Higiena.lv

Latvia - LV-1073
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 29029900
Informācija:

Pamatdarbība ir sadzīves un profesionālāsiēnas uzkopšanas ķīmijas, higiēnas papīra produkcijas, palīgmateriālu un uzkopšanas inventāra piegādi visā Latvijas teritorijā.

Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

Sūdzības
Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Higiena.lv - Sūdzības un atsauksmes

Higiena.lv SIA (iepriekš Baltic exports) - Krāpšana. Slikta attieksme pret darbiniekiem.

Krāpšana. Slikta attieksme pret darbiniekiem. Шарашкина контора! Устроилась к руководителю Armands Kruklis. Ужасный опыт. Отношение руководителя к сотрудникам хамское. спрашиваю - а почему договор так составлен странно? "ай, не обращай внимания на эти нюансы, это чтобы VID(налоговая) не прикапался". Итог: Обещенные 10% с продаж - не выплатил! Потраченные Деньги на дорогу к клиентам-не вернул! Заболела, ушла на больничный. Полгода уже не могу вернуть эти деньги по "А" больничному... Постоянно в поисках новых сотрудников на короткий срок!