Bērzciems

Bērzciems SIA
Adrese: Bērzciema cehs
Bērzciems
Engures nov.
Latvia - LV-3113
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 63154323
Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Pārtikas produkti

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
3
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Bērzciems - Sūdzības un atsauksmes

Bērzciems - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Labdien. Jau sen edam ķilavas no šis firmas. Agrāk viss apmierināja. Bet tagad tas ir arprats. Tik saļas ķilavas ka nav iespējas in veselības tos est. Viena sals! Tada sajuta ka 1 bundža ir 0.500 gr sals! Kp to neviens vairs nekontrolē? Vai tiešam jo lielāka Cena jo zemāka kvalitāte? Kāpēc cilvēkus mana?

Bērzciems - Килька пряного посола, похоже что рыба больна паразитами.

Килька пряного посола, похоже что рыба больна паразитами. Перед новогодними праздниками я приобрёл банку с килькой пряного посола. Моя знакомая приобрела рыбу на центральном базаре в Риге. Когда я открыл крышку, то обнаружил, какие-то странные белые крупинки на всей рыбе. Гранулы, которые непросто лежали на кильке, но как-бы врослись в кожу рыбы. На вкус и запах рыба была нормальная, но эти белые камушки меня очень смущали. Я обратился за помощью и советом к знакомым и они сказали, что такого не должно быть на рыбе. Многие утверждают, что это...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes