Bunny Fashion

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Bunny Fashion - Sūdzības un atsauksmes

Bunny Fashion - Slikta drēbju kvalitāte

Slikta drēbju kvalitāte Sveiki! Gribēju pabrīdināt, ka Veikalā Bunny fashion pārdot nekvalitatīvas preces. Biju laimējusi 50€ vērtībā ziemas virsjaku, pagāja mēnesis un sāka līst ārā diegi un tā un tad saplīsa kabatas. Tas pats ar zābakiem arī, tos es nopirku, bet nepagāja ne mēnesis ka sāka plīst visa apakša. Un pārdevējas ir uzmācīgas, protams ja cilvēks velesies palīdzību pats uzjautās nevis, pašām iet un uzbāzties. Pārdevējas ir ļoti riebīgas. Tiešām šis veikals nav tik loti labs, ka izceļas ar lētām precēm.

Bunny Fashion - drausmīga attieksme

drausmīga attieksme Šausmas. Sajūtas ko izraisa doma ejot uz šo veikalu balvos tirgū bunny fashion. Apģērbu un apavu piedāvājums ir plašs un smuks, bet attieksme no pārdevējām šausmīga. Uz tevi skatās kā uz staigājošu naudas maku kuru grib izgrābt sausu... un komentāri un piezīmes... šausmas

D dzulll 28.06.2017
Komentāri 2 Veikali

Bunny fashion - apkalpošana drausmīga - Klienta apsmiešana / pazemošana

Klienta apsmiešana / pazemošana Fuij, fuij, fuij, fuij! Tiešām attieksme un atmosfēra šajā veikalā ir mainījusies - Bunny Fashion Balvi - tirgus 2.stāvs. Vai tāpēc ir jāapsmej cilvēks, ka viņam nav super modeles augums?! Tiku apsmieta un par mani izņirgājās kā uz mana auguma izskatījās kleitas. Nēsāju 40. izmēru. Bet tāpēc ir tik nekaunīgi jāsmejas? Vēl aizvainojums būtu mazāks, ja blondajai pārdevējai būtu modeles augums bet pati atlaidusi vēduru un ļitkas labi barojusi.

S suarina 11.05.2017
Komentāri 3 Pārdevēji

Bunny Fashion - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Sveicināti! Šodien redzēju ļoti nepatīkamu situāciju Balvu tirgus veikalā Bunny Fashion. Pārdevēja loti rupji izturējās pret klientu. Pat kliedza. Meitene aizrādīja pārdevējai, lai sāk izturēties laipnāk, uz ko pārdevēja atbildēja - ko tu man izdarīsi? Sūdzēsies vadībai vai?! Vēl brīnos, kā šī aizvainotā meitene pati vēl nav ielikusi sūdzību.

S Solo26 26.04.2017
Komentāri 1 Apģērbs

Bunny Fashion - Apkalpošana slikta

Apkalpošana slikta Sveiki! Kādreiz veikaliņš "Bunny fashion" Balvos bija mana iecienītākā vieta, kur iepirkties. Bet tagad pat kāju spert šajā veikaliņā negribas... Pēdējo reizi, kad biju iegriezusies šajā veikaliņā, pārdevējas pret mani izturējās tā, itkā veikalā neviens nebūtu ienācis. Visu meklēju pati, pat preci no manekeniem vilku pati. Brīdī, kad pārdevēja saprata, ka mani ir ieinteresējusi ziemas jaka un kleita, kļuva pārspīlēti laipna, skaļi smējās un izteica uzbāzīgus komplimentus. Jutos drausmīgi... Veikalā apkalpošanas līmenis zemāks kā tirgus tantiņām. Ļoti žēl...

S Solo26 14.02.2017
Komentāri 1 Pārdevēji

Bunny Fashion - ļoti nekvalitatīvas preces

ļoti nekvalitatīvas preces Sveicināti,gribēju visus pabrīdināt par šī veikala ļoti nekvalitatīvo preci. Man atsūtīja pa pastu jau valkātu un pēc tam mazgātu kleitu(arī džemperim bija uzmetušies savēlumi) un zābakiem nez kāpēc tika ''aizmirsti''pielikti mazie papēdīši? Uz manām vēstulēm viņi vairs neatbild.Kādai vēl ir tā? Es nākamnedēļ eju uz PTAC ja kāds vēlas pievienojas man. Raksti uz [slēpt]@inbox.lv