www.sudzibas.lv DEPO Slikts serviss

Depo - Slikts serviss

Šodien 12.09.23 atbraucu uz depo krasta ielā iegādāties skapīti ar spogulī vannas istabai. Uz stenda tas bija, darbinieks, sāka meklēt noliktavā, un teica, ka diemžēl pie viņiem nav, ber viņi var pasūtīt un 2as dienas būs uz vietas. Teica ka ir citos depo veikalos. Nolēmu negaidīt un aizbraucu uz depo Lubānas ielā. Saitē depo online drošībai apskatījos vai ir tas uz vietas tajā depo. Atbraucot uz stenda neatradu, bet parādīju darbiniekam foto ar skapīti kurš vajadzīgs. Darbinieks meklēja minūtes 10. Un paziņoja ka skapis bija piegādāts sen, kaut kur iebāzta, un meklēt ir ļoti ilgi. Bija tajā brīdi jau nikna, un izgāju no veikala, izlēmu pasūtīt internetā. Pasūtīju, apmaksāju pēc dažādām stundām raksta, ka nevar izpildīt pasūtījumu, naudu atgriezis.
Jautājums, kāpēc ir tāds bardaks? Kāpēc viss nav sakārtots starp precēm kuras tiešām ir un kuras nav!

12.09.2023

S sannas 12.09.2023

Jā būtu tev kaut 1% saprašanas , cik noliktavās ir preču, Tu saprastu, ka uz sitienu atrast ir neiespējami. Ieslēdz domāšanu, paskaties cik preču ir Depo veikalā. + noliktavā. Izvēlies no pieejamām precēm, nebendē dzīvi sev un citiem.

Kāpēc uz Tu? Es jums esmu meitene kaut kāda? Es izteicu savu viedokli! Tā nav mana problēma, ka jums ir problēma ātrast preci, esmu pircējs, kurš atbrauca pakaļ precei. Varbūt man ir jārisina , ka jus nevarat kaut ko atrast?

VSR 13.09.2023

Uz Tu runā ar cilvēkiem nepazīstamiem. Kāpēc viņai ir jārunā uz Jūs? Viņa Tevi ciena? Nē. Tad kāpēc ir jārunā ar nepazīstamo cilvēku uz Tu? Varbūt Tu esi krāpniece vai pedofīle. Visspār par cieņu pret tādiem cilvēkiem nav ko rūnāt.

S sannas 12.09.2023

Kāds sakars? Man jāmeklē? Man ar depo nekāda sakara nav, bet man ir loģiskā domāšana! Kamēr kāds muļļājas ar pasūtījumu internetā, citi pa to laiku to preci nopērk klātienē un interneta muļļai nekas pāri nepaliek!

L Lote 13.09.2023

No pieredzes varu ieteikt. Zinot cik veikals depo ir noslogots un cik cilvēku un uzņēmumu vēlās tur visu ko nopirkt. Es parasti piezvanu viņiem uz tālruni pārliecinos vai prece ir un vai to var atlikt. Krasta depo parasti,ļoti atsaucīgi reaģē rūķīši. Nekad nav bijusi problēma, arī ja nepieciešamas uzgaidīt. Pie tam tie nabaga cilvēki kas tur strādā nav vainīgi,ka veikala sistēma ir sačakarēta un noliktavā viss ir samests tā ka atrast nevar

E Emilija Ivanovska 13.09.2023

Kaut mazliet būtu cieņa pret tiem cilvēkiem,kas strāda veikalā.
Nevis te sēdēt un gudri rakstīt.
Pārdevējs arī ir tikai cilvēks.
Ņemot vērā to,ka Depo sortiments ir plašs.
Un tas ir tikai cilvēciskais faktors!