www.sudzibas.lv Bunny Fashion Klienta apsmiešana / pazemošana

Bunny fashion - apkalpošana drausmīga - Klienta apsmiešana / pazemošana

Fuij, fuij, fuij, fuij!
Tiešām attieksme un atmosfēra šajā veikalā ir mainījusies - Bunny Fashion Balvi - tirgus 2.stāvs.
Vai tāpēc ir jāapsmej cilvēks, ka viņam nav super modeles augums?! Tiku apsmieta un par mani izņirgājās kā uz mana auguma izskatījās kleitas. Nēsāju 40. izmēru. Bet tāpēc ir tik nekaunīgi jāsmejas? Vēl aizvainojums būtu mazāks, ja blondajai pārdevējai būtu modeles augums bet pati atlaidusi vēduru un ļitkas labi barojusi.

baltGro, SIA 11.05.2017

Neņem galvā - ātrāk aizmirsīsi, jutīsies labāk. Svarīgākais - esi pašpārliecināta par sevi! (:

K Kauns 12.05.2017

Vajadzēja apsmiet arī viņu.

S Sanyy___ 14.05.2017

Man ari nepatik tas veikals, jo attieksme ir sausmiga... ienaakot ieksaa uzreiz kluup virsuu ar savaam lupataam un kurpeem...es kaa pirceejs veelos tikai apskatiities, bet tur jau ganndriiz gerbj araa mani un uzspiez pirkt preces... neesmu jau bijusi tur vairaak kaa pusgadu...un arii neplanoju vispar vairs apmeklet to veikalu...