Hartvik F

Latvia - LV-1039
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67541205
Informācija: Darbības veidi:
Veikals un konditoreja, gaļas pārstrāde, pārtika, mājputnu gaļas produktu ražošana.
Darba laiks: 8:00 - 20:00
8:00 - 19:00
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Pārtikas produkti
Sociālie tīkli:

Hartvik F - Sūdzības un atsauksmes

Hartvik F - Darba devēja attieksme!

Darba devēja attieksme! Lūdzu potenciālie darba meklētāji esiet piesardzīgi un ļoti uzmanīgi izvēloties uzsākt darba attiecības ar uzņēmumu Hartvik F. Administrācija ir rupja attiecībā pret darbinieku un aizskaroša attiecībā. Darba samaksa tek noteikta neadekvāti zema, savukārt tiek prasīts liels darba apjoms par šādu samaksu. Ja dodaties uz darba pārrunām noteikti visu fiksējiet un Esi uzmanīgi, lai pēc tam nenāktos vilties.

I Ivo-Ivo 18.12.2018
Komentāri 0 Veikali

Hartvik F, Gaļas pārstrāde - Nekvalitatīvie produkti

Nekvalitatīvie produkti Уважаемые покупатели! Вам к сведению хочу сказать, что с 2017 года магазин хартвиг испортился, продают просроченные продукты, особенно это касается кулинарии. Купила сдобу. Просто ужас, ватрушки кислые, остальная сдоба не первой свежести, печенье с червяками внутри, даже элементарный салат из свежей капусты просроченный. В приложении чек, где купила 2.02.18 а срок годности до 28 января 18года. При покупке проверяйте не только срок годности но и внешний вид и запах.

Hartvik F - Krāpšana vai slikts serviss?

Krāpšana vai slikts serviss? Lūdzu uzmanieties, pērkot Hartvikā! Tajā brīdī, kad jums pie kases iedod jūsu maisiņu, obligāti pārbaudiet, vai viss, kas jums ir izsists čekā un par ko jūs esat samaksājuši, tiešām atrodas maisā iekšā. Man bija divi nepatīkami atklājumi, ka iztrūkst nopirktas lietas. Pirmo reizi, kad iepirkos kioskā pie Spices, otro-uz Brīvības ielas. Parasti tas notiek, kad daudz pirkumi un liela rinda un nav ne laika, ne vēlēšanās pārbaudīt maisa saturu. Bet tas ir jādara tieši pie kases, jo pretējā gadījumā neko nevarēsit pierādīt.

Hartvik F - gaļa

gaļa Nopirku lielopa gaļu par ap 6 ls kg, gaļa pēc 3 stundu vārīšanas bija kā no gumijas. Nezinu, tas vecs kumeļs vais suns, bet ēdams tas viis nebija.

Hartvik firmas veikals Desu darbnīca - Pārtika kvalitāte

Pārtika kvalitāte UZMANĪBU! UZMANĪBU, VISIEM HARTVIK KLIENTIEM, LASIET UZMANĪGI KO PĒRKAT ŠAJĀ VEIKALĀ. PĀRTIKAS KVALITĀTE STRAUJI KRITUSIES, PRODUKTI KĻUVUŠI ĶĪMISKI AR GMO UN E PIEDEVĀM. Tika cena palikusi, kā iepriekšējiem, kvalitatīvajiem produktiem. Brīdinājuma par šīm pārmaiņām veikalā nav!!! Mūsu vilšanās ir neizsakāma, tapēc brīdinām citus.

desas darbnīca ,,Hartvik - saīndēšanās

saīndēšanās 29.jūlijā ap plkst.16.00 nopirku desas darbnīca, , Hartvik, , 2 veidu auksto zupu, skabēnu un biesu. Rezultāta saindējās 2 pieagušie un deviņgadīgs bērns, vemšana, caurēja. Esmu pārliecināta, jo citu neko neēdam.