - Nožēlojams serviss

Nožēlojams serviss Pie žalūziju nodaļas stāvot un gaidot, pārdevējs/konsultants to redzot, pagriežas un aiziet pusdienot. Nekādas norādes nav atstātas, cik ilgi pusdienlaiks būs. 2x tiek zvanīts un jautāts pēc konsultanta. Otrajā reizē pēc aptuveni 35 min. Telefonu paceļ kāds vīrietis un rupjā balsī atbild, ka par 20 min. Ilgāk neviens nepusdieno un nomet klausuli.

Depo - Vakcinācija

Vakcinācija Šausmas! Lubānas iela 150 depo personāla atlases vadītāja Dānija paziņoja, ja neesi vakcinēts, tad uz darbu var vairs nenākt šausmas pat strādāt aizliedz. Tas attiecības uz visu personālu.

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Pirms nedēļas biju jaunajā depo veikalā Imanta, lai iegādātos audeklus. Interesēja konkrēts audekla veids, un, apskatot tā pieejamību depo online, secināju, ka audekli būs pieejami un devos tur. Tirdzniecības zālē šie audekli nebija izlikti. Palūdzu darbiniecei apskatīties, vai audekli te ir pieejami. Apskatot sistēmā, darbiniece sacīja, ka tie ir salikti kastēs un nav izpakoti. Palūdza pēc pusstundas atnākt vēlreiz. Visādi var gadīties, tā arī darīju. Atnākot atpakaļ, darbiniece teica, ka...

Depo - Отвратительный персонал

Отвратительный персонал В depo города екабпилс больше не пойду и ни кому не буду советовать. На вопрос по-русски "не могли бы вы подсказать где находится такой-то товар" ответ был - "varbūt jus sāksies mācīt latviešu valodu! " это как, нормальное отношение? Сказала бы не понимаю по-русски и ладно. Девчонка малолетка со светлыми волосами так ответила, из обслуживающего персонала. Короче выгрузил всё что было в корзине и ушёл.

Depo - Грубое обслуживание клиентов, товар не соответствует описанию

Грубое обслуживание клиентов, товар не соответствует описанию Купили цветы 31 августа в 20: 55. Через 30 минут обнаружили, что не хватает цветка. И того их оказалось 4, магазин уже к этому времени был закрыт. На 1 сентября букет отнести и подарить не получилось. 1-ого числа около 15: 30 пришли в тот же магазин узнать как получилось, что описание товара не соответствует реальности. И тут возникают вопросы к работникам магазина. На информации попросили пройти к стойке обслуживания клиентов. Девушка с розовыми волосами, которая в тот момент находилась за...

Depo - Alga

Alga Nesaprotu kā Depo vadība izskata algu pielikumu, pēc (face control) , divi darbinieki strādā vienādu laika posmu, zināšanu līmenis līdzvērtīgs, pat var teikt vienam par 20 % labāks, bet alga tiek paaugstināta mazāk kompetentai personai, tā ka izvērtējiet vai vēlaties iet strādāt tādā uzņēmumā.