Mylook

slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali

Mylook - Sūdzības un atsauksmes

Mylook - Посылка так и не пришла

Посылка так и не пришла 3 февраля 2022 года заказала у них два отдельных заказа. Один из них был на 74 евро (подарок от мужа на день св. Валентина) , а второй решила дозаказать на 32 евро. 5 февраля пришла одна посылка, та что была вторая (на 32 евро) , а первая (на 74 евро) так до сих пор (сегодня 16.02) и не пришла... Я промолчу, что я осталась без подарка... У них в письме-подтверждении заказа указано, что посылка прийдёт в течении 1-2 дня... Но с момента моего заказа прошло уже 2 недели. 9 февраля я обратилась...

AtrisinātaMylook - Krāpšana

Krāpšana Neiesaku šo interneta veikalu, jo tā ir naudas izkrāpšana. Prece nav piegādāta konkrētajā datumā, kaut gan ieejot profilā rāda, izpildīts, uz norādīto telefona nr. Neviens neatbild, uz epastu neatbild... Zvanot vairākkārt, telefons tika izslēgts.

Mylook - Nevaru saņemt savu preci jau trīs nedēļas

Nevaru saņemt savu preci jau trīs nedēļas Uzņēmuma darbinieku dēļ notika kļūda, un mans sūtījums tika nogādāts uz citu novadu, nu labi kam negadās... Bet situācija ir tāda ka es nevaru saņemt savu preci jau trīs nedēļas, tikai tukši solījumi, naudu neatgriež, preces nav. Mylook solīja atsūtīt uz pareizo adresi, tikko uzzināju ka man solītājs nav izpildīts, jo kurjeram netika nodots sūtījums, tikai noformēts. Pasūtījums Nr. 600437280.

Mylook - preci neatsūta, naudu neatgriež

preci neatsūta, naudu neatgriež Interneta veikals, kurā 1. nevar norēķināties ar karti; 2. nevar norēķināties ar Paypal vai citiem līdzvērtīgiem kontiem. Pasūtījums tiek noformēts kā bankas pārskaitījums kā rezultātā banka paņem savu komisiju. No diviem pasūtījumiem. Viens netika piegādāts un naudua netika atgriezta. Nosūtiju uz info e-pastu maksājuma uzdevumu, bet nekādas atbildes, nekādas reakcijas.

I Ieva M 06.04.2018
Komentāri 3 Kosmētika