DEPO

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

DEPO - Sūdzības un atsauksmes

Depo - Pretīmnākoša attieksme, ja atrod pareizos pārdevējus

Pretīmnākoša attieksme, ja atrod pareizos pārdevējus Pirms vairāk nekā pieciem gadiem iegādājos Liepājas Depo veikalā zāles pļaušanas tehniku. Atzīstu ka pati esmu iekārtu sabojājusi, un protams arī iekārta ir nolietojusies. Iekārta nav tā saucamais ‘’lētais ķīnietītes ‘’. Apmeklēju vairākas dārza tehnikas remonta darbnīcas, un visur pa lielam saņēmu atteikumu ka nevarēs iekārtu salabot, jo tā ir novecojusi, vai pa lielam neatmaksāsies tās remonts. Labāk pērciet pie mums jaunāku un labāku. Esmu iegādājusies vairākas preces attiecīgajā veikalā un...

Depo - Lietus ūdens

Lietus ūdens Samaksājot par precēm āra kasē, ar sausām kājām iziet no depo teritorijas nebija iespējams, ūdens bija līdz potītēm, kaut stāvvietā pēc lietus ūdens praktiski nebija. Plus vēl kaut kadi vadi atrodas ūdens peļķēs. Nabaga kasiere un apsardzes darbiniece strādāja zābakos karstā vasaras dienā.

Depo - Pateicība

Pateicība Izsaku lielu paldies darbiniekam Mārim, no santehnikas nodaļas, par atsaucību klientu apkalpošanā. Lai vairāk jums tādu darbinieku! Tiešām sirsnīgs paldies. Ļoti laipns, pret klientiem, gatavs palīdzēt ar padomu. Iesaka labāko preci klientiem, visu paskaidro. !

Depo - Krāpšana

Krāpšana Samaksājot par preci un izejot cauri drošības vārtiem, nopīkstēja signalizācija un mani aizturēja apsargi, iebildu ka signalizācija nav pamats cilvēku aizturēšanai bet tas viņiem nav arguments. Es neko nezagu un uzskatu ka apsargi rīkojas prettiesiski, aizturot cilvēkus tikai un vienīgi tāpēc ka nopīkst signalizācija.

Depo - Briesmīga apkalpošana, izmantojot neķītru valodu!

Briesmīga apkalpošana, izmantojot neķītru valodu! Šodien veikalā DEPO, Krasta ielā, apdares materiālu nodaļā, mans vīrs pajautāja garāmejošajam konsultantam par konkrētas špakteles klātbūtni, uz ko saņēma rupju,neķītru atbildi krievu valodā: Хули ты смотришь, нет там нихрена! Tas ir citāts. Vai, jūsuprāt, ir pieņemami, ka jūsu konsultanti runā ar klientiem, izmantojot neķītru valodu, ar šausmīgi rupju, zemisku attieksmi?! Manuprāt, ta ir absolūti nepieņemami. Ar šo, lūdzu veikāla vadību attiecīgi reaģēt un neļaut sava veikala personālam...

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Veikalā depo ļoti slikta apkalpošana. Biju dārza nodaļā nopirkt puķes. Nav nekādas norādes, kur kādas puķes atrodas. Sākotnēji meklēju pati, kad atrast nepieciešamo nevarēju, vērsos pie darbiniekiem ar lūgumu parādīt, kur varētu būt man interesējošā prece. Viena darbiniece izlikās, ka mani nedzird vispār. Otra ļoti nelaipni atbildēja, ka nav, pat īsti neiedziļinoties manā jautājumā. Depo, vai jums pircēji vispār ir vajadzīgi? Attieksme tāda, ka apgrūtina un labāk, ka pircēju nav vispār un lai neko nejautā. Briesmīgi. No sirds ceru, ka man vairs uz šo veikalu nevajadzēs braukt.

Depo - Bojājums

Bojājums Mūsu jaukais vasaras telts pirkums beidzās ar apvainojumu ka neprotam izņemt vasaras telti no maisiņa! Kas pašam nav jāliek pat kopā! Jauki iztērēti 10€. Atvedot pieņem preci aizsūta uz ekspertīzi. Neprotot salikt. Kurš var zināt vai nesaplēsa vairāk? Bet pilnīga pārdevējas ignorēšana un likt iet skaidroties ar parastajām pārdevējām!

Depo - Rupja attieksme

Rupja attieksme Kristina Reimate strada Imantas depo veikala. Rupja un neaudzinata attieksme. Ka var tadus turet darba?

DEPO Berģi - Krāpšana un slikts serviss

Krāpšana un slikts serviss Šodien iepirkos Depo Berģi, kasiere čekā izsita 2x mazgāšanas līdzekli kastani par 13.69x2. Kad norādīju uz nepareizību, kasiere 1948 kitija neatvainojās pat, bet atteica, lai vēršos nolietoto preču nodaļā. Pagrieza muguru un aizgāja. Attieksme briesmīga! Esiet uzmanīgi, iespējams, ka tā ir apzināta krāpniecība!

Depo - Nevar saņemt nopirkto preci

Nevar saņemt nopirkto preci Inteneta veikalā nopirkto preci atsakās nosūtīt uz liepāju! Samainīt personu, kas izņemt preci atsakās darīt! Komunikācija briesmīga. Drausmīga attieksme. Ar visiem radušiem zaudējumiem vērsīšos patērētāju aizsardzības birojā! Aizdomas par preces piesavināšanos.

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Ierodoties veikalā depo Jēkabpilī saskaros ar ļoti nepatīkamu darbinieku. Nebija parastais darbinieks jo nebij darba formā, bet uz kakla bij rakstīts Juris. Rupji un nekorekti atbildēja uz manu jautājumu sajutos ļoti slikti gribēju doties prom, bet turpināju iepirkties un devos savu ceļu. Atkal ejot garām dzirdēju kā tas pats nekorektais jauneklis ļoti nievājoši izturējās pret darbinieku. Nezinu kur skatās vadītāji, bet šim jauneklim vaidzētu rājienu. Vairs uz šo veikalu neiešu.

AtrisinātaDepo Berģi, Siguldas šoseja 6 - Krāpšana kasieris 305, Aleksandra

Krāpšana kasieris 305, Aleksandra Rēķinu sagatavoja Aleksandra Selezeņa 2 aprīlī 2022g. Rēk. N. RP00650965 Jau mājās sarēķināju, ka vairāk par 200 € nesanāks. Pasūtīju materiālus sagatavošanai un jāiet uz pasūtījumu kasi noformēt piegādi, uznešanu. Iesniedzu lapu, ko sagatavoja piegriešanas meistars. Kasiere aprēķināja piegādes cenu un... No jums 536 eiro. Zinu, ka tik daudz naudas nepaņēmu sāku drudžaini domāt kur ņemt naudu. Bet nevar būt ka tik daudz. Lūdzu lai pārskaita. Tiešām kļūda. Vajadzēja maksāt 167,62 €. Kasire bija...

K kosrem 04.04.2022
Komentāri 0

Depo - Neesoshs serviss

Neesoshs serviss Depo ir neprofesionaala vadiiba, ieguldiijushi tik daudz finanshu liidzeklju tik daudzaas prechu grupaas, bet nenodalot minimaali pietiekoshus liidzekljus darbiniekiem, kuri nodroshina servisu un speetu shiis preces paardot, protams, visu ieceri padara par peljnju nenesoshu.

Depo - Slikts serviss un neapmierināta pārdevēja

Slikts serviss un neapmierināta pārdevēja Nopirkām Valmierā Depo papagaili (zaļspārnīti), tur bija tikai viens, solīja, pēc 2 dienām ievest otru. Nebija, solīja pirmdien, atkal nekā un pateica, ka kādu laiku nebūšot. Zvanījām uz Depo info un jautājām kurā no Depo varētu nopirkt otru zaļspārnīti, norādīja, ka Dreiliņu Depo, savienoja, sarunas laikā laipni pateica, ka rezervēs. Tā nu laimīgi braucām no VALMIERAS uz RĪGU pirkt savam papagailim draudziņu. Un te sākās.. neko par rezervāciju nezin, jāpērk abi, jo audzējot jau kopā pa divi...

