Euroskola - Krapšana

Firmas īstais nosaukums Sia "Guugls". Pasūtot mēbeles samaksājām 100% priekšapmaksu. Samaksājām 10. Augustā, mēbeles solīja septembra beigās. Tad solīja oktobra sākumā, neizpildīja. Tas mūs neapmierināja, pieprasījām atpakaļ naudu. Pēc ierakstītu vēstuļu nosūtīšanas neesam saņēmuši atbildi, uz zvaniem neviens neatbild. Tāda pati situācija ir Ventspils pašvaldības Ugāles bērnudārzam. Totāla krāpšana, jo vēl joprojām saņemam viņu e-pastus ar viņu piedāvājumiem!

D

D Dzintra Svikle 07.03.2017

ESAM NEIZPRATNĒ
Arī mums ir tieši tāda pati situācija. Pasūtījām , ap maksājām rēķinu 27.10. 2016. , bet mēbeles neesam saņēmuši. Zvanām , uz telefona zvaniem reti saņemam atbildes ar dažādām atrunām, solījumiem. Vēl joprojām viņi reklamējas ar piedāvājumiem.

D dsi.plus 10.03.2017

Viņš izkrāpj naudu ,vajadzētu apvienoties un griezties policijā.Lai neciestu citi pasūtītāji ,griesties pie publiskajiem mēdijiem!