www.sudzibas.lv Hartvik F Krāpšana vai slikts serviss?

Hartvik F - Krāpšana vai slikts serviss?

Lūdzu uzmanieties, pērkot Hartvikā! Tajā brīdī, kad jums pie kases iedod jūsu maisiņu, obligāti pārbaudiet, vai viss, kas jums ir izsists čekā un par ko jūs esat samaksājuši, tiešām atrodas maisā iekšā. Man bija divi nepatīkami atklājumi, ka iztrūkst nopirktas lietas. Pirmo reizi, kad iepirkos kioskā pie Spices, otro-uz Brīvības ielas. Parasti tas notiek, kad daudz pirkumi un liela rinda un nav ne laika, ne vēlēšanās pārbaudīt maisa saturu. Bet tas ir jādara tieši pie kases, jo pretējā gadījumā neko nevarēsit pierādīt.

A Adule 06.10.2017

Tā tiešām ir. Arī čeku sagatavo ar daudz kļūdām un labojumiem, radot lielāku maksājumo summu.

N Natalia Fk 18.12.2019

Я думала только у меня так было, что приезжаешь домой а в пакете не хватает купленных продуктов. Причём так было не один раз...

A Agnese 31.08.2020

Un iesaku arī čeku pārbaudīt, ir gadījies, ka dārgaka prece iesista tās vietā, ko pirku.

Z zaran 13.10.2020

Купили сегодня пряники и все оказались старыми. Старыми - это и черствые и вонючие! Все 5 пряников! один пряник стоит 2,- евро! продавщица знала что нам дает, так как мы на месте купили один пряник с кофем и он был нормальным, вкусным.
За такие цены продавать просрочку это уже слишком. Позор ни то слово. Мерзкое отношение к покупателям так поступать. Фу!Чтоб их так по жизни обслуживали такие же как они сами и продавали за их деньги такое тухлое г...
Спасибо. Приятно очень. Потратить 10,- евро и ничего не мочь съесть. Надо бы отвести и отдать этим свиньям их отходы. Пускай сами едят. Чтоб они всю жизнь такое ели и их семьи с детьми.