Internetveikals Barbora.lv - Slikts serviss!!

Vēlos izteikt asāko protestu par šodien saņemto pakalpojumu un klientu konsultanta rīcību. Manā produktu pasūtījumā netika piegādāts saldējums, kas man bija kritiski nepieciešams tieši šodien.Sazinoties ar klientu atbalstu, situācija kļuva vēl nepieņemamāka: Risinājuma trūkums: Konsultants Ruslans atteicās meklēt iespēju piegādāt man preci šodien. Viņš vienkārši atbildēja, lai sūtu bankas kontu naudas atgriešanai. Man nav vajadzīga nauda pēc nedēļas, man vajag preci, ko esmu apmaksājis un plānojis šodienai!
Klienta pazemošana: Konsultants Ruslans sarunas laikā nometa klausuli. Šāda rīcība ir klaja necieņa pret pircēju un pilnībā pārkāpj jebkādus profesionālas komunikācijas standartus. Esmu veicis pārtikas produktu pasūtījumu, uzticoties jūsu servisam, bet pretī saņēmu sabojātu dienu un rupju attieksmi.

G

Komentāri (2)

S Sudzibaslvbiggestfan 1 st atpakaļ

Kritiski nepieciešams saldējums :DD

G Godiigie 1 st atpakaļ

Iedomājieties, jā! Bērnu ballītei vajadzeja gan!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus