www.sudzibas.lv Vasaras nometne Albatross Nekvalitatīvs pakalpojums par 400€

Vasaras nometne Albatross - Nekvalitatīvs pakalpojums par 400€

Grupas vadītāji nesaprot latv. Val. Ja grupā ir latviski runājošs bērns, viņš tiek pazemots. Labi baro tikai pirmajā dienā, atlikušo nedēļu pārtika ļoti pieticīga. Reklāmā piedāvātās spēles nav pieejamas visiem. Bērni netiek vēstī uz veikalu kas atrodas turpat blakus. Nometnes telpās notiek saldumu tirdzniecības ar lielu uzcenojumu. Darbinieki nopērk saldumus vietējā veikalā un nometnes telpās to pārdod bērniem ar lielu uzcenojumu.

25.07.2023

A anse22 25.07.2023

Tad vajadzeja LIDL sapirkties letos saldumus un dot bernam lidzi. Neredzu jegu šam bernudarzam, sanak ka visur cenam ir jabut vienadam, ja veikala salati maksa 2 eiro par 100 gramiem tad restorana ari jabut? Katra iestade regule savas cenas un savu marketingu, gribi perc, gribi neperc, ir ari daudz citas nometnes izņemot albatross

D Dace P.Bērziņa 25.07.2023

Uz nometni aizbrauca bez saldumiem vai kādu citu partiku. . Runā nav arī par pazemošanu. Ir Runā par pakalpojumu un informēju citus vecākus.

S sannas 25.07.2023

Ko nozīmē bērns tiek pazemots? Kas tā par mīkstpēdiņu paaudzi, kurus ik uz soļa visi pazemo. Šajā portālā katrā sūdzībā kāds tiek pazemots .

D Dace P.Bērziņa 25.07.2023

Limonāde veikalā maksā 0,81 euro centi, bet bērnam prasa 3€. Kā piemērs.

D Dace P.Bērziņa 25.07.2023

Sory! Stāsts nav par pazemošanu, ja nesaprot krievu valodu. Vēstījums ir par pakalpojumu.

D dambitis12 25.07.2023

Rakstiet sūdzību Valsts Valodas Centram! Ja nerunā valsts valodā- dabūs sodu un ne mazo! Ne jau te tik nopietnas lietas kā bērna pazemošana jārisina. Var arī vērsties ar iesniegumu policijā.

B Beidzot 25.07.2023

Te jau pie mums visi var būt nometņu vaditāji un pat melnais atbrauks un iekaros Latviju. Izvelies lur vest bērnu. Bet bērnus arī netaisiet par memļakiem,vqi pretēji kuram vajadzētu ar bomi pa muguru!