Euroskola

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Euroskola - Sūdzības un atsauksmes

Euroskola - Krāpšana

Krāpšana SIA Guugls izkrāpj naudu un nepiegādā preci. Pasūtījām skolai jau pagājušā gadā bibliotēkas grāmatu kastes mazajiem bērniem, kuri nav piegādāti joprojām. Uz e-pastiem neatbild, no sākuma atbildēja uz telefona zvaniem, bet tagad var zvanīt uz jebkuru numuru, savienojums tiek izveidots, bet neviens neceļ. Tagad firmas mājas lapā tiek parādīts, ka firma saucas SIA HANT mēbeles. Ierakstītas vēstules, kuras tiek sūtītas, atnāk atpakaļ, jo adresāts nav sastopams, atstājot paziņojumu, neviens neierodas pastā sūtījumam pakaļ.

Euroskola - Krapšana

Krapšana Firmas īstais nosaukums Sia "Guugls". Pasūtot mēbeles samaksājām 100% priekšapmaksu. Samaksājām 10. Augustā, mēbeles solīja septembra beigās. Tad solīja oktobra sākumā, neizpildīja. Tas mūs neapmierināja, pieprasījām atpakaļ naudu. Pēc ierakstītu vēstuļu nosūtīšanas neesam saņēmuši atbildi, uz zvaniem neviens neatbild. Tāda pati situācija ir Ventspils pašvaldības Ugāles bērnudārzam. Totāla krāpšana, jo vēl joprojām saņemam viņu e-pastus ar viņu piedāvājumiem!