LV RU

220.lv

PIGU Latvia SIA
www.220.lv
Adrese: Ģertrūdes iela 94A
Rīga
Latvia - LV-1009
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 6724 4220
Darba laiks: 9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
9:00 - 20:00
10:00 - 17:00
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

20%
Sūdzības
555
Atrisinātas
19
Ar atbildēm
688
Apskatīt statistiku

220.lv - Sūdzības un atsauksmes

220.lv - Prece nav saņemta

Prece nav saņemta 17.11.2019 pasūtīju preci internetā, momentā veicu apmaksu. Prece (20 euro vērtībā) joprojām nav saņemta. Trīs reizes zvanīju, interesējos, man atbildēja, ka prece nodota omniva, solīja noskaidrot aizkavēšanās iemeslu un paziņot, tad solīja atgriezt naudu, kad naudu solītajā dienā nebiju saņēmusi, man paziņoja, ka tas arī nav iespējams, jo pasūtījumu anulēt nevar! Vārdu sakot, katru reizi galīgi atšķirīgas atbildes, neviens ne par ko neatbild!

220.lv - Обман несоответствие на упаковке

Обман несоответствие на упаковке Несоответствие, обман на упаковке, см. Фото купил стекло для Huawei P20Lite, а пришло для huawei y7. Взяли и просто переклеили этикетку. С другой стороны, там где штрих код точно такая же ситуация. Переклеена этикетка с новым штрих кодом и описанием.

220.lv - Slikt serviss

Slikt serviss Ни в коем случае не покупайте ничего в этой шарашкиной конторе. Работники вруны с большой буквы. Работать не хотят и не умеют. Товар отвратительный. Менеджеры на связь не выходят. Вопросы решить не могут месяцами. Потратите время. Деньги и нервы!

220.lv - Slikts serviss, nesaprotams līgums

Slikts serviss, nesaprotams līgums 1. Decembrī tika pasūtīts dīvāns, nākamajā dienā apstiprināja pasūtījumu, viss kārtībā. Pēc zvana teic, ka atsūtīs maksājuma grafiku. Grafiks netiek izsūtīts. 3. Decembrī zvanījām lai uzzinātu sīkāk par līguma grafiku, nekādu konkrētu informāciju nesniedz un aizsūta pie partner kompānijas, tai pat laikā neko par pasūtījuma atcelšanu nesaka. 4. Decembrī izrādās ka noformētais pasūtījums tomēr nav iespējams. Izrādās ka pēc pāris dienām tik tiek pārbaudīts vai noliktavā ir vai nav. Neko...

220.lv - Neesmu saņēmusi preci slikts serviss iespējams krāpšana.

Neesmu saņēmusi preci slikts serviss iespējams krāpšana. Neesmu saņēmusi speciālu lampu (prožektoru) . Pasūtīju preci 14.11.2019. Laiks bija norādīts kad piegādās 22.11. 2019 Ģertrūdes ielā 94a. Saņēmu apstiprinājuma sms kad preci varēšu izņemt 22.11.2019. Pienāca 22.11.2019 nesagaidīju sms vai zvanu. Zvanīju pirmdien 25.11.2019 uz kontakttālruni atbildēja, ka nezinot kad būšot prece noskaidrošot un atzvanīšot, atkaļ zvanu nesaņēmu. Zvanīju nākamajā dienā 26.11. Kur atkal atbildēja ka esot izsūtīts un ka noskaidrošot kur ir un atzvanīts, tā atkal...

220.lv - Piegades laiks

Piegades laiks Pasūtīju preci 26 novembri ar piegādi 6.99 tika solīts, ka piegadas 27nov, nekaa zvanu prasu kir prece saka ka nebus bus 28. Nov-zvanu 28. Nov atkal saka ka prece nebūs bus 29. Nov respektīvi čakarē pratu naudu samaksāju, prece nav, darbinieku attieksme sudīga... Pretīgs veikals pretīga attieksme... Nevienam nekad neiesaku 220.lv pirma un pēdēja x suņi!