Depo - Slikts serviss Depo Imanta

Slikts serviss Depo Imanta Ar šo darbinieci - Renāti, kura strādā informācijā pie kasem (ar rekvizītiem) esam saskarušies jau 3 reizes. Visas 3 reizes bija Ilgas un mokošas. 2 reize mūs mācīja, ka mums pareizāk dzīvot un 3 reize speciāli noradīja doties saņemt preci citā vietā. Ļoti lēni strādā, nesveicinās ar klientu, rupji atbild un maldina klientus. Nemāk strādāt un runāt ar klientiem.

Depo - Neadekvāts apsargs

Neadekvāts apsargs Šovakar, kā to regulāri daru, iegriezos krasta ielas depo, kur pie ieejas pārsteidza pretīga apsarga attieksme. Ne labdien, ne sveiki.. Uzdod jautājumu “vai man vispār ir 18 gadu? ”. Precīzi tāds bija sākums. Jūs nepārklausījāties, vienkārši kādā sakarā? Cik man zināms, uz būvmateriālu veikaliem nav zīmes 18+? Uz brīdi apstulbu, bet atbildēju apstiprinoši. Nekas, ka man ir 30, bet nav stāsts par to. Tad viņš rupjā manierē atbild - “neizskatās”, noskenēja sertifikātu un gatavojos doties tālāk...

Depo - Slikti darbinieki

Slikti darbinieki Vai pa tiešām pie jums strādā normāli darbinieki kuri apliek klienta mašīnu ar granulām un klients nevar izbraukt no stāvlaukuma bez jebkādām problēmām? Tā nav jau pirmā reize. Un vai apsargam ir tiesības rakņāties gar pircēja manam? Un galu galā vainot pircēju par vainīgu kad ir nozadzis manyas vai tāda gadījuma kad apsargs tevi apsūdz viņam nav vai ir jārāda video lai izšķirtu strīdu.

Depo - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki! Esmu vīlusies Depo veikala attieksmē pret klientu(sevi). Iegādājāmies attālināti durvis dzīvoklim, kuras izrādījās brāķētas.Lai problēmu risinātu, nosūtīju epastu Depo ar visām bildēm un problēmas aprakstu. Ir pagājušas gandrīz divas nedēļas, bet atbildes uz epastu nav. Fui, slikts serviss! Izskatās, ka klienti Jums neko nenozīmē. Esmu vīlusies attieksmē, kā arī tajā, cik slikti tiek pārbaudīts preces komplektējot.

Depo - Bez komentāriem

Bez komentāriem Šodien, apmeklējot veikalu Depo K. Ulmaņa gatvē 96, Rīgā, veikala apsardzes darbiniece mani aizturēja un pieprasīja uzrādīt iepirkumu čeku un manas somas saturu. Apsardzes darbiniece nerunāja valsts valodā, sazinājās krievu valodā. Kad atteicos atvērt somu, ieradās vēl vairāki apsardzes darbinieki, kuri izturējās agresīvi, nereaģēja uz manu lūgumu izsaukt policiju un uzstājīgi pieprasīja atvērt somu, ko arī beigu beigās izdarīju, uzrādīju arī iepirkuma čeku. Man netika sniegti nekādi paskaidrojumi par iemesliem, kuru dēļ man tika pieprasīts atvēŗt somu un uzrādīt tās saturu.

Depo - Attieksme

Attieksme Nav iespējams izņemt pasūtījumu "ārpus telpām", darbinieku attieksme zem katras kritikas, problēmas risina vadoties pēc iestudēta scenārija, neinteresē klients kā tāds, bet kas parādīsies "zvanu ierakstā", manipulēs ar teikto, lai attaisnotu savu rīcību.