www.sudzibas.lv Bunny Fashion Apkalpošana slikta

Bunny Fashion - Apkalpošana slikta

Sveiki!
Kādreiz veikaliņš "Bunny fashion" Balvos bija mana iecienītākā vieta, kur iepirkties. Bet tagad pat kāju spert šajā veikaliņā negribas... Pēdējo reizi, kad biju iegriezusies šajā veikaliņā, pārdevējas pret mani izturējās tā, itkā veikalā neviens nebūtu ienācis.
Visu meklēju pati, pat preci no manekeniem vilku pati. Brīdī, kad pārdevēja saprata, ka mani ir ieinteresējusi ziemas jaka un kleita, kļuva pārspīlēti laipna, skaļi smējās un izteica uzbāzīgus komplimentus. Jutos drausmīgi... Veikalā apkalpošanas līmenis zemāks kā tirgus tantiņām. Ļoti žēl...

"Kādreiz veikaliņš "Bunny fashion" Balvos bija mana iecienītākā vieta, kur iepirkties. Bet tagad pat kāju spert šajā veikaliņā negribas..." - visai dīvaina nodarbe - spert kājas veikalā. Nav īpaši prātīgi doties uz veikalu, lai kaut ko nospertu.
"Pēdējo reizi, kad biju iegriezusies šajā veikaliņā, pārdevējas pret mani izturējās tā, itkā veikalā neviens nebūtu ienācis." - laikam jau pieradušas pie pastāvīgās speršanas.
"Visu meklēju pati, pat preci no manekeniem vilku pati. " - būtu ļoti dīvaini, ja pārdevējas vēl palīdzētu izvandīt veikalu.
"Brīdī, kad pārdevēja saprata, ka mani ir ieinteresējusi ziemas jaka un kleita, kļuva pārspīlēti laipna, skaļi smējās un izteica uzbāzīgus komplimentus. Jutos drausmīgi..." - acīmredzot, bija žēl ka nospersi, un tomēr nolēma iejaukties.
" Veikalā apkalpošanas līmenis zemāks kā tirgus tantiņām. Ļoti žēl..." - nekas, varbūt tirgū izdosies ne tikai kāju nospert, bet arī ziemas jaku...