Kuldīgas maizes ceptuve

Kuldīgas maizes ceptuve SIA
Adrese: Graudu iela 14,
Kuldīga
Kuldīgas nov.
Latvia - LV-3301
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 63322186
Kategorija: Tirdzniecība  •  Pārtikas produkti
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
2
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Kuldīgas maizes ceptuve - Sūdzības un atsauksmes

Kuldīgas maizes ceptuve - Solītās Algas nemaksāšana

Solītās Algas nemaksāšana Sveiki, vēršos ar sūdzību par Kuldīgas maizes ceptuvi. Piesakoties darbā alga sludinājumā tiek minēta skaidriem vārdiem "uz rokas" ko nemaz nevar darīt jo uzņēmums nevar zināt kādus nodokļus katrs cilvēks maksā jo citam ir vairāk apgādājamie un citiem mazāk. Līgumā rakstīts ka alga tiek maksāta Latvija noteiktā minimālā stundu likme, un plus bonusi un nakts stundas. Kopā tam visam būtu jābūt 550€ "uz rokas" kā minēts sludinājumā. Nostrādāju pilnu mēnesi, uzrakstu atlūgumu, un pēkšņi pēc 4...

Kuldīgas maizes ceptuve - Papīra saspraude maizē

Papīra saspraude maizē 4.janvārī Rīgā nopirku Kuldīgas maizes ceptuves "Garšīgo Rudzu maizi". Nākošajā dienā brokastojot uzkodu ko cietu maizē, izrādās jau aprūsējusi papīra saspraude. Centos sazināties ar Kuldīgas maizes ceptuvi Facebookā, jo nevarēju atrast e-pastu, kur varētu nosūtīt viņiem foto un lūgt paskaidrot, kā maizes ražošanas procesā var mīklai piemaisīt papīra saspraudi. Atbildi vēl neesmu saņēmusi!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes