www.sudzibas.lv Mylook preci neatsūta, naudu neatgriež

Mylook - preci neatsūta, naudu neatgriež

Interneta veikals, kurā 1. nevar norēķināties ar karti; 2. nevar norēķināties ar Paypal vai citiem līdzvērtīgiem kontiem. Pasūtījums tiek noformēts kā bankas pārskaitījums kā rezultātā banka paņem savu komisiju. No diviem pasūtījumiem. Viens netika piegādāts un naudua netika atgriezta. Nosūtiju uz info e-pastu maksājuma uzdevumu, bet nekādas atbildes, nekādas reakcijas.

I

Mēģināji zvanīt? Klientu apkalpošana: 2049 0806
Un var norēķināties ar karti. Paypal lielākā daļa Latvijas internetveikalu neatbalsta, bet var ar banku linkiem.

Ventilators 06.04.2018

Tā ir kad pasūta pie Igauņiem. Ir vairāki šādi Igauņu internetveikali pēkšņi pazuduši. Cerams ka šī nebūs tāda.

Otrkārt, pieprasiet Tracking numuru pasūtījumam, ko neesat saņēmuši. Dīvaini, ka viņi piedāvā Omniva piegādi, ko viņi savā valstī ienīst. Mūs valstī Itella pazaudē pakas, bet viņu Omniva.

Sigita Bronze 07.04.2018

paypal var tak atsaut maksājumu 30 dienu laikā - loģiski ka nestrādās :P