Babysecret.lv

Adrese: Ģertrūdes 63, Рига
Rīga
Latvia - LV-1011
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67175700
+371 27096122
Darba laiks: 10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
11:00 - 16:00
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali

Uzticības reitings

33%
Sūdzības
3
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Babysecret.lv - Sūdzības un atsauksmes

Babysecret.lv - Reizi gada pasuta jaunas preces un brīnās ka nav klientu!

Reizi gada pasuta jaunas preces un brīnās ka nav klientu! Esmu strādājusi šini uzņēmuma tāpēc meitenes kuras nesaņem savu preci laicīgi nebrienieties. Uz vietas tai firmai nav gandrīz neka! Jāgaida piegādi no arzemem. Ja jūs esiet saņēmusi savu preci atri tad prece nav jauna! Jums piegādāja padraztu izstāžu variantu! Reizi gada pasuta jaunas preces un brīnās ka nav klientu!

AtrisinātaBabysecret.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Š.G. 13.aprīlī, izstādē bērnu pasaule iegādājos lielisku gultu zīdainim,bet tā kā manis izvēlētais gultas dekors nebija uz vietas, solījās jau atvest uz 30.04.m drošības pēc sarunajām,ka 4-5.maijā gultu varēšu saņemt uz vietas veikalā, stabu ielām un ka man piezvanīs,kad gulta būs piegādāta. Līdz šim brīdim nevienu zvanu neesmu saņēmusi, pat par to, ka kaut kas kavējas. Zvenīju pati, kaut kāda sieviete atbildēja, ka noskaidrosmkad no noliktavas to gultu uz veikalu atvedīs un tās pašas diena...

Babysecret.lv - Slikts serviss...

Slikts serviss... Interneta veikals babysecret.lv nodarbojas ar bērnu preču pārdošanu. Sūtījām bērna mēbeles. Pēc mēbeļu pasūtīšanas, nebija iespējams normāli komunicēt ar veikala pārstāvi. Necēla telefonu, neatbildēja uz e - pastiem. Solīja ka mēbeles būs mēneša laikā, bet bija pec 2 mēnešiem. Ir brāķētas skapim durvis, kuras solīja samainīt. Ir pagājuši 4 mēneši, bet vēl tas izdarīts. Uz telefoniem, e - pastiem neatbild. Neiesaku ar šo interneta veikalu http://babysecret.lv / sadarboties.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes