www.sudzibas.lv DEPO Depo/ Цветы поломанные, с плесенью!!!!

Depo - Depo/ Цветы поломанные, с плесенью!!!!

Приобрели цветы в магазине по адресу Daugavpils, Stavijas iela 129k, привёз муж домой цветы, открываем упаковку, цветы все сыпаться, с плесенью, ужасно и не приятно!
Как можно продавать такие цветы, их только на помойку!
Обращаясь именно к персоналу, который работает в цветочном отделе, посоветую обращать внимание на ваши цветы, ведь это ваша работа, за которую вы получаете деньги!

30.06.2021

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no DEPO Mājai Dārzam Remontam Pārstāvja atbilde 02.07.2021

Labdien Ļesja!

Lūdzu atsūtiet mums privātā ziņā savu kontaktinformāciju.

Paldies!

D Depo klients 03.07.2021

Tā parasti notiek uzņēmumos, kur vadība nerēķinās ar darbinieku brīvdienām un nepajautājot saliek nenormāli daudz darba dienas, bet ja ir brīvdienas, tad tikai pa vienai -ļoti reti, kad divas dienas pēc kārtas būtu. Un lūk kur ir neatpūtušos darbinieku rezultāts.
p.s. Man jau vispār liekas, ka Depo cilvēkus grib uztaisīt par kiborgiem.

E Expertino 27.07.2021

Man patīk kā raksta autors vērš uzmanību uz to, lai darbinieks pēta puķītes, itkā tā būtu vienīgā prece, kas tur atrodas, un nekas cits darbiniekam nav jādara, Eto zhe blje tvoja rabota. rabotai nax. Tipiski. Ja jūs tā uztrauc kvalitāte kāpēc vienkārši nepiegājāt pie darbinieka un nepaziņojāt par to, ko redzat? Bet nē vajag taču iepist internetā, lai visi redz un darbinieku izpiš visos caurumos

K Kikere 17.08.2021

Nu tā ir ja pērk ziedus iepakojumus un par diezgan zemu cenu
Gribi kvalitàti pērc ziedu salonos, kur pa vienam ziedam var aplūkot
Vienīgi cena būs augstāka gan…

S Saknīte 17.08.2021

Vajag apskatīt par kādiem ceļiem (ne)ceļiem vīrs nāca mājās ar ziediem :D