220.lv - maldinoša informācija mājaslapā

maldinoša informācija mājaslapā Esmu veikusi pasūtījumu un pasūtīju 2 preces ar atzīmi "saņem rīt". Pēc tā kad veicu apmaksu parādījās uzraksts: "tavu pasūtījumu piegādāsim 27. Novembrī". Ar ko es arī rēķinājos. Vīrs lai pieskrūvēt tv ir atprasījies no darba (ko izdarīt ļoti grūti) . 27.11. Vakarā es zvanu uz 220 lai noskaidrotu, kur tad ir mans pasūtījums uz ko saņēmu šādas atbildes (zvanīju 3 reizes) : 1. Zīme "saņem rīt" bija tikai uz vienas preces. / toties kā redzams bildē, tie ir maldi/ 2. Tur pēc apmaksas bija...

220.lv - Slikts garantijas serviss

Slikts garantijas serviss Хотел по гарантии поменять вентилятор. Просили зарядку и пароль (зачем? Если вентилятор меняют при выключенном компьютере) собирались отправлять в литву. В первом попавшемся сервисе поменяли всё за полчаса. Но за деньги. Видимо так 220лв экономит свои ресурсы. Оставить клиента на неделю без компьютера из за пустяковой проблемы это такой современный и высококачественный "сервис", да 220лв?

220.lv - Неисправный товар, плохой сервис

Неисправный товар, плохой сервис Заказал в подарок наручные часы. В пакомат пришли вовремя. А т. К. Сроки - вопрос актуальный, очень обрадовался. Но радость длилась до того момента как дома открыл почтовую упаковку... Первое что смутило - коробочка производителя изрядно потёртая. Нет, она не рваная, не мятая, но явно прошла ползком не одну стометровку складских стеллажей. Что уже портит товарный вид. Но это мелочи. Достаю часы. Всё вроде целое. Но они не идут. Конечно, можно было бы отнести в ближайшую мастерскую и заменить...

220.lv - krapšanās,klienta maldināšana

krapšanās,klienta maldināšana Lūdzu neiegadājaties preces smagākas par 20.kg.jo atgriest preci nav iespejams.Veikals nepiesaka mašīnu ,lai preci varetu nogadat atpakaļ veikalā.Kautgan ir noradīts atteikuma tiesībās,preci var atgriest bezmaksas Latvijas pasta nodaļā.Neticiet,tas nav tā.

220.lv - Piegādes datumu neievērošana / nelaipna attieksme

Piegādes datumu neievērošana / nelaipna attieksme 16 oktobri tika veikts pasūtījums nr. 77884xx veicot pasūtījumu, jūsu vietnē tika noradīts, ka preces piegāde aizņems 5 darba dienas + pasūtījuma veikšana tiks veikta pēc rēķina apmaksas. 17 oktobri tika saņemts no jums apstiprinājums, ka maksājums ir saņemts un sakta pasūtījuma izpildīšana. Kā arī tika paziņots ka pasūtījumu plānots piegādāt pēc 9 darba dienām 30.10.2019. Piegādes datumi jau nesakrīt ar informāciju, kas tika izvietota vietnē, bet piekritīšu tam, ka teiksiet, ka...

Ad ADS 05.11.2019
Komentāri 0 Interneta veikali

220.lv - Piegāde

Piegāde Patstāvīgi iepērkos 220.lv un vienmēr vis bijis labi, taču šoreiz gan mani pievīla solītā piegāde, kur ir rakstīts ka 100% piegādās tajā datumā, un nekā, un tā lieta kā reiz bija vajadzīga tieši tajā dienā, sākumā vēl nopriecājos, ka tāda sagaidīšanas. Rakstīju arī uz epastu, atbildi nesaņēmu, atvainošanos tā pat, preci saņēmu tad kad man to vairs nevajadzēja :(

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Vakarr slikta servisa un rupjas apkalpošanas dēļ piedzīvoju nepatīkamus mirkļus 220.lv ģertūdes ielas veikalā. Neprofesionāli, rupji, apkalpošana un komercprakse absolūti nav uz klientu orientēta. Trūkst vārdu. Tika aizskarta mana cieņa rupja darbinieka dēļ. Vērsīšos PTA.

220.lv - Krāpšana attiecībā uz labākās cenas garantēšanu

Krāpšana attiecībā uz labākās cenas garantēšanu 220.lv krāpjas attiecībā uz labākās cenas garantēšanu un atbildi 4 stundu laikā! Aizpildīju pieteikumu par konkrētu preci salīdzinājumā ar citu i-veikalu 29.10. Aptuveni 11 no rīta... Nekādas atbildes... Zvanīju 30.10. Uz 220.lv, atbildēja, ka palaiduši garām, drīz būs atbilde... Nekā... Zvanīju 17: 30 vēlreiz... Tā arī nesapratu pēc cik nedēļām varbūt kāds atbildēs! Fui 220.lv par cilvēku maldināšanu un laika tērēšanu! Preci, protams, pirkšu citur, bet brīdinu citus, lai uz šo opciju neuzķeras!

220.lv - Не оригинальные продукция

Не оригинальные продукция Хочу всех предупредить, на собственном опыте, попалась на рекламу от магазина 220.lv о продаже оригинальных духов. Не верьте! Заказала туалетную воду Escentric Molecule 02. Вместо знакомого запаха, сильный спиртовой, ничего близко к оригиналу. Согласна, скупой платит дважды. За 70 евро-получите бутылочку непонятного вещества. Отвезла им обратно, в ответ получила отказ.

220.lv - 220 neizvēlieties.

220 neizvēlieties. Neiesaku 220lv. 1. Preces galīgi neatbilst aprakstam , krāsai vai kam citam. Divas reizes jau atsūtījuši pilnīgi citu preci. Uz ko veikals atbild - sūtiet atpakaļ. Vai man būtu par saviem līdzekļiem jāsūta prece atpakaļ? 2. Preces ir nekvalitatīvas - lētais poļu ražojums ar nenormālu uzcenojumu. Nopirku bērnam rotaļlietu ar gaismām un skaņu. Pa 8 EUR. Pēc mēneša nejauši uzgāju lētos krāmus...tur tieši tāda pati rotaļlieta pa 2.50. 3. Piegādes laiks. Kas veic pāsūtījumu, rādās, ka piegāde bū...

220.lv - Piegādes datuma un laika prāta.

Piegādes datuma un laika prāta. Piegādes laiku neievēro, saka, vai nu kurjers nepaspēja paņemt pasūtījumu. Dpd uzrāda piegādi, kad visi darbā, laiku var mainīt uz nākamo dienu. Brīdinu visus, lai netērē laiku, jo ir daudz citu veikalu, kur var iegādāties to pašu. Lasiet iepriekšējas sūdzības. Kāpēc joprojām strādā šī kantora? Sodus, sodus un tikai sodus viņiem! Neiesaku 220.lv!

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Bija pasūtīts videoreģistrators un dažie plaukti. Pasūtijuma N: 7640054. Ar Piegadi uz Cirkle K DUS. Saņemu SMS, ka pienacis sutijums uz DUS. Pienacis tikai videoreģistrators, uzprasīju par plauktiem, viņi ne ko nezinaja. Piezvaniju uz 220.lv, tur pateica, ka plaukti atnaks vēlāk, un ka jagaida vēl SMS par piegadi. Nedļu gaidīju, ne sagaidīju... Zvanīju atkal uz 220.lv, vaicāju par pasūtijuma statusu, ju uz majas lapas statuss bija - piegadats... Viņi teica, lai uzprasiju uz DUS personala...

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 220.lv nav tendēts uz klientiem, lai viņiem būtu ērti! Kā var piegādāt preci darba dienās līdz 18? ! Ja vairums strādā! Kā? ! Jautājot, vai ir iespējams izvēlēties laiku, kad klientam ir ērti, pēc atbildes ir jāsaprot - jāņem bezalgas atvaļinājuma diena! Kopsavilkums - 220.lv ir ērts cilvēkiem, kuriem nav normēts darba laiks, kā arī, kuri var lielgabarīta preces iekraut savos braucamajos, proti, katram jābūt kā minimums, busiņam (kravas) !: d žetons jums par "lielisku" servisu!

220.lv - Обман

Обман День добрый. Купил туалетную воду Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme В 220.lv... Запах слабый и очень быстро выветривается! До покупки в этом магазине была оригинальная туалетная вода, есть с чем сравнить. Шрифт нанесенный на флакон, конкретно буквы "r" разный по сравнению с оригиналом (смотрите фото) ! Оставил отзыв в магазине, они его не опубликовывают. Денег на возврат не требую, но хочу чтоб жители знали что 220.lv продает не оригинал! Будьте осторожны!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes