Reitings Bērni

Superaukle.lv
Mamba ballīšu istaba
25%

Toys planet - Slikts serviss

Man bija iespēja atgriezt preci. Protams, man nācās sabojāt savus nervus. Pārdevējam bija jāpaskaidro, kā to nokārtot. Es iedevu preces, un viņa pat nepārbaudīja. Bērnudārzs neviss serviss. Es vēlos uzmanību no pārdevējiem. Es nezinu kur meklēt preces, bet pārdevējs staigā austiņās un mani neredz un nedzird, lūdzu domājiet par bērniem bērniem bērniem.

P pircejs H 01.08.2023
Komentāri 0 Bērni

Abcrotallietas.lv - Slikts serviss, lēna apkalpošana, preču klāsts neatbilst patiesībai

Abcrotallietas.lv divas sliktas pieredzes iepērkoties. Pirmajā pasūtījām bērnam zīmēšanas tāfeli, tāfele nāca vairāk nekā nedēļu, rakstījām vairākas reizes, kāpēc prece kavējas, aizbildinājās ar kurjera nepieejamību. Beigu beigās tāfele nonāca galamērķī. Otrajā pasūtījām bērnam elektromobīli, viss tika akceptēts un apstiprināts. Pēc 3 dienām atsūta ēpasta ziņu, "diemžēl prece vairs nav pieejama. " neiesaku iepirkties norādītajā vietnē.

A Andrejs74663 26.07.2023
Komentāri 0 Bērni

“KARATĒ SEN-E” Ogre Jevgēnijs Ivanovs - Jevgēnijs ivanovs - bērnu varmāka un sadists!!!

Jevgēnijs ivanovs - bērnu varmāka un sadists!!! Jevgenijs Ivanovs it kā bērnu karatē treneris - sadists! Vedām bērnu uz treniņiem, pēc treniņa bērns bija ar zilumiem un nevēlējās turpināt trenēties, beigās pēc ilgām pārrunām ar bērnu izrādījās, ka tā saucamais treneris ir varmāka! Fiziski ietekmē bērnus, sit, pazemo, apsaukā un ir psihiski nelīdzsvarots! Nekad mūžā nevediet savus bērnus pie šī monstra! Vēlāk vel no citiem vecākiem saņēmām sliktas atsauksmes! Bet ja jūsu bērns jau iet pie šī monstr Jevgēnija izjautājiet bērnam mājās, kā...

A AgrimS 07.07.2023

Facebook - Krāpšana

Krāpšana Persona LINDA TEILĀNE , vietnē facebook, atsaucas uz ievietoto sludinājumu meklē, un piedāvā preci, nākamajā dienā piedāvā pirms pakas nosūtīšanas vēl papildus apģērbu vai rotaļllietas, ko pievienot sūtījumam. Vēlāk, protams sākas daudz dažādu atrunu kāpēc paka.nav nosūtīta un sola nosūtīt. Atrodama arī krāpnieku sadaļa Facebook un AndeleMandele. Sargiet sevi un savus bērnus, un neko no šis personas neiegādājaties.

A Aggy@29 09.06.2023
Komentāri 6 Bērni

Elena Licite - Работает в частном детском садике в Марупе

Как неадекватная особа может работать в дошкольном учереждении, как таким людям доверяют детей? Она работает воспитателем в подготовительой группе, её зовут Elena Licite. Она ещё пытается отсудить ребёнка у своей дочки, чтоб получать пособие на ребёнка и алименты с дочки! Она на свою дочку руку поднимала, со своим бывшим мужем постоянно пили и дрались, полиция к ней приезжала почти каждые выходные, пока её муж пьяный не упал на лестнице и умер! Живёт эта особа в Jaunolaine, Pionieru iela.

I Igorj666 06.06.2023

NMN Med, Olga Stunža, masa - Slikts serviss

Labdien! Šī masas kundze kuru sauc Olga Stundža, apvainoja mani ka es it ka nezinu sava bērna dzimšanas gadu, pasmejas par to, savukārt es pareizi nosaucu visus datumus. Ja Tev ir slikts garastāvoklis un pretīga attieksme pret cilvēkiem kuriem ir slimība vai slikta duša un tt, tad kāda jēga strādāt šajā sfēra. Manuprāt ārstam jābūt izpalīdzīgam un sapratošam, bet noteikti ne ļaunam. Es ļoti ceru ka med. personāls kļūs laipnīgāk un būs vēlme iet un ārstēties!

Inese Jurisa - Inese Jurisa - это женщина чудовище, которая за деньги продаст все

- Inese Jurisa - это женщина чудовище, которая за деньги продаст все, за деньги ее перекупают противоположные стороны, за деньги она пишет любые бумажки, ее родной брат является генеральным прокурором, и поэтому она решила, что ее жопа прикрыта, зайдя к ней в кабинет, я была шокирована, что она пишет заключения на фоне песочной терапии (smilšu terapija) , она понятия не имеет что это, этот уголок песочной терапии - это ужас, он пуст! Также скажу, что Inese Jurisa (Psihoģe) – имеет "Diena...

Sliktas skolotājas - Manam bērnam mantas lauž

Manam bērnam sodiem salauza plančeti šodien skolā un skolotājas neko nedar. Bet kad manu bērnu novaino par kaut ko ko vīns neizdarīja iedod piezīmi liek maksāt un raksta man es esmu ļoti dusmīga un es negribu maksāt par to ko mans bērns neizdarīja!

Bērnu tiesības - Mātes bezatbildība

Cienījamie vecāki! Rakstu šo situāciju lai atrast izzēju un palīdzēt atrast izēju no izveidojušās situācijas ar bērnu māti. Mūsu skolā, mūsu bērnu klāsē ir bērni, kuriem ir nepatīkama smaka un bērni smird pēc suņiem mātes bezatbildības dēļ, viņi jo dzīvo ar daudziem suņiem (vairāk par 10 suņiem) . Bērni nav mazgāti un netīri. Mēs saprotam, ka bērni nav vainīgi, bet tomēr visi dzīvojam sabiedrībā. Esām arī mātes un varam saprast viņu. Suņiem iespējams ir dermatīts, iespējams iekaisums. Viss ta...

L liene.sere 07.03.2023
Komentāri 2 Bērni

Latvijas Psihologu un Psihoterapeitu Asociācija - Neprofesionāle

Valdes locekle Inese Jurisa. Ļoti neprofesionāla. Nav izportams, kā vispār vēl šāds neprofesionālis atrodas tur kur nedrīkstētu tāds atrasties. “Latvijas Psihologu un Psihoterapeitu Asociācija” Valdes locekle Inese Jurisa tas dod iespēju melot! Principā kauns par šādu speciālistu. Par naudu pērkama maita.

Teatris 06.03.2023
Komentāri 4 Bērni

Pusdienlaiks.lv - Плохой сервис

Ļoti nepatīk ēdināšana, bērns bērnudārza nevar apēst ne cīsiņus ne makaronus, jo ir kā no plastilīna, pēc tās ēdināšanas vienmēr mājas sāp vēders vai vēl sliktāk, vemšana un temperatūra no tās. Viņi paši var es to, ko gatavo vispār? Kas notiek, tas ir bērns, un viņam ņam tāds kuņģis, kas var to švaku ēdināšanu pārvērst. Ka var barot bērnus ar tādiem produktiem...

Aija Gulbe un Inese Jurisa Bez Sirdsapziņas Un Kaun - Palīdz traumēt bērnus

Traumē bērnus. Sertifikācijas padomē, atzina, ka inese jurisa strādāja ar mazgadīgu bērnu neatbilstošām metodēm. Tajā laikā jurisa sadarbojās ar advokāti aiju gulbi, lai "ražotu" advokātes klientam tīkamus atzinumus. Pamatota viedoklis. Viss vairāk, protams, cieta 4g. Vecais bērns. Uzskatu, ka kauna un sirdsapziņas nav nevienai no abām pieminētājām.

I inesemelo 04.02.2023
Komentāri 5 Bērni

Rasas Pērles - Nepatikāma attieksme

Nepatīkama attieksme no audzinātāju puses. Izrāda audzinātāji pārākumu pret mammām un bērniem. Situācijas kad bērni lūdz ārā iet, audzinātāji mēdz atteikt aizbildinoties, ka negrib, ka savā maiņā var darīt ko grib. Neļauj pat istabas durvis atvērt lai sarunātos. Mēdz agresīvi atbildēt. Ne visi audzinātāji tādi ir. Sirsnīgāki ir audzinātāji nekā audzinātājas.

D Draugi2091 22.12.2022
Komentāri 1 Bērni

Concord Services Group, Corporate services UAB, pusdienlaiks.lv - Par vienu ēdiena dienu noņēma naudu dažas reizes

Novembri par vienu ēdiena dienu bija noņemta nauda no konta vairākas reizes. Lai atrisināt situāciju vajadzēja gaidīt vairāk ka mēnesi un bendēt savus nervus. [slēpt]@pusdienlaiks.lv vispār neatbildēs, kamēr nesāk rakstīt un zvanīt katru dienu. Pēc tam sakām rakstīt un zvanīt cncgroup.lv pārstāvjiem, tad situācija mazliet aizgāja tālāk. Un rezultātā viss atgriezts. Rekomendēju reizi nedēļā pārbaudīt kas notiek konta, lai nebūtu tādas situācijas ka mums. Ja kompānija nevar paņemt uz darbu...

Andris Sa 20.12.2022

Nord Baby Latvia - Slikts serviss

Iegādājāmies Nord Active Plus ratus. Veikalā tos testējot uz flīzēm tie likās loti ērti un labi. Mēnesi pēc iegādes izgājām pirmajā pastaigā, un tie grab un skan kā miskastes konteiners. Loti skali, un garāmgājēji atskatās, domājot kajaut kas saplīsis. Veikals problēmu nerisina. Atbildēja ka ražotājs tādus izlaida, un viņi paši ir tikai starpnieks, kas neko netaisās risināt. Tikmēr pārdevējas turpina klientiem iesmērēt šos grabošos ratus klientiem.

I IlzeJan 18.12.2022

Kursīšu pagasta pārvalde - Ziemassvētku paciņa

Pašiem mazākajiem un bērnudārza bērniem uztaisa pasākumu ziemassvētku paciņas pasniegšanu 18.30 vakarā. Vai par tiem bērniem organizatori vispār nedoma? Iepriekšējos gados bija pēcpusdienā tagad tik vēlu vakarā. Tas ir vēlu prieks tik maziem bērniem. Saprotot ka pasākums nebūs neko īss mazie bērni jau gulēs.

L Lauva 2022 15.12.2022
Komentāri 6 Bērni

Inese Jurisa - Profesionāla tēlniece

Profesionāla mele un spēlmane. Jau runājot ar šo cilvēku saproti, ka cilvēks nav patiess. Saskāros ar situāciju kur šī sieviete apmeloja citu cilvēku. Bet līdz brīdim kamēr nebiju pats par liecinieku nepatiesas informācijas sniegšanā neticēju. Atstāšu šo kā brīdinājuma tekstu “uzmanies” un ņem vērā saskaroties jebkādā situācija ar inesi jurisu, atceries viņa nav patiesa, bet ir profesionāla mele.

Izmekletajs 06.12.2022
Komentāri 35 Bērni

Babystore Valmiera - Slikta apkalpošana

Salikt rotaļlietas pie pašas ieejas, lai sakārdinātu bērnus tur ieiet un tad pukoties, ja pieskaras ar roku un teikt, ka tūlīt jāpērk, savādāk, lai nemaz neaiztiek. Paldies vecākai pārdevējai, gribējām nopirkt to mašiniti, nu dosim priekšroku citam uzņēmumam.

Nordeka - Slikts serviss

Slikts serviss Reisa numurs 74800055. Braucam ar autobusu Rīga - Bauska 17.11.2022. Pulkstens 19: 00.. Uzradot biļetes lūdzu šoferim atvērt vidējās durvis, jo mums ir rati. Šoferis skaļā dusmīgā balsī Saka lai lokam ratus salonā, bet šinī autobusā nav paredzēta vieta lai novietotu ratus salonā, lūdzu vai varam ratus ielikt bagāžnieka, uz ko atkal bļaujot Saka, ka es viņus tur iebāzīšu. Labi ka braucu ar vīru, vīrs ratus salocīja pats ievietoja autobusa bagāžnieka. Garastāvoklis sabojāts, jo šofera attieksme...

Viktorija Alona Sternberga - Krāpšana

Izkrāpj naudu no konta. Atsūta kā dpd linku un kura var uzķerties un uzķēros arī. Vēlējās pirkt piena pumpi. Atsūta id karti, ticami krievu valodā saraksta tekstu. Saka ka visu atmaksās, atsūta Dpd linku un beigās no konta pazūd nauda. Raksta whatsapp. Mēģini zvanīt taisa atrunas, ka darbā. Beigās sarakste pazūd. Izliekas, ka neko nezin. Atsūta beigās vēl rupju audio. Neiekrītiet!

S Saulmiss 16.11.2022
Komentāri 8 Bērni