Depo - Apsargi

Ļoti bieži es apmeklēju šo veikalu. Protams, es visu saprotu, ka ārkārtas situāciju dēļ jaunie noteikumi netiek ielaisti veikalā bez ķerras, ka pat tad, ja jums ir nepieciešams nopirkt kādu sīkumu. Sargi varēja mierīgi visu izskaidrot, nevis kliegt un izturēties rupji! Vakar no apsardzes ar brillēm sajutu alkohola smaku! Un vispār ir šaubas, vai viņiem ir sertifikāti un vai viņi var strādāt bez sertifikātiem? ! Kur jūs varat sūdzēties par vadīšanu?

21.12.2020

K

T trash turbo pritonela 27.09.2020
atlaida homiju

jus atlaidat mani homiju jeromu ar attieksmi par to ka vinsh ir parakak zajebis un buha netik daudz ka vajadzetu a un nahuj jusu apsargus, ar cienu bambalis

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

E Egonsg 21.12.2020

Kārena,

Arī ar ķerru nevar. Jāņem iepirkumu rati.
dzērušas brilles... citiem baltās pelītes rādās, viņai dzērušas brilles :)))

Besī tādas iedomīgās pilsones... noteikti pie ārsta arī bez rindas.. man tikai zīmi vajag paņemt un ienirst uz 40 min, kamēr pārējiem apmeklējums kavējas. arī mammām ar zīdaiņiem uz rokām. Publisks fui Jums un Jums līdzīgām būtnēm.

Apsargiem nekas nav jāskaidro.. nav ko tēlot aitu.. visur sen ir nokomunicēts - jebkurā veikalā ir jāņem grozs vai iepirkumu rati (kas ir pieejams konkrētajā veikalā)

V Volvojana 05.01.2021

Egonsg ir visiem caurumiem aizbāznis(tampons)

н НеКариньш 21.12.2020

Kam? kARIŅAM!

н НеКариньш 21.12.2020

Un vel labāk NA (Jauna vienotība-KPL-VL!-TB/LNNK)...

L Liepājniece 09.01.2021

Lai nodrošinātu tīrību veikalā, apsargiem tagad nācis klāt jains pienākums (kopš Covid pirmā vilņa)- dezinficēt ratiņus un grozus. Cimdus roku aizsardzībai neļauj vilkt, jo vadība uzskata, ka ar cimdiem apsargi izskatoties pēc izsitējiem. Dezinfekcija notiek pēc katras ratiņu maiņas, protams ka apsargs smirdēs pēc spirta. Ne atmazgāt. Un diez, cik daudz var būt vairs pacietība, ja apsargam tā vietā, lai pildītu apsardzes tiešos pienākumus, 74x dienā pieaugušiem cilvēkiem jāatkārto un vēl jāskaidro, kādēļ ir tieši tā un nekā savādāk. Pari minējāt, ka saprotat, ka nedrīkst ieiet bez "ķerras", bet apsardze varēja to pieklājīgi paskaidrot. Nu ja reiz apsardzei nācās veltīt jums papildus paskaidrojumu par to, tad jau tas liecina, ka tomēr nesaprotat gan.

N Norris 15.01.2021

Īpaši apdāvinātām skaidroju vienu no iemesliem priekš kam nelaiž iegšā bez ratiem - jebkurā veikalā ir atļauts vienlaicīgi atrasties konkrētam pircēju skaitam un ar šiem ratiem un groziem tiek kontrolēts cik cilvēku atrodas veikalā. Piemērs - veikalā vienlaicīgi drīkst atrasties 100 cilvēki - tātad pie ieejas ir izlikti 100 rati , līdzko pie veikala ratu vairs nav apsargs zin ka veikalā patreiz ir maksimālais atļautais cilvēku skaits un attiecīgi vairāk cilvēku nelaiž iegšā kamēr kāds nav izgājis ar ratiem ārā.. Apsargam tas tev nav jāskaidro, jo tas ir tas pats kas skaidrot kapēc ieeja tikai aizsargmaskās, kapēc jāmazgā rokas utt